Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość taka sobie mała ANKA

CO TO JEST PRZEWIANIE...

Polecane posty

Gość dfd,fm,.fdmsd,.fsd
mozgu noeda sie przewiac baranie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd,fm,.fdmsd,.fsd
przewiany mózg lol niby jak hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd,fm,.fdmsd,.fsd
bol pulsujący ; idz do dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd,fm,.fdmsd,.fsd
nie zawiane plecy co drugi to idiota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfbfghbfgbfgbfgbf
Niema czegos takiego jak dolny kręgosłup jest cały kręgosłup częśc górna i dolna. zglosilem te paramedyczne bzdury do usunięcia bo żal z przewianiem niema żartów co wy chromolicie mam kolegow pracujących na budowie przewianie to norma i nikt tam nie mowi zaraz o smierci jeszcze tego nie bylo;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfbfghbfgbfgbfgbf
od przewiania nic nie pulsuje to jedynie ząb lamerko kokoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogurth
Witam. 9 dni temu przed przylotem do Angli chyba mnie zawialo... Stosuje masc rozgrzewajaca ale nic to nie daje. Przez te 9 dni zjadam dziennie po 6 tabletek panadolu bo jakos do roboty musze isc. Bola mnie plecy w okolicy lopatek, kark i w klatce piersiowej (zwlaszcza gdy staram sie zlapac glebszy oddech) Najgorzej jest jednak w nocy poniewaz nie moge sie polozyc... Gdy sie klade bol natychmiast sie wzmaga i mam problem ze zlapaniem oddechu. Juz ktoras noc spie na siedzaco.... Ile takie mocne zawianie moze trzymac? A do tego dochodzi niestety robota, wiadomo fizyczna... Prosze o rady poniewaz strasznie mnie to meczy, chociaz gdybym mogl normalnie spac... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogurth
Sluchaj kolego yogurth mam dokładnie to samo wczoraj bylem na pogotowiu krzyczałem z bólu założyli mi wenflon było to po 22-iej , a zaczęło sie około 20-ej.cały dzień byłem w pracy przyjechałem do domu ,kąpiel i kiedy zabierałem sie do kolacj to nie mogłem podnieść widelca prawą ręką z lewą było ok,tylko szyja i prawa strona łopatki i też mam problem z głębszym oddechem.Nnaprawde masakra ból zapisano mi żel fastum i zastrzyki przeciw zapalne i przeciw bólowe ketonal jak chcesz to zadzwon 661898430 Aha zanim założycie plastry rozgrzewające to pytajcie sie lekarza czy można ,poniewaz plaster może spowodować zapalenie Pzdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaitz
Ponieważ zostało już dość dokładnie wyjaśnione, jak się toto objawia, to dodam tylko, że trzeba dogrzewać przewiane miejsce - np. często przewiewało mi nerki i dolny kręgosłup, więc nie ruszam się już przy chłodach bez pasa nerkowego, np. Hippsy - cienki na tyle, że nie przeszkadza, a miło grzeje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerana
byłam w teatrze i klimatyzacja tak strasznie wiała na moje plecy że na drugi dzień zaczął się okropny ból szyi po prawej stronie i nie mogę skręcić głową w żadną stronę.Już tak boli 4 dni. Tak ,że wierzę w przewianie,a nie jak inni się z tego określenia śmieją.Zastosuję wasze rady i nałykam się środków p/ bólowych, może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pjfrubdej
Bardziej zadbalabym o kręgosłup poprzez sport zeby wmocnic mięśnie, nastepnie dobry masażysta i troche dbania o kręgosłup bo to nasza podstawa! Wątpie ze to co opisujecie to "przewianie" jedynie z "przewania" to bol nerek i pęcherza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcoony
Witam ;) Mam 19 lat i problem.. od około tygodnia boli mnie okolica lewej pachy i mam stan podgorączkowy w przedziale 36,9-37,1.. jutro czeka mnie tygodniowy wyjazd i nie wiem co mi jest, mamuśka powiedziała, że to przewianie ,dlatego pytam tutaj. Od 3 dni przed rozpoczęciem dolegliwości miałem dzień w dzień szeroko okno otwarte 24/7 i to może być to. Nie mam dostępu do mojego lekarza, bo ma urlop, a nie wróci przed moim wyjazdem. Moje objawy to może być przewianie ? Boli pod pachą przy bardzo głębokim oddechu, jakimś niezgrabnym ruchu, czy jakimś wysiłku na tę stronę (lewą). Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc123456767
Czy przy przewianiu możliwy jest gigantyczny ból przy przełykaniu? To nie jest typowy ból gardła, gdyż stosowałam leki i nic nie dały - nawet minimalnej, chwilowej ulgi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do protona obsikaj pare razy swoje nogi to przestana sie pocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek 25
Moim zdaniem klimatyzacja typu split jest efektywniejsza do domu, koszt instalacji tego typu klimatyzacji może być wyższy ale można lepiej dopasować moc urządzenia do powierchni domu, agregat klimatyzacji i tak montowany jest na zewnątrz domu, zobacz jakie parametry tej klimy i zobacz, ja czekam aż mi założą fujitsu http://www.mirtor.com.pl/klimatyzacja-torun/ z czujnikiem podczerwieni który steruje klimatyzatorem i kieruje chłodne powietrze na źródło ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samo przewianie to przechłodzenie jakiejś części organizmu, czasami nawet całego. Jak człowiek jest w dobrej formie, to tylko zmarznie. jak nie, to już czekają wirusy, bakterie i inne tam grzyby i atakują najsłabsze części, no i te wyziębione oczywiście, w których łatwiej im się namnażać. tworzy się stan zapalny, no i boli. Mnie pięć dni bolała głowa, że po trzy ibupromy musiałem dziennie zjadać. myślałem, że od zęba, więc 5. dnia miałem wizytę. dentysta stwierdził, że to nie od zęba. kolejne trzy dni na przeciwbólowych i w poniedziałek wizyta u rodzinnego. dobrze trafiłem bo rozpoznał zapalenie nerwu z tyłu szyi. zapisał jakieś tabsy przeciwzapalne i na wizytę u neurologa. na szczęście bul sam zaczął ustępować (nawet przed tabletkami przeciwzapalnymi) ale jestem jeszcze przed wizytą u neurologa. ... a wszystko przez długi dzień - 19 godzin na nogach i wietrzną pogodę. na drugi dzień człowiek niewyspany, mocniejszy wysiłek fizyczny i bach. jak bym dostał kołkiem w głowę. życzę wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia. no i odwiedźcie rodzinnego. jak traficie na dobrego to was zdiagnozuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo

Jak człowieka boli szyja i nie może dobrze nią ruszać, do tego dochodzi ból ucha, to wesoło nie jest. Jazda z otwartym oknem bywa przyczyną kłopotów. Z uchem wystarczył psikać Fonixem i przeszło, ale dalsze leczenie wymagało więcej czasu i leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniak

Na przewianie polecam Reumpapai. To naturalny preparat, którego ślinne składniki mają działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwbakteryjne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ból szyi, ucha i głowy. Do tego uczucie zimna i dyskomfortu. Trzeba zastosować rozgrzewającą kąpiel, włączyć leczenie przeciwzapalne i jeśli trzeba, to psikać leki, takie jak fonix do ucha, żeby ucho nie bolało w nocy. W przeciwnym wypadku noc mamy bezsenną. Jeśli nie przechodzi to czeka naskonsultacja lekarska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×