Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maluśka

wizażystka - Wa-wa

Polecane posty

Gość gość
ja zgadzam się z przedmówczynia, Pani Ania jest świetna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Piaseczno
Hej...nie wiem czy słyszałyście dziewczyny o Mice Tomaszewskiej?..mi uratowała życie doslownie, bo po nieudanym probnym makijazu u innej "pseudo" wizazystki byłam przerażona i stwierdziłam, że do ślubu pójde bez żadnego makijazu...ale koleżanka poleciła mi Mikę...bardzo ją chwaliła, więc dałam się namówić...i dzięki Bogu wszystko poszło gładko, a mój makijaz chwalili wszyscy...nie myslałam, że w makijażu można sie wogóle tak dobrze czuć:)...ja mam ją teraz wpisaną w telefonie jako "sos" :)...Polecam,polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukieroholiczka
monika piaseczko bardzo kiepska reklama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam makijaże w MAC. Tragedia! Źle dopasowany podkład! Makijaż według wizji sprzedawczyni, mimo, ze prosiłam o coś innego. Wyglądałam jak zmora, szaro-bura rozciapane cienie dookoła oczu, czarna kredka wewnątrz oka co mi optycznie strasznie zmniejszyło oczy, krzywe kreski- grube. Gruba warstwa tłustego fluidu, który mi spłynął. Dookoła oczu jasne obwódki od korektora! Do tego brwi mi zrobiła jak przecinki- jak starej babci. Malowała mnie dziewczyna z zajęczą wargą, w dodatku była prostacka i cięgle gęba się nie zamykała. Nigdy tam ie pójdę, tam nie ma profesjonalistów tylko jakaś porażka! Wszystko musiałam zmywać i malować się sama. Wrocław- MAC odradzam, choć w Warszawie kaszana podobna. Koleżanka mi mówiła, ze też słabo malują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiecie pewnie, że jestem facetem to się nie znam :) dużo będziecie miały racji . Ale od początku :) jestem fotografem w szkole wizażu, charakteryzacji i stylizacji a dodatkowo raczkuję w fotografii ślubnej, więc już co nieco o wizażu wiem :) teraz konkrety: warto sie umówić z wizażystką na próbny makijaż skoro umawiacie się z fryzjerką to dlaczego nie z wizażystką. Tym bardziej że większość Pań Młodych z którymi miałem przyjemność rozmawiać i je fotografować, bo to nieodłączne czynności, twierdziły, że makijaż im się podoba natomiast włosy... włosy już zdecydowanie mniej, a kilka nawet twierdziło, że lepiej się czuły w swojej naturalnej fryzurze a nie ślubnej. To takie spostrzeżenia z punktu widzenia fotografa. W każdym razie warto umówić się z wizażystką na próbny makijaż. Bo to Wy macie się dobrze czuć i Pięknie wyglądać. Jesteście ozdobą zdjęć ślubnych. Pan Młody zwykle wygląda jak wygląda... wszyscy wiemy jak :) a Wy jesteście Gwiazdami. :) Przepraszam za zbyt długi monolog... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobilna makeup artist
Zapraszam. Portfolio skromne bo 3/4 zadowolonych klientek wizerunek przed i po woli zatrzymać dla siebie. ;) www.mobilnamakeupartist.maxmodels.pl Dojeżdżam do klientki na terenie całej Warszawy ( również okolice) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Dudoń
Ślub to najważniejszy dzień w życiu, dlatego nie ryzykuj i oddaj się w ręce profesjonalisty ! Jestem doświadczoną i dyplomowaną wizażystką, oferuję usługi w zakresie makijażu: okolicznościowego, ślubnego, studniówkowego, wieczorowego, na imprezy sylwestrowe, do sesji fotograficznych. Oferuję także stylizacje fryzur ślubnych, do sesji fotograficznych i itp Od kilku lat pracuję przy sesjach zdjęciowych, eventach, pokazach mody, programach telewizyjnych i itp. Moje dotychczasowe osiągnięcia: - Wicemistrzyni Polski w Makijażu Profesjonalnym, Poznań 2014r - I miejsce w Mistrzostwach Makijażu "Gold Star Of Make Up" Neon Style, Warszawa jesień 2013r. - Wyróżnienie w Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu i Stylizacji, Kraków 2013r Brałam udział w wyborach Miss Polka 2013 jako Główny Specjalista Wizażu. Moje wizaże możecie także zobaczyć w teledyskach Donatana i Cleo "Cicha woda" oraz "Slavica". Pracuję wyłącznie na profesjonalnych kosmetykach Make Up Atelier Paris, Kryolan, MAC Moje portfolio: www.maxmodels.pl/wizazysta-agnieszka_dudon.html www.agnieszkadudon.pl Oczywiście dojeżdżam do Klienta. Zapraszam do kontaktu tel. 515 077 571

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Earthnicity Minerals
Wszystkich zainteresowanych wizażem zapraszam do wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy, że jesteś kreatywny, a Twoje pomysły są nieszablonowe. Możesz wygrać naturalne kosmetyki mineralne oraz zaprezentować się innym na portalu. Wejdź na stronę www.pieknanaturalnie.com.pl. Nie zwlekaj, to może być dla Ciebie wielka szansa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina11
Dobra wizażysta jest mobilna pracuje na dobrych kosmetykach i ma doświadczenie. Jest studio które to wszystko posiada zapraszamy serdecznie wizażystka warszawa pozdrawiam M.Wierzbowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobra wizażystka pracuje w salonie Gnatyshyn przy al. Ken 36A. Pani Ania jest doskonałym fachowcem i profesjonalnie podchodzi do każdego zabiegu. Czuję się świetnie zrelaksowana i odmłodzona po wizycie u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAKIJAŻ ŚLUBNY!! Nie polecam MAKE UP by ANIA SZYMAŁA!!!! - dziewczyna mówi że jest profesjonalistką, a umowy nie chce podpisać.. zwiększa koszty dojazdy na tydzień przed umówionym terminem, po czy tydzień przed ustala godzinę tak żeby podpasowac sobei i jak najwiecej pieniędzy zebrać;), natomiast nie liczy się z osobami, dla których jest to najważniejszy dzień w życiu i grafik w tym szczególnym dniu jest strasznie napięty , a pani Ania uwaza ze ona jest najważniejsza i przyjedzie wtedy kiedy jej pasuje.. kompletnie nie profesjonalne podejście, bardzo niemiły kontakt na facebook'u.., umawia sie na makijaż próbny po czym każe czekać pod klatką 30 min bo zaspala..., albo budzik nie zadzwonił.. nie mówiąc już o upięciu.. bo Pani Ania to stylistką od fryzur to na pewno nie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła SUKCES EDUKACJA Ostatnie dwa tygodnie naboru na rok szkolny 2016/2017! Zapraszamy do nauki na kierunku WIZAŻ. Kurs trwa rok (2 semestry) i odbywa się w systemie zaocznym (zajęcia w weekendy). Do zapisu wystarczy dowód osobisty i świadectwo ukończenia szkoły (nie wymagamy matury!). Na kierunku WIZAŻ nauczysz się między innymi: # Elementów kosmetologii # Stylizacji fryzur # Robienia profesjonalnego makijażu # Stylizacji ubioru # Analizy kolorystycznej # Obsługi klienta Dlaczego WIZAŻ w szkole SUKCES EDUKACJA? + nie pobieramy opłaty wpisowej + niskie czesne + posiadamy własne pracownie i bogate materiały dydaktyczne + bezpłatna sesja egzaminacyjna Gwarantujemy mnóstwo konkursów, niespodzianek i zniżki u partnerów szkoły! Zapisz się do 15 września, a otrzymasz plecak! Poleć znajomego, zapiszcie się oboje, a otrzymacie bilety do kina! Wśród wszystkich zapisanych w czasie rekrutacji, rozlosujemy rower. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie czekaj, przyjdź i przekonaj się, że warto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulaUla
Polecę Ci usługi DriMED Beauty. Panie są specjalistkami jeżeli chodzi o makijaż na różne okazje. Ja robiłam sobie u nich makijaż na letnie przyjęcie :) Był upał, a makijaż nie spływał, trzymał się na twarzy przez całą noc. Nie wiem jakich metod one używają, ale są naprawdę niezawodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam moją ulubioną wizażystkę z dojazdem Joannę z Mobile Salon. Makijaż za każdym razem piękny i trwały a Joanna to przemiła i profesjonalna stylistka. Na stronie są jej zdjęcia: www.mobielesalon.net. Z czystym sumieniem polecam wszystkim moim koleżankom i Wam również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
Ja dużo czytałam na temat salonu Bikor w Warszawie więc postanowiłam się tam zapisać na makijaż próbny a później ten główny na własny ślub. Byłam bardzo zadowolona bo makijaż pięknie wyglądał zarówno na żywo jak i na zdjęciach :) czułam się jak jakaś gwiazda z okładki :) :) :) no i co najważniejsze to bardzo długo się trzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super wizażystki znajdziecie też na www.GdzieWesele.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinek
Mnie w tym roku malowała pani z salonu Bikora na Chmielnej. Zafundowałam sobie makijaż wieczorowy. Trzymał się całą noc, a ja czułam się naprawdę fantastycznie. Lubię wracać do zdjęć z tamtego wieczoru, bo bardzo się sobie tam podobałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia007
Też bardzo polecam salon Bikora na Chmielnej. Wychodziłam w tym roku za mąż i ten salon poleciła mi siostra, bo jej znajoma tam pracuje. Zaufałam siostrze i poszłam na makijaż próbny. Był przepiękny i trwały (a to dopiero próbny). A w dniu ślubu czułam się jak milion dolarów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×