Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na chwilke ja

Jak to jest z MŁODSZYMI????? Prosze o komentarz...

Polecane posty

Gość na chwilke ja

Sytuacja jest taka... Dziewczyna ma 20 lat a chłopak 19. Ona obraca sie praktycznie wyłacznie w starszym od siebie towarzystwie [24-30 lat]. Faceci z ktorymi byla tez byli z reguły starsi od niej. Teraz poznala mlodszego i nie wie czy warto sie w to mieszac, czy on nie okaze sie zbytnim dzieciakiem. Nie ma duzej różnicy wieku , bo to tylko rok, ale czy chłopacy w tym wieku sa juz na rowni emocjonalnie z 20 letnia dziewczyna?? Mi sie wydaje ze nie do konca.... Ona ma tyle watpliwosci bo nie chce sie wkrecic a potem załować i cierpiec. Opowiedzcie o swoich sytuacjach, pewnie nie jedna byla w takiej jaka jest wyzej opisana. Jakie macie doswiadczenia???? Dziekuje za odpowiedzi!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 23l a moj chłopak 21;)Poznalismy sie ok3lat temu:PZawsze miałam starszych..Początkowo tez miałam obawy ale jak widac wszystko rozwinelo sie pozytywnie:DStarszy niekoniecznie oznacza dojrzalszy........pamietaj o tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisssa
JA MIALAM WYLACZNIE STRASZYCH,POŁOWA Z NICH TO TYP KAWALER-DZIECIAK,POZNAŁAM MŁODSZEGO I OKAZAŁ SIE EMOCJONALNIE DOJRZALSZY OD TYCH WSZYSTKICH 'DOROSŁYCH'A W LOZKU ILE TAKI MLODZIK POTRAFI:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaaaa
ja mam chłopaka rok młodszego ma 18 lat i jest cudowny :) na początku zastanawiałam sie czu chce miec młodszego faceta czy on jest na to gotowy ale jak na razie jesteśze ze soba pół roku i jest cudownie :) nie chce nikogo innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
do pol roku tez mnie chcial a teraz mu sie odmienilo nic tylko sie posiekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwilke ja
dzekuje, i prosze o wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miauk
ja miałam rok młodszego i było swietnie :) był bardzo dojrzały. i sam chciał być ze mną a nie z rówieśniczką czy młodszą, bo uważa je za młode, puste idiotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eizabeth
do aaa... ale wiesz teraz ty pokazujesz, ze jestes dziecinna myslisz dziecinnie aby przekonac sie ile mocna jets milosc bo on cos czuje i ty trzeba byc ze soba, poznawac sie emcjnalnie itp:) i jak minie czas u jendych pol roku u drugich rok i ktos mowi, wiesz nie kocham albo nie kocham tak mocno jak uprzednio.. tak na cale zycie to jednak nie ty. to jets dojrzalosc, ze nie boisz sie ani swoich emocji, tobie tez moglo sie wyplaic uczucie, ani jego. tylko kobiety sa interesowne to raz, uwazaja ze bra faceta to ona =zero, poza tym kobieta moze lubic faceta a jak ona ma kase i obiecuje zlote gory to ona z nim bedzie:) to nie fair, ale kobety takie sa. dorosnij aaa... masz postawe dziecka liczyc sie tylko ze swoimi emocjami, a co z uczuciami drugeij strony/? ludzie to nie zabawki, cche tego bede miec, niewazne jakie on ma zdanie w tym temacie. egoizm i dzieciowatosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwilke ja
Dziekuje za wypowiedzi!! Teraz gdy poznaje go blizej mysle ze lepiej jest byc z mlodszym od siebie niz starszym... Młodsi podchodza bardzie zaangazowanie do spraw w ktore dziewczyna/kobieta tez chce sie zaangazowac. Bynajmniej czas pokaze czy te negatywne wypowiedzi tez byly słuszne... Pozdrawiam i wszystkim zycze szczescia!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×