Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AKSIA

paznokcie żelowe czy akrylowe

Polecane posty

Gość gość
Bardzo lubie paznokcie zelowe, chodze na nie do Black Pearl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na innym forum wyczytałam ze żele firmy black prince są dobre, kupiłam na allegro ale gość przysłał przeterminowane :-/ bałam się ich użyć i teraz znalazłam sklep paw paznokcie gdzie mi odpisali ze żele są świeże i pochodzą nawet z tego miesiąca i jak wybiorę żel to mogą mi przed zakupem datę produkcji podać. Nie wiem czy drugi raz próbować kupić ten żel? Tutaj tez o nim pisalyscie... Ktoś pisał o clear 3 d ze fajny ale w tym sklepie z pawiem napisali mi ze juz nie ma tego a jego następca jest thick clear. Jestem początkująca i średnio wierze sprzedawca dlatego postanowiłam w końcu zapytać o zdanie a nie tylko czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za paznokciami zelowymi, zwlaszcza tymi, ktore wykonuja w black pearl w krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita999
Moim zdaniem żele :) Robię je regularnie u Pani Eleny z salonu Vici w Krakowie. Pięknie się trzymają, nic nie odpryskuje, efekt jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najmodniejsze sa hybrydowe paznokcie, wygladaja naturalnie.. do 3 tygodni jak uzyjesz np Mistero Milano jak ja lakierow, zrobienie paznokci trwa ok 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna
Mistero Milano bardzo lubię, okupiłam sie w ubiegłym tygodniu, mieli fajne promocje. A lakiery sa świetnej jakości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna promocja na stronie mistero milano byla czy jak do Ciebie dotarła ta informacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubie robic paznokcie zelowe w black pearl w krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy paznokcie żelowe są twarde? bo pocą mi sie rece i boje sie ze zrobią sie miękkie a tego bardzo nie lubie np. Przedłużane paznokcie semilacem hard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię sobie samodzielnie hybrydy, używam lakierów Semilac - i odpowiadając na Twoje pytanie, paznokcie są twarde. Tak jak miałam wcześniej problem z rozdwajaniem i łamaniem paznokci, tak teraz zupełnie się tym nie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja781
Zdecydowanie hybrydy, do tego przedłużam sobię paznokcie na formie hardem z semilaca. Jakoś nie lubię tipsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aderia
Ja nie przedłużam, robię sobie hybrydy na naturalnej płytce, tak jest mi najwygodniej. Też używam Semilaców, bo są po prostu najbardziej trwałe, przynajmniej mojej płytki trzymają się najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samsia
Piłujecie płytkę przed ściągnięciem hybrydy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baskaa33
Niektóre kobietki wolę metodę żelową, inne metodę akrylową, to rzecz gustu. Kiedyś częściej przedłużałam paznokcie, teraz wolę manicure hybrydowy na naturalnej płytce. Jestem samoukiem i lubię od czasu do czasu pobawić się przy moich paznokciach. Przy lakierach stawiam na jakość, trwałość dlatego używam lakierów z indigo nails - https://www.indigo-nails.com/ Duży wybór kolorów, można bawić się w efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej żelowe :) ja robiłam sobie w NailTip i uważam, że to była najlepsza decyzja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowe i rozsądne podejście. New nails robi różnicę, bardzo dużą różnicę i powiedzmy, że dzięki temu paznokcie do zdrowia powrócą. Nie da się niczego zrobić z dnia na dzień, ale z czasem na pewno. Głównie chodzi tutaj o dbałość o podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GamkaG
Tylko hybrydy nie lubie akrli czy tam żelów. Używam lakierów z semilaca najlepiej mi odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanita122
Ja kiedyś praktycznie non stop miałam żele. Jakoś tak bardziej mi pasowały. Ale moje paznokcie trochę się osłabiły po nich. Dałam im odpocząć, zregenerowałam je i swoje naturalne mam mega mocne teraz. A że mam dość ciągłego malowania ich a na kosmetyczkę trochę szkoda kasy, stwierdziłam, że kupię sobie zestaw do hybryd. Właśnie czekam aż mi przyjdzie paczuszka z top drogerii z moim własnym zestawem semilaca. Jakieś rady dla świeżaka może? Najlepiej złote rady. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula666
ja obecnie mam paznokcie zelowe juz uzupelnialam nawet bo wszystko sie trzymalo 2 tygodnie.wole zelowe od akrylowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja15
Tylko hybrydy no i prosto się ściąga nie trzeba bez sensu piłować, a jak hybrydy to tylko z semilaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślałaś o hybrydach? Mniej zabawy a trzymają jak akryle :) O ile dobra hybryda. Ja używam Makear i mam spokój od malowania paznokci na jakieś 4 tygodnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest przecież samodzielnie się przekonać. Nie kupujcie od razu kompletu lakierów danej firmy ale zamówcie sobie po jednym lakierze z kilku firm. Sa rózne gusta. Jednej osobie maluje się lepiej lakierami rzadkimi, drugiej gęstymi. Sama jestem fanką raczej lakierów o gęstej albo przynajmniej średnio gęstej konsystencji. Nic nie spływa na skórki jak również odcienie pastelowe mają lepsze krycie niż przy lakierach totalnie rzadkich. 

Fajne są lakiery od Provocater https://provocater.pl/pl/p/048-Dolly-Pink-lakier-hybrydowy-Provocater-7ml/90 Krycie jest bardzo dobre, jednoczesnie lakiery nie spływają na skórki. W sklepie firmowym obecnie są do kupienia za 15 zł za lakier ( również nowe kolekcje). 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×