Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aśka74

wyprawka- gdzie najtaniej w Trójmieście kupię?

Polecane posty

Hejka.:) Wybieram się w najbliższym czasie na zakupy dla mojej kruszynki. Dużo słyszałam o hurtowni na Jaśkowej Dolinie. Czy macie jeszcze jakieś godne polecenia sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Po pierwsze: jaaak Ci zazdroszczę tych słodkich zakupów :D Po drugie: masz rację, Akpol polecam w pierwszej kolejności, tam możesz kupić wszystko (upomnij sie o kartę rabatową przy pierwszych zakupach). Fajne ciuszki kupisz w Smyku, h&m, Cubusie i kapp ahlu - to wszystko w Matarnii - w tych dwóch ostatnich są teraz okazje typu \"2 w cenie 1\". Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź i podpowiedzenie o karcie rabatowej. ;) Czyli polecasz jeszcze matarnię? Również pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, że są tam ładne ciuszki, ale... drogie... :O Body rozm. 54 w Akpolu ok. 12-15 zł, podczas gdy trafiając na promocję w Biedronce albo w Realu kupisz pakowane po 3 sztuki bardzo dobrej jakości body za niecałe 10 zł. A ja polecam... sklepy z odzieżą uzywaną... tam kupiłam najładniejsze ciuszki i za grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakies
sprawdzone second-handy z dzieciecymi ciuszkami w 3-miescie znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Brzusio- ale mnie czeka kupno całej wyprawki typu kołderka, ceratki, pościel, kosmetyki itp. Ciuszków to akurat muszę kupić mało w porównaniu z całą resztą. Może jesteś w stanie polecić jakiś sklep , gdzie to mogę kupić za przyzwoitą cenę. I w jakich ciucholandach kupujesz ciuszki? Masz jakieś sprawdzone? A tak pozatym to widzę, że u Ciebie ten wielki dzień tuż tuż. :) Trzymam kciuki za szczęsliwe przyjście na świat Huberta. :) 🌻 A jesli mogę spytać , gdzie zamierzasz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie gdzie wejdę, tam znajdę coś fajnego :) np. na Zaspie między falowcami, ale tymi bliżej wiaduktu, jest second hand \"Fart\" koł sporego sklepu spożywczego (dostawy mają w środy), albo second hand w oklicach ETC przed Biedronką nad cukierni Arkadia - dostawy w poniedziałek. Czasami nie ma nic ciekawego, a czasami wychodzę z pełną siatką markowych ciuszków :) , zależy, jak trafisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka=> no to w lumpeksach dostaniesz tylko ciuszki, resztę kupiłam w Akpolu, ale np. wózek polski firmy Nestor za 550 zł kupiłam w sklepie przy ul. Hynka na Zaspie. Faktycznie, Akpol to jedna z najtańszych hurtowni w Gd. Rodzić będę albo na Zaspie, albo w Wojewódzkim... jeszcze nie wiem, a termin mam... pojutrze :D Waham się, bo na Zaspie chodziłam do szkoły rodzenia i tu jest jeden z najlepszych oddziałów noworodków w Polsce, a poza tym mieszkam pod samaym szpitalem :) Ale gina mam z Wojewódzkiego, więc sama nie wiem, bo przecież nie mam gwarancji, że akurat będzie na dyżurze... Pojutrze idę na wizytę (jeśli nie urodzę do tego czasu) i mozliwe, że zostanę w Wojewódzkim. jeśli nie, to pewnie zdecyduję się na Zaspę... Nie wiem :O A Ty gdzie chcesz rodzić? Co mi radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie obstawiam Zaspę- ze względu na ten oddział noworodków. I odwrotna sytuacja- mój lekarz dyżuruje na Zaspie. :D Ale żeby się do Niego załapać to musiałabym rodzić ze środy na czwartek bo tak ma dyzury hihih. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska zeby dostac karte trzbea zrobic zakupy za 500 zlotych i dostaje sie karte i zaczyna sie od 3 procent a z kazdymi nasepnymi zbierasz wiekszy rabat W Akpolu dostaniesz te rzeczy najtaniej jest jeszcze hurtownia w Gdyni Vital naprzeciw hali targowej ale Akpol na Jaskowej jes najtanszy i wszystko w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiu zastanawiałam się nad tym, ale chyba nie. Gdyby odpukac sie coś działo (tfu tfu) , to zawsze mogę \"przemówić\" połoznej. ;) Tak mi się przynajmniej wydaje. :) Aniu- dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mnie to wkurza ile mozna
a ja polecam ta hurtownie na jaskowej dolinie,naprawde duzy wybor i niskie ceny ,przynajmniej 3 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierki
a jaki jest dokładnie adres tej hurtowni na jaśkowej dolinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może rozważysz zakupy przez internet? Zakupy są naprawdę o wiele tańsze i wybór akcesoriów jest o wiele większy. Wszystkie produkty dostępne są na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Ponadto bardzo zachęcam d zakupów na porównywarce cenowej CoZaCena ze względu na wygodę i szybkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkaulka
mamuśki, kiedyś kolezanka polecila mi polską markę, która nazywa się BabyCap, zamówiliśmy kilka rzeczy z ich strony i teraz używamy tylko tych kosemtykow dla dzieci, wydajne, niedrogie i dobrze działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×