Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość będzie lepij

WYBÓR WÓZKA

Polecane posty

Gość będzie lepij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aDLACZEGO
NIE TWORZYMY SETEK TOPIKOW!!!TY STWORZYLAS NASTEPNY,SPOJRZ NA PARE TEMATOW WYZEJ,TAM JEST JUZ JEDEN TOPIK O WYBORZE WOZKA,WIEC MOZESZ SIE PRZYLACZYC A NIE ZAKLADAC KOLEJNY I NARZUCAC INNYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aDLACZEGO
POZA TYM MOGE SOBIE ZAKLADAC TYLE TEMATOW ILE MI SIE PODOBA,A JAK KOMUS NIE PASUJE TO NIE MUSI TAM ZAGLADAC.NIE LUBIE JESLI KTOS DLA WLASNEJ WYGODY PROBUJE COS NARZUCIC INNYM.JESLI MASZ OCHOTE POGADAC O WOZKACH TO PO CO ZAKALDASZ OSOBNY TEMAT?MOZESZ PRZYLACZYC SIE DO POZOSTALYCH.A TAK NA MARGINESIE-MIMO ZE KAZDY Z TYCH TEMATOW DOTYCZY WOZKOW,TO TAK NAPRAWDE KAZDA MA INNE PYTANIE,DLATEGO CHCE ZEBY JEJ PROBLEM WYSWIETLONY BYL W SPISIE TEMATOW,BO TAK JEST LATWIEJ ZAUWAZALNY.OCZYWISCIE NIE CHCE CIE OBRAZIC,ANI SIE KLOCIC,TYLKO NIE LUBIE TAKIEGO POSTEPOWANIA.JEST TO FORUM OGOLNODOSTEPNE,BEZ LILITU TEMATOW WIEC NIECH DZIEWCZYNY PISZA CO CHCA I W DOWOLNYCH ILOSCIACH,A MY PRZECIEZ NIE MUSIMY ODPOWIADAC NA KAZDY TEMAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi to nie przeszkadza. Lubię wchodzić na nowe topicki nawet jeśli taki topic jest już setną tego typu pozycją. Doczep się może ciągłych topicków o bólu porodowym, a wózkom daj spokój. Może dla Ciebie wybór wózka nie jest ważny, ale dla mnie to jeden z ważniejszych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, każdy ma prawo głosu. Jeżeli chodzi o wózki to przejrzałam mnóstwo ofert i stwierdzam, że najlepszy jest marki GRACO. Dlaczego? Jest lekki, ma dużo kieszonek oraz szybko się składa. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×