Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tararararararara

cudni wspaniali wolni faceci, gdzie jesteście??

Polecane posty

witam witam :D jestem w domu. urlop mam :D cieszę się bardzo :D u mnie słońce i deszcz na zmianę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara ciesze sie razem z Toba:D U mnie wlasnie zaczelo padac, w koncu:D Chyba sie wybiore do kuzynki:D Bede pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegi
taratara jeszcze pozwolisz ze cos napisze:) ...skoro zaden Ci sie jeszcze nie oswiadczyl to skad wiesz ze to na ciebie nie zadziala?:) spokojnej nocy Kasiu , cos czuje ze moja sunia zrobi mi pobudke w srodku nocy wiec wole sie zebrac wczesniej do spania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzego tararara jest chyba uparta i mocno trzyma sie Swoich przekonan:) i chyba zadne argumenty tego nie zminia, moze samo sie to u niej zmieni z czasem:D a jesli nie , to przeciez chodzi o to zeby byc szczesliwym , z papierkiem , czy bez papierka:) To spij dobrze, skoro przewidujesz spacer o swicie;):) Tarara co porabiasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzego
zeby o swicie , raz mnie wyciagla o 3 nad ranem:) dobrze ze zna droge inaczej trzymajac za smycz w pol-snie bym jak nic pocalowal klatke schodowa z rozbiegu:) wiem Kasia , wiem:) , juz sie nie bede draznil z taratara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, Ty masz rację, bez papierka, w końcu papierek nie jest najważniejszy w życiu :) dla mnie nie jest. Grzego - jak na razie trzymam się swoich poglądów. jesli nie wiesz to nie mów. nikt mi pierścionka nie dał, ale czy będę czyjąś żoną usłyszałam 2 razy... jesteś w szoku? nie chcę tego komentować, ok? powiedziałam: koniec. kropka. nie drażnij mnie :O oglądałam ten serial. dopiero połowę obejrzałam :) jest fenomenalny. dawno takiego dobrego nie oglądałam. rezyser; Dejczer, muzyka Lorenc. ja ich uwielbiam :P a w radio Dżem :) w życiu piękne są tylko chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara lubie Lorenca:) a teraz tez slucham radia, wczesniej byly stare kawalki Kultu:) Zaraz ide spac chyba:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti ja w ogóle bardzo lubie muzykę filmową:) a Michała Lorenca, Thomasa Newmana szczególnie sobie upodobałam :) no i Dejczer do tego i super duet :D tak jak \'Bandyta\', \'Zabić Sekala\'.... znasz? idę się umyć. nawet nie chce mi sie spac. jutro obejrze resztę i testy potrzaskam. bardzo to lubię:P dobrej nocki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam:( Samego Lorenca mam tylko 5 utworkow:) To spij dobrze:) ja tez juz ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzego
taratara , nie jestem w szoku raczej sie tego spodziewalem , napisze wprost podpuscilem cie nieco zeby sie dowiedziec wiecej od ciebie na ten temat:) nie gniewaj sie juz na mnie:) , to super ze masz wyraziste zasady i nie przejmujesz sie konwenansami , tak trzymaj :) ja lubie sie tak czasem nie zlosliwie podroczyc :) dzien dobry paniom tak na marginesie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam spałam dziś 4 godz. od 2 do 6. nie mogłam jakoś. a teraz czuję jak mi źle cholernie bo się nie wyspałam :O ale nie umiem spać w dzień :O obejrzalam już wszystkie odcinki:D Grzego - jesteś okropny :P ja się nigdy nie gniewam. jak mam do kogoś za coś żal to kończę wszystko albo jestem obojętna strrrasznie :D setunia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara🌻nie opusilam , tylko mam gosci:o:D Mateuszek nie chce puscic pieska ze smyczy ,przeciez na podworku nic mu sie nie stanie:o wykorzystalam juz chyba wszystkie argumentym zeby go nie wiezil:o :D Tarara moze kawe sobie wypij;) Bede chbya pozno w nocy:o:D Grzego🖐️Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti spoko, ja też będę potem :D poleżę sobie, testy potrzaskam, poczytam, jakoś się kiepsko mam :O baw się dobrze ;) miłego także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara usmiech prosze[no no]:D Mam nadzieje, ze kuzynkom nie zachce sie isc na dyskoteke:o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzego
taratarcia wiem ze jestem okropny:) ale maly sparring na slowa jeszcze nikomu nie zaszkodzil:) 4 godziny snu to o jakies 4 za malo , chyba ze zazwyczaj spisz 4 i jestes wypoczeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzego
Kasia mam nadzieje ze rodzinka nie dala Ci sie zbyt mocno we znaki:) dobranoc , moze jutro bedzie czystsze niebo :) , jedna gwiazdka bedzie dla ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara gdzie sie podziewasz:( Spac mi sie nie chce:o 🌻 Grzego jakos daje rade, calkie milo jest:) Spij dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D piękna pogoda - leje :P a poszłam spać przed 24 :D zasnęłam nad ksiązką :P i wyspałam się chyba za wczoraj :D a te 4 godz to za mało zdecydowanie, 6 już może być :D seti i jak tam się masz? :D rodzinka nadal jest? Grzego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara u mnie tez PIEKNA pogoda:D lubie taka pogode , jak nie musze nigdzie wychodzic oczywiscie;) A ja poszlam prawie o 2giej a obudzilam siew o 9tej [6godzin i wyspana jestem:)] Ja nic ostatnio nie czytam , jak sobie pojada to poczytam;) Cieszysz sie ,ze dzis do Ł nie musisz jechac:>?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, dziś się cieszę, że nie jadę ale jadę za to jutro!:P bo muszę. i pewnie do czw tam zabawię, bo w czw też tam muszę być i raczej nie opłaca mi się wracać :O a pewnie z tym moim wyjazdem na weekend nici :O :O:O bez sensu no ale trudno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara dlaczego nici z wyjazdu:(. I co Ty bedziesz tam robila cale dnie, jak do pracy nie bedziesz chodzila;). Musisz sobie jakos czas zorganizowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę spała do 8 :D będę się lenić :P czytać książki :P trzaskać testy :P i posiedzę w domu dłużej niż chwilę :) a to lenistwo :P jest mi potrzebne, taka chwila wyluzowania od tej całej pracy, od tych wszystkich artykułów i innych rzeczy... nawet nie masz pojęcia jak bardzo. trochę szkoda mi było brać dni wolnych, bo mam ich mało, ale parę osob stwierdziło, że jak nie wezmę to w deprechę wpadnę. posłuchałam się :P a dlaczego nici? ja jak ja, mogę wsiąść w pociąg ijechać z dnia na dzień gdzieś, ale inni to jakieś problemy robią :O no przeciez sama nie pojadę. nie chcę tak :O zobaczę. może odwiedzę kogoś w weekend jednak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti ja idę :D zajmę się swoimi rzeczami :D miłego dnia i cierpliwości dla tych dzieci :D tangO :) Grzego :) jestem :) seti 🌼 Pa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara dobry pomysl z tym \"lenistwem\" naprawde ! Ja tak mam prawie caly czas , to juz troche mi sie to nudzi:D Ale Tobie nie zdazy sie pewnie znudzic:) A ja co mam robic:o :D Obiad pojde zaraz zrobic chbya;) Pada ciagle , jak My z Toffikiem na spacer pojdziemy przeciez on sie trzesie z zimna jak pada deszcz:D I juz 11nasta , czas sie ubrac chyba;) Milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti kto to jest Toffik? Twoj piesek?:D bo tak mówią do mojej koleżanki:P hi hi a wiesz, ja własciwie od 2 lat nie miałam wakacji :O bo rok temu to pisanie pracy, jej poprawki, obrona itd. a potem jak miałam wolne to zaczęłam pracować :O zapomniałam już jak to jest jak się ma 3 miesiące wolnego i już sama nie wiem co ja wtedy robiłam jak miałam tyle czasu :D 3maj się. do potem:Dbędę późno w nocy :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara Toffik to pies tej rodzinki:D Moja suczka wabi sie Doli:) To gdzie Ty wybywasz na caly dzien :D To do poznej🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti :D Doli tez ładnie:D a co to za rasa?:) wybywam porobić swoje rzeczy a wieczorem jadę z mamą po brata:) bo wraca z wakacji:D 3maj się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti mam nadzieję, że fajnie spedziłaś dzień i wieczór :D ;) nic nie napiszesz nawet:O byłam na dworcu i wiesz co? co za dworzec... zakratowane wszystko, okna, drzwi pozamykane, nawet nikt nie powie że pociąg się opóźnił :O kompletnie nic się nie dowiesz. szok normalnie! :O ja idę czytać:D nie chce mi się spać :D dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×