Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majeczka29

Jaką niespodziankę na rocznicę ślubu ?

Polecane posty

W środę obchodzę 9 rocznicę ślubu, jaką mam sprawić niespodziankę dla męża ? kolacje we dwoje już mnie nudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche zabawnie
zabierz go w jakies miejsce za miastem, niedaleko jakies drogi albo innego uczęszczanego miejsca.... rozbierz sie do naga, zabaw go oralnie , daj sie zerżnąc na masce samochodu krzycząc rózne przeklenstwa lub swisntwa, a potem powtorz to x 2 :D hehe, i mowie najzupełniej serio bo chyba nie bedziesz mu kupowac zegarka ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic sie nie robi
Zamow mu dziwke. Powinien sie chlopak ucieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka_M
Juz chyba wiem co zrobie. Kupie wibrator taki na opasce na biodrach i spenetruje go Analnie. To będzie tka odmiana po tym jak on mi wsadza to ja jemu wsadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że się wtrące
skoro nie masz pomysłu to znaczy że go nie kochasz i jestes znudzona tym malzenstwem ja po 10 latach dalej mam siwetne pomysly i nikt nie musi mnie wyreczac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche zabawnie
ot co, dobre to co napisała pani powyżej :D dodałbym jeszcze że jesli nudzą Cie kolacje z ukochaną osobą, to też nie za dobrze to wygląda ... amen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że się wtrące
no ba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazia29
Ja jestem z tych, którzy kupiliby ładny zegarek i wygrawerowali coś na kopercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz ze masz kochanka, ze jestes z nim w ciazy i to jest czlowiek z azji np. i ma większego od niego... potem powiedz mu, zartowalam :) a powaznie, to szkoda, ze nie iwesz jak sprawic mu przyjemnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy właśnie robicie takie prezenty Swoim ? No brawo małolaty!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaa98
hej;) własnie czytałam, że pewna pani robi sobie sesje zdjeciową;> a co ty na to, jakbys zrobila sobie taką sesje..ale dla niego! moglby nosic je przy sobie:> moze sniadanko do lozka? i seks z rana- podobno wtedy mezczyzni maja najwieksza ochote;) a moze wybierzecie sie tam gdzie, kiedys chodziliscie na randki- musi byc takie miejsce- jakic park, kawiarnia? a jesli jestes odwazna- moze tatuaz z jego imieniem? lub koperta a w srodku talon- na jego specjalna zachcianke? dziewczyny, nie mowicie, ze juz sa soba znudzeni;)- zawsze jest fajnie jak ktos cie zainspiruje! co dwia (trzy, cztery:D) głowy to nie jedna! podsuwajcie pomysły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaa98
kombinujemy dalej;) wiadomo co lubia faceci- seks, tv i jedzenie może kup mu jakis fajny film na dvd i szesciopak piwa (powaznie), usiadz razem z nim i ogladaj - bedzie na maksa szczesliwy- sama to sprawdzilam ooo, albo wykup mu dekoder polsatu, bedzie mogl ogladac wszystkie mecze (tylko nie wiem czy ty to zniesiesz, hihi) lub; kup sobie jakas niegrzeczna bielizne- np. gorset i ponczoszki- zmaien sie w rockowego kociaka- tez sie ucieszy;) albo upichć mu jego przysmak;> ich nie jest trudno zadowolić, naprawde;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaa98
wyslij mu sms, 'jestes najwspanialszy na swiecie' obudź pocałunkiem wspólna kąpiel wypad do sauny (a tam seks:D) masaż oliwką striptiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaa98
ja myśle, że blance nadal bardzo zalezy na mężu- skoro chce go zaskoczyć czyms nietypowym nawet po 9 latach, nie wiem co wy dziewczyny wypisujecie za bzdury- "pozew rozwodowy":| chore;/ gdyby miałą go gdzieś, to nawet by nie pamiętała kiedy mają rocznice;/- zazdrość? blanka-powodzenia,napisz pozniej jak bylo:)) ja uciekam pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaa98
ooo, to z hotelikiem to świetny pomysł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zadbaj też o ładna bielizne;)- kurcze zazdroszcze ci;) bo widze, że komuś sie szykuje świetny weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nagle sie podoba
wczesniej wyzywanie od małolatów a teraz pokoj w hotelu tak ? stara panna która nie wie czego chce od życia, najpewniej .... ps: głodny, głodnemu ten chleb wypomni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panienko z 8.49 odczep się w końcu !!!!!!! Nie chcesz to nie odpowiadaj no moe pytanie, nikt cie prosi o takie beznadziejne komentarze. Masz jakieś obsesje na punkcie sexu małżeńskiego, czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panienko z 8.49 odczep się w końcu!!!!!!!!!!!!! Żal ci, że jestem szczęśliwa z mężem i chcę się tym podzielić ? Masz jakąś obsesję na punkcie sexu małżeńskiego, może twoje pożycie jest nieudane, czy co? p.s. I na litość boską nie odpowiadaj mi już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie bezczelne komentarze powyżej. Powiem Ci jakie ja prezenty/niespodzianki robiłam to może coś Ci się spodoba :) Na urodziny kupiłam mu perfum Chanel jego ulubiony i zamówiłam nieśmiertelnika z grawerem po jeden stronie "Nigdy nie rezygnuje się z osób, które się kocha" a po drugiej nasza data ;) Na 2 rocznice przygotowałam niespodziankę innego rodzaju. Nakręciłam film w zamku gdzie spaceruje w długiej do ziemi czerwonej sukni a w tle lec***iosenka musicalu "Uwierz w nas" przy czym będzie musiał prezent ten znaleźć poprzez uszykowaną zabawę w podchody! A poza tym ścianę wykleiłam samoprzylepnymi karteczkami "69 kocham Cię..." i wypisałam powody za co go kocham :) a poza tym wycieczke zorganizowaliśmy sobie do prehistorycznego oceanarium :) Kolacje we dwoje jemy raczej na walentynki,ostatnio robilśmy wspólnie sajgonki a później obejrzeliśmy romans. Dwa lata temu podobnie, ale zjedliśmy Shushi specjalny zestaw walentynkowy dla par i też romansidło obejrzeliśmy po czym cudowny seks <3 Nie robimy nadzwyczajnych rzeczy ale miłe ;) Byliśmy też w rocznice na kręgielni i cymbergaju + miły spacer nad jeziorem :) Możesz kupić męską bransoletkę z własnym grawerem, ja planuje na jego urodziny mu taką kupić. Polecam! Może sobie coś stąd wybierzesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację kolację zrobiły się nudne. Może wybierz jakiś voucher na prezent tak byście mogli razem coś porobić? Ja z mężem byłam w Lesznie i lataliśmy razem w tunelu aerodynamicznym. Było całkiem romantycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję kupić jakąś fajną elektronikę: komórkę, nawigację czy fajny odtwarzacz blue ray. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Zapoznaj się z ofertą i coś wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×