Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milka 21

Mój facet chce zebym zrobiła mu loda z połykiem a ja sie waham

Polecane posty

Gość KocoreK
Ludzie poprostu nie wiem skad sie bierze taki temat jak sie kogos kocha robi sie dla niego wszystko ja z moja dziewczyna robimy to za kazdym razem i ja Jej i Ona mi pragniemy sie nawzajem tak bardzo ze nie mozemy sie odessac :P nie widze zadnej przeszkody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonio_3.3
Dziewczyna, która nie chce zrobić swojemu facetowi loda tak na prawdę ma go w dupie i go nie kocha. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiz
Chciałem by moja dziewczyna zrobila mi z połykiem ale one sie nie zgodziła powiedziała ze sie brzydzi. Ja ja rozumiem nie chce jej do tego zmuszac . Tak mysle ze dobrze zrobiłem dla mnie zawsze kobieta była na pierwszym miejscu a pewnych rzeczy wymagać nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikokiko
moja poprzednia dziewczyna robila mi fajne lody z polykiem, tyle lat minelo a do dzisiaj wspominam bo juz nic lepszego pozniej w lozku mi sie chyba mnie przytrafilo, potem rzucilem ja dla innej o wiele ladniejszej, ktora zostala moja zona, ale loda robi bez polyku, bo inaczej sie brzydzi. taka mam teraz kare, ze pogonilem tamta, ale wyboru nie zaluje, bo pod kazdym innym wzgledem jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na to hemopato
a jo nie jo lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to lubie
połknij popij dwiema szkalnkami wody to dla urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sponsi
Mi dziewczyna zrobila ostatnio z polykiem... nie powiem ze nie bylem zadowolony ale mysle ze sie zmuszala:P wiec juz o to nie poprosze:P czyba ze bedzie miala ochote:D jak nie chcesz ti tego nie zrob... jak czujesz potrzebe to dawaj... do niczrgo nir namawiam:D ale mysle ze ten pierwszy raz dla Ciebie i jak dla niego(tak mysle) to bys mogla sprobowac. Jak Ci sie nie bedzie podobalo to luzik:D zrozumie jak mu zalezy na Tobie:D Buziaki z mojej strony i powodzonka w wyborze decyzji:P nie sygeruj sie kafeteria najwazniejsze jest to co czujesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sponsi
chodzilo mi ze jak nie bedziesz chciala to mysle ze zrozumie:P:P(mowie na moim orzykladzie:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrobiłam mu loda
2 dni temu byłam pijana i on też my się znamy od 2 lat i go kocham nawet bardzo.Ja mam 15 lat a on 19.od kąt się poznaliśmy już coś między nami było.2 dni temu zrobiłam mu loda a on mi minete.Było fajnie,kontrolowałam się tylko nie wiem czemu mu zrobiłam loda i pozwoliłam mu zrobić minete jak ja na to nie byłam jeszcze gotowa.Jeszcze nie mam pierwszego razu za sobą czyli mi nie wsadził wg.Bo to mój pierwszy chłopak.Czy ja zajdę w ciąże od robienia mu loda.? Nie mam w tym doświadczenia za bardzo w tym więc pytam.A nie chce zajść w ciąze bo jestm za młoda.jestem zkołowana ciągle dręczy mnie myśl,ze moge zajść w ciąże czy mogę zajść.? Błam odpowiedzie mi to pilne.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bani z tym wszystkim
nic sie nie boj nie zajdziesz w ciaze no chyba ze jakims cudem sperma sie dostala do twojej cipeczki a jesli nawet to nie musisz odrazu zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrobiłam mu loda
A ja dokładnie nie pamiętam czy sperma poleciała;/ Ale chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozacki
Ty kurwa głupia suko 15sto letnia jak jesteś na tyle duża żeby facetowi robic laske to nie pytaj sie tutaj czy w ciąże zajdziesz on i tak z 15stką nie bedzie jak ma troche rozumu w głowie ,naobciągasz się i rzuci Cię jak szmatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekbmw
hej madzia mi też możesz zrobić loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexibomba
nie martw się ja mam 14 lat a juz robilam loda i sie bzykalam na początku to troche gorzkie jest ale pozniej jak sie przyzwyczaisz to spoko:)daj mu puszke bananów a od razu zrobi sie pyszniejsza:) spadam ide sie bzykac papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem takich problemów
Ja tam nie widzę problemu w tym, żeby wziąć swojemu facetowi do buzi, no jak się kochamy to co w tym dziwnego. My lubimy eksperymentować i uważam to za normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie. Sex musi być przyjemny dla obojga partnerów. Jeżeli się wahasz- powiedz mu to. Nie możesz robić czegoś na siłę. Myślę, że nie obrazi się za to:) Do tego smaku trzeba się przyzwyczaić po prostu. Ale ja jestem zdania- nic na siłę. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody ogierek
taki lodzik to sama przyjemnosc,ja krecilem laske na loda ze 3 miesiace i teraz tak jej to sie podoba ze nie ma dnia by mi nie obciagneła a ja jej wylizał, poprostu miód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody ogierek
sexibomba to wczesnie zaczełas,ciekawe czy z wlasnej woli hehe,ciekawe ile mial ten ktoremu robilas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adlksjsdlkj923cp9
"Ludzie poprostu nie wiem skad sie bierze taki temat jak sie kogos kocha robi sie dla niego wszystko ja z moja dziewczyna robimy to za kazdym razem i ja Jej i Ona mi pragniemy sie nawzajem tak bardzo ze nie mozemy sie odessac nie widze zadnej przeszkody..." wzruszajaca odpowiedz ;) gratuluje Wam i zazdroszcze ;) my sie kochamy ale..... coz bywa ;) mimo to jej nie zdradze bo sie tym szczyce ;) to mnie od chlamu oddziela ;) niestety w zyciu jest tak ze jedna sie kocha a inna piep... i gratuluje tym co sie wbrew zlosliwosci losu dobrali. nie bede wytaczal tu argumentu ze jak was facet piescic to jest ok a soczkow macie wiecej. diete faceta da sie zmienic, smak tez, no chyba ze pali/pije itd. co do waszego cudownego argumentu sam polknij - polknalem i co? tylko w dowod tego jakie to straszne i okropne. brak szacunku nalezy sie typom facetow ktorzy mowiac do swojej kobiety po oralu "wez idz nie pocaluje cie po tym" to juz jest SZOK takiego faceta w du... kopnac. ja oporow nie mam, wrecz przeciwnie ale sorry.... to jest moj rozum, moje myslenie, moja otwartosc i brak hamulcow....(trojkatow nie uznaje wszystko jest ok byle we dwoje z MILOSCIA i wiernoscia) u mnie pozostaje to wylacznie w sferze marzen i pewnie z niej nie wyjdzie. nie powiem ze czuje sie z tym dobrze i cieszy mnie ta sytuacja, poprostu kocham, jestem kochany ale moze nie az tak ;) coz sam sobie zasluzylem na to ze tego nie mam, prosilem, zachecalem, tlumaczylem.... ZNIECHECILEM. Drodzy panowie nie mowie do was skur... co zdradzacie i wykorzystujecie - nie zmuszajcie, spokojnie, jakos spontanicznie, podstepnie... nie wprost. JW. jesli palicie pijecie.... no sorry. Na koniec jest mi cholernie przykro ze takie m.in. skur... to maja a ja nie ale zyje sie dalej;) Najwazniejsze ze moja kocham, szanuje, opiekuje sie nia, potrzebuje, pragne, nie wyobrazam sobie zycia bez niej... i mimo ze wyje bez tego :P to cos za cos ;) jest uczciwa i nie zepsuta ;) jej sie nie zobaczy w drodze na weekendowa imprezke w klubie pijaca w autobusie 4 piwa na odcinku 30 minutowej drogi.... no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marannnna
sie rozpisales ;) faktycznie przytoczona przez Ciebie wypowiedz idealnie obrazuje to jak ja mysle i postrzegam ta sfere;) mam nadzieje ze mnie doceni i nie zdradzi... zyje marzeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do adlksjsdlkj923cp9
Bardzo fajny z Ciebie facet :) Też mam takiego fajnego męża. Tylko ze my nie mamy zahamowań: zjadamy sie nawzajem (minetki, lody, połyki :P ) ;) Moze Twoja kobietka tez się kiedys przełamie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nc93b4721c3 1 cn190
mozna marzyc ale trzeba czasem realnie podchodzic do zycia. sa rzeczy ktore sie zrobilo a raczej wyrzadzilo ktorych sie nie cofnie jak sie piep... o tym wiecznie to takie sa skutki. jesli sie przekonuje do tego typu rzeczy warto najpierw miec doktora z psychologii :D to jest tak zajebiscie delikatna sfera ;) jest mi przykro i tyle, jak sobie pomysle ze moglem trafic na laske ktora bedzie mnei walic w rogi itd... to moge caly oral oddac nawet taki jaki mam .......................................................................... wymowne kropeczki ;) w zamian za Boze chron przed tego typu scier... a wiesz ze moja nawet nie poczyta w necie jak sie piesci? ze nie obejrzy filmiku jakiegos pogladowego.... mysle ze masz juz obraz sytuacji ;) pozdrawiam i zycze szczescia zebyscie byli siebie warci :P i zero rogow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska z krwi i kosci
Marze o takim facecie - trafiam na jakies pierdoly co sie wstydza mnie piescic, przez co powoli i skutecznie wpadam w kompleksy! Myje sie tam 100 razy czym zaklocam naturalna flore bakteryjna byleby tylko miec pewnosc ze mam tam smak i zapach w neutralny... przykre, ja jakos oporow nie mam bo kocham najbardziej i nie rozumiem jak moglabys sie brzydzic wlasnego faceta :) myslalam ze to normalne swoja droga jak bym sobie pomyslala ze on mnie zdradza z jakas a ja mu polykam, w ogole pieszcze .......... bleh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polykanie100
ale masz problem gosciu, sam piszesz ze zona do seksu nie jest to idz do innej to normalny uklad funkcjonujacy calkiem dobrze. a jak kiedys bedziesz odchodzil spojrz jej w oczy i zapytaj CZEGO SIE SPODZIEWALAS? to chyba oczywiste ze poszedlem do innej darujcie sobie opinie o mnie, chcialbym zeby moja kobieta byla dzikusem w lozku ale nie jest i nigdy nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×