Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SłoneczkoMonika

Czy pocalunek z jezyczkiem to zdrada?

Polecane posty

Gość SłoneczkoMonika

mam faceta od roku, ale jak nie idziemy razem do klubu to zawsze mi sie zdarzy niewinny lizaczek z innym jest to bardzo przyjemne czy wam tez sie to zdarza dziewczyny. Czy to zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka____
no jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłoneczkoMonika
A czy niewinny lodzik? Bez połyku to chyba nie zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak Monika
Nie, to oczywiscie nie zdrada! Mnie tez czasami zdarzy sie wylizac na dyskotece jakas panienke i nic, to przeciez nie jest zdrada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy sex wirtualny to zdrada?? bo dzisiaj nie mogłem spojrzec na moją Rybkę :( oddam sumienie w dobre ręce przystepna cena:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy jestescie jacys nienormalni, oczywiscie ze to zdrada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wy sobie chyba jaja robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłoneczkoMonika
Oczywiście że sobie jaja robimy. Na wzajem - ja jemu a on mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazde intymna czynnosc z inna osoba niz partner ktorego sie kocha jest zdrada Pocalunek z jezyczkiem jest czynnoscia podniecajaca i zacheta do dalszych poczynan czyli do rozladowania napiecia seksualnego a do tego jest jak sadze upowaznina tylko bliska moim sercu osoba.Mialem zle doswiadczenia w tym wzgledzie Bylem wolny i poszedlem na dysko cos "zarwac" Poderwalem dziewczyne podobalem sie jej wiec wszystko szlo gladko calowanie z jezyczkiem wspolne macanie sie po wierzchu oczywiscie Zaprosilem ja do domu w wiadomym celu i tez pojechala a w domu okazalo sie ze nie jest czysta jak mi mowila wiec zaproponowalem wspolna kapiel - odmowila .Wiec zaproponowalem jej wykapac sie osobno stwierzila ze nie ma z soba swojego recznika Powiedzialem ze mam czsyty w szafie (mam idelna czystosc w domu).Rozmowa zaczela sie kierowac na temat zabezpieczenia Mowilem ze mam gumke -pokazelem jej. W koncu prosila zebym ja odwozl bo ona ma chlopaka .Odwiozlem na pozegnanie tez mnie pocalowala z jezyczkiem Co wy na to bo ja nie rozumie takiego zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila słabości..i tyle...trzeba powiedzieć sobie stop...można porozmawiać i pa jak ma sie w domu 2połówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila słabości..i tyle...trzeba powiedzieć sobie stop...można porozmawiać i pa jak ma sie w domu 2połówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila słabości..i tyle...trzeba powiedzieć sobie stop...można porozmawiać i pa jak ma sie w domu 2połówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli zdazylo wam sie przelizac z kims na imprezie majac juz słego partnera to nie jestescie go warci! banda palantów! a czy robienie komuś loda na imprezie to zdrada?a czy robienie minetki panience na imprezce to zdrada?a czy bzykanie sie bez wytrysku to zdrada? skad sie tacy ludzie biora? wy jestescie zdrowa pieprznieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persymonia
to zdrada. w zeszlego sylwestra, kiedy to zastanawialismy sie z chlopakiem czy ze soba zostac czy nie troszke za duzo wypila i dosc dlugi jezyczek mi sie zdarzyl.... powiedzialam sobie,z e jak ze soba zostaniemy to pojde sie wyspowiadac ze zdrady. ale nie poszlam, bo zostalam olna kobieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrada, bo to erotyczne. Cmoknięcie kumpeli lub kumpla w policzek nie jest zdradą, bo nie ma w tym erotyki! Usta, nawet bez języczka, to według mnie też zdrada - no ale to już sprawa indywidualnych odczuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzita22
pesymonia a ten jezyczek to byl z tym nad ktorym sie zastanawialas czy z nim zostac czy z innym?:) jesli z innym to czy ten twoj to widzial? czy mu powiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezyczek nie byl z tym, nad ktorym sie zastanawialam dlatego tez mnie sumienie cisnelo :P a moj wtedy byl jakies 250 km dalej :P i oczywiscie o niczym sie nie dowiezial bo bylo \"papa\" ale i tak by sie nie dowiedzial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzita22
mi tez sie zdarzylo i czulam jak bym zdradzila. ale juz zapomnialam, przeciez to nic takiego, wytrzezwialam i zapomnialam o tym. przeciez nawet sie nie angazowalam w to jakos emocjonalnie. poprostu tak w tancu na goraca wyszlo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzita22
do pesymonia. no ale jak sie wahaliscie tzn ze nie calkiem byliscie ze soba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby jak sie wahalismy t mozna uznac, ze to nie zdrada, ale juz nie wnikajmy w szczegoly :) poza tym to byl taki co bardziej dluzszy, glebszy jezyczek z obmacywaniem, wiec to inna kategoria i zalicza sie pod zdrade. jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba ale ile można
To nie zdrada: - z jego najlepszym kumplem lub bratem (zostaje w rodzinie :P) - w trakcie wyjazdu/delegacji - po ostrej kłótni - po wizycie u jego mamusi - po mistrzostwach świata/w trakcie olimpiady Wtedy to ABSOLUTNIE NIE JEST ZDRADA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeka123
Neiwem co zrobić?Mój chlopak z ktorym jestem od dwoch lat ostatnio mnie zdradzil teraz jego najlepszy kolega sie do mnie przystawia nawet zdazyla sie malenka przygodaczy poddac sie pokusie czy rwac w zwiazku w ktoirym juz zostalam zdradzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwij co
się da, bo my tak robimy. rwacz cosobotni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×