Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

kochana jesteś kobietko :D sprawdź pocztę :) wypij ze mną tego poniewieracza i jeszcze jednego i jeszcze :O och! :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam znać jutro. może się zbiorę na odwagę ;) ale jak się chyba upije... nie wiem :P dobranoc seti 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki dziewczyny :) Tarara - nie dawaj sie smutnym myslom - jestes wartosciowa osoba - nie upijaj sie ;) to nic nie da - oprocz kaca... no chyba ze w Barze ;) mysle ze nie jest tak, ze nikomu nie mozesz ufac - to bledne kolo. ale wiesz - nie z kazdym i nie o wszystkim - w ten sposob tworzysz sobie pewne kolo osob, ktorym mozesz mowic o pewnych rzeczach a innym juz nie - nie musisz komus ufac od razu bardziej niz innym - sama zdecydujesz.... kazdy czasem ma potrzebe wygadania sie komus, wyzalenia sie, wyrzucenia tego z siebie... tutaj ktos jest zawsze - sama podejmij decyzje, czy podzielisz sie troskami, smutkami czy nie... i nie poddawaj sie - jutro tez jest dzien i wstanie slonce i bedzie tak slonecznie, ze sie sama usmiechniesz :) Trzymaj sie :) milych snow Tarara, Setunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzego
taratarcia szkoda na niego czasu , inni wartosciowsi faceci czekaja , jak Kasia napisala za fajna jestes zeby dlugo zostac sama :) dobrej nocy zycze :) ...Ja ide wczesniej spac Kasia , musze znow przestawic zegar biologiczny na normalne godziny , prawie przeczytalem ksiazeczki, dzieki za nie jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia kochana zapomniałaś o mnie? aaa zapomniałam: jak tam w Lodzi było? bo chyba dzisiaj byłaś, prawda? a ja jestem w domu i Sopot oglądam. wolałabym na żywo, no ale... tak w ogóle to kocham Sopot :D tangO - dziękuję Ci za te słowa ;). masz rację. słonecznie nie było, ale nawet było ok. 3 godz dziś gadałam z szefem - chyba rekord, ale gada mi się z nim coraz lepiej, zresztą ja dużo gadam:D ale czasem mam dystans do innych i siedzę cicho i \'boję\' się powiedziec czasem o tym co myśle, żeby nie palnąc gafy :) ale widzę, że już coraz lepiej jest. generalnie miałam fajny dzień :) i jeszcze z bratem gadałam, a on wyjechał na kilka tygodni więc bardzo się cieszę :) chyba nie warto przejmowac się jakimś gościem, który ma mnie gdzieś i milczy. za fajna jestem ;) ;) hihi. ale czasem wiesz/wiecie? miewam takie dołki, jakieś wspomnienia, czegoś tam żałuję, generalnie w takich chwilach jest mi ciężko i tak jakoś... :O nooo ale potem szybko mija. widocznie za mało czasu minęło i dlatego tak. tak samo Tobie Grzego - dzięki za miłe słowa ;) setuni się słucham, czasem ma rację ;) noo to tyle ode mnie. będę potem. mam nadzieję, że ktoś jeszcze będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara :):D jak ja moglabym o Tobie zapomniec glupolku🌻 Zajrzalam tu zaraz jak przyjechalam ale Ty jeszcze nic nie napisalas,wiec...:D Uffff prawie 12 godzin mnie nie bylo:D Rano oczywiscie kuzynka chbya przez 5minut dzwonila zeby mnie dobudzic;) jak odebralam , to sie przestraszyla , bo myslala , ze zaraz na nia nakrzycze , ze tak wczesnie mnie budzi:D ale przypomnialam sobie o co chodzi i jakos zwlekalm sie z lozka ;) . Pogoda byla paskudna, padalo i zimno, ale mimo to \" sniadaniowe\" lody kapaly mi na wszystko:D Polazilysmy troche po sklepach, jak juz jechalysmy do domu, to zadzwonil do kuzynki jej chestny , bo dowiedzial sie od jej taty , ze ona dzis w jego miescie i pojechalysmy do jej rodzinki[ze mna podobno to tez jest jakas tam rodzinka:D] posiedzialysmy tam troszke, rodzinka bardzo fajna, nawet napilam sie z jej ciotka koniaczku bo tamci juz mieli dosyc:D Troche bylo powaznie, troche smiesznie ale fajnie bylo:classic_cool: Postanowilysmy wracac inna droga [przez belchatow] a dzis byl mecz widzewa z belkiem wiec mialam okazje poobserwowac \"rozspiewanych kiboli widzewa\" jak szli pod \"eskorta\" policji:classic_cool: nigdy jeszcze ich na zywo nie widzialam:o. szczerze mowiac , to mam nadzieje , ze belchatowianie przegrali, tak bylo by najlepiej dla fasady miasta:D Echhhh i teraz sobie siedze, wypilam piwko, spac mi sie odechcialo:D O Sopocie zapomnialam:o Moze pojde ogladac, chbya ze juz sie skonczyl:D Nawet zapomnialam , ze dzis jest piatek:D Cieszysz sie , ze w domku jestes?;) Pewnie tak:). Ja tez sie ciesze , ze jestem juz w domku:D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzego:) ale to nadal zbyt pozno! Dzis postaraj sie isc spac przed 1wsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti :D noo to fajnie, że tak fajnie spędziłaś czas :P tak, w Łodzi dziś paskudnie było, ale tak pewnie wszędzie dziś ;) od Łodzi przez Bełchatów to tą słynną \'gierkówką\' jechaliście? bo to fajna autostrada :D uwielbiam takie :P a ja oglądałam Sopot. wygrał mój zespół :D bardzo lubię ten kawałek. często go w 3 puszczają. taki słodki ;) a teraz słucham Warrena Hilla, to taki lekki jazzik. lubię te jego kawałki :D polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti a takich kibiców to miałam okazję zobaczyc na żywo. nie wiem czy pamiętasz sprzed 2 lat juwenalia na uniwerku w Łodzi? przynajmniej z tv jakie to było zamieszanie i 2 chyba osoby zginęły :( właśnie ja wtedy ewakuowałam się bo nudno było :P a kibice minęli nas jak biegli na ten cały placuyk. szok! :O no i jeszcze ŁKS jest przy dworcu PKP i nie raz widziałam burdy i kolejki po bilety itd. :O widok godny pożałowania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP🖐️🌻to buzujemy dzis?;):D tarara taak gierkowka;;) Wlasnie kuzynka pochwalila mi sie , ze jej coreczk ma pierwszy zabek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatata to ja naprawde sie ciesze ze \"Twoi\"dzis wygrali:D Ja praktycznie tez ich widzialam dzis na zywo tyle ze zza szyby samochodu, no i nie byli w tej \"akcji\" jeszcze, bo byli dopiero przed meczem:P A te wydarzenia z przed dwoch lat , to pamietam, bo glosno o tym bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tori Amos też lubię :) tak samo jak i kate Bush :D seti to może to małym piwku na początek? w końcu dziś piątek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara ja juz wypilam piwko[zawstydzona , bo nie poczekala z piwkiem na koleznke:(] Ale wirtualne moge chlapnac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chlapnijmy :O 5 razy poniewieracz! właśnie wylewam wszystko z siebie jemu na gadu :O i... cisza. zero odzewu. niezła olewka. aż się nie chce wierzyć, że taki może byc ktoś kto wcześniej tyle zapewnień dawał, z kim tyle czasu się spędzało? seti jak to możliwe? faceci tak mają? jakie nieczułe dranie :O :O a odpowiadając na Twoje pytanie mailowe: czy mogłabym... odpowiadam nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara a on jest dostepny teraz? Niew iem dlaczego on tak postapil, moze chwilo doskwierala mu nuda i wszystko to robil z pobudek czysto egoistycznych:o moze z innego powodu , tylko on to wie:o [no to chlap , pierwszego "poniewieracza"]:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. dostępny był. sama się zdziwiłam. nawet mnie odblokował. nawet się nie odezwał. słowa nie powiedział. możliwe, że lepiej by było gdybym zadzwoniła, a tak wszystko powiedziałam tutaj co mi przyszło do głowy... tylko, że już bardziej spokojnie :D tak, za podróże :D mmm rozmarzyłam się :D właśnie koncert Perfektu jest ;) mój znajomy - niedźwiedź prowadzi ;) znaczy znajomy rodziców:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak seti. szkoda nie powiedział mi dlaczego. chyba nigdy się tego nie dowiem. a może sam tego nie wie. to jeszcze jeden! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wypijmy za Niedzwiedzia:D Ale dzieki rodzicom tez go poznalas:). Nie wiedzialam , ze juz tak pozno jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
późno, no coś Ty :D a u mnie koncert na maxa :D i rodzice słuchają no i ja przy okazji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i postanowiłam coś w sobie zmienić :D zawsze tak mam jak coś wali się z moim życiem uczuciowym. włosów postanowiłam że nie obcinam, ale coś zmienię :D nooo nie śpij jeszcze. bo sama tu zostanę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara tak chyba ma kazda kobieta:D sprawdz@;) nie mysl , ze nic nie robilam , jak mnie tu nie bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tararara naprawde nie ma za co!:) to pijemy....juz chbya 3ciego a moze 4tego:D[stuk puk]:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×