Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praczka

jaki proszek do prania dobry??

Polecane posty

Gość ufajdana
pamiętam czasy kiedy mojego kolegi ojciec pracował w RFN wówczas, i ....przywoził im jakies proszki , do dziś pamietam ich zapach, tylko nie mogę skojarzyć ich z obecnymi proszkami , czy może któras z pań podpowie mi w czym mogły być prane ? a może zachodnie niemcy mają inne detergenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda pani domu
Czy może mi ktoś poradzić, czy jeśli zabraknie mi proszku do kolorów, mogę wyprać kolorową odzież w proszku do białych tkanin REX SODA EFFECT? Na opakowaniu jest napisane, że jest to proszek SZCZEGÓLNIE do białych ubrań. Mam dylemat. Nie wiem, czy nie zniszczę tym kolorowej odzieży. Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabletki uzywam
Persil lub ariel tabs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM. MAM PROŹBE. MOŻE KTOŚ POSIADA PARAGON ZA ARIEL LUB WIZIR NOWEJ GENERACJI MIN 4KG Z DATĄ DO 02.06.09 JA ZGUBIŁEM . ODWDZIĘCZĘ SIĘ. MOGĘ DAĆ NP 300 PUNKTÓW KNORRA . PROSZĘ O KONTAKT mikimiki85@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567.........
ja używam Vizira....ale E też sobie bardzo chwalę Rex czy Bryza mają dla mnie za intensywny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettttttt
Do>>> wiatr od morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettttttt
Jeszcze raz Spróbuj z "Cypisek"... Uwaga..... jeżeli chodzi o dziecko i jest "super " uczulone to może nie "przełknąć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
persil już odpadł tak samo jak jelp bobas itp dzięki facet, ale czy cypiska jeszcze da się kupić, na razie piorę w rozpuszczonych płatkach mydlanych, ale to katorga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettttttt
I w płatkach mydlanych polerują jubilerzy wyroby (serio), są delikatne tak jak "Cypisek" (i mało pieniące się )dowiedz się od nich GDZIE są ich sklepy do zaopatrzenia w chemie (ogólnie ich sklepy) w Twojej miejscowości, bo tak jak piszesz z "Cypiskiem " są kłopoty, to prawda ..........ale jest jeszcze....... u nich! :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzięki poszukam, u nich :) a może ktoś wie gdzie kupić proszek do prania z firmy biały jeleń dla alergików super, ale w necie nie sprzedają a w sklepach jest tylko mydło zwykłe i w płynie , przy okazji polecam, zwłaszcza to nowe mydełko o opływowym kształcie w sklepie n r .... tanie i dobre dla alergików - z zakupem płatków to nie ma problemu, ale ciężko się w nich pierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to możliwe ala ja się przekonałam, że ariel polski (zakupiony w polskim markecie ale napisane, że wyprodukowany w Austrii) jest lepszy niż niemiecki, spiera więcej rodzajów plam :( i to samo jest z tabletkami do zmywarki Calgonit 10 w 1 (również napisane, że wyprodukowane w Austrii ale lepsze od tych przywiezionych z Austrii) Natomiast płyny zmiękczające niemieckie są "o niebo" lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim polecam BIOWASHBALL obniza ryzyko alergii, ekologiczna, ekonomiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aka.26
Dla osób szukających taniego a dobrego. Nie widziałam większego brudu od tego, jak wyglądają koszulki mojego 2-letniego synka spędzającego całe dnie na ogrodzie i "pomagającego" tacie w budowie garażu. A więc- po użyciu każdego taniego proszku, ubranka były po prostu brudne ( a Bryza to wogóle tragedia) - bez znaczenia ile tego proszku sypałam i w jakiej temp. prałam. Dopiero jak na jednym forum odkryłam odplamiacz - ciuszki znowu wyglądały na wyprane! Ha, i to za jaki pieniądze - niecałe 7 zł za 2 litry! Jest to doplamiacz do tkanin OXY dostępny w Biedronce. Dodaję do zwykłego proszku, albo wcześniej w nim namaczam. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z proszko dla alergikow
to ja pralam albo w jelpie albo w dzidziusiu, z tym, ze mala lepiej tolerowala dzidziusia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lidlu sa
dobre proszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no po prostu super z piaskiem
i cementem..moj szwagier pracuje jako serwisant i wiem co sie ludziom po tych proszkach z automatami dzieje :/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tych dla alergikow byla
jeszcze lovela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka_69
Ja rowniez jestem sympatyczka proszkow z niemcowni, ale nie wydaje 85 zl za 6kg persila czy ariela. U nas na targu jest super proszek uniwersalny czyli do kolorow i do bialych tkanin nazywa sie Quick Plus. Rewelacja jesli chodzi o plamy nawet z krwi...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 kg ariela kosztuje w de
10e, po tyle byl ostatnio w lidlu na promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamil_z
A proszek Vervuum jest bardzo skuteczny, pięknie się pieni i kosztuje - w zależności od dystrybutora - około 6 zł za 1 kg. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markur7
A ja mam do sprzedania Persil i Ariel z Niemiec. Opakowania na 75 i 83 prania oraz zele. Tel 608235756

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariel jest dobry polecam
nie polecam viziru bo uczula bryzy dosi polleny rex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariel jest duzo lepszy niz
vizir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloes nietypowy mam w domu
jest może jeszcze w sprzedaży OMO pamięta ktoś ten proszek jest równie dobry co ariel ;) persil np też jest świetny ale przy zbyt twardej wodzie traci swoje właściwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara26-80
Ostatnio kupiłam niemiecki ariel i okazało się że pełno w nim piachu. W dodatku ubrania strasznie śmierdzą. Jestem rozczarowana i zrażona do niemieckich produktów sprzedawanych przez Polaków. Do tej pory używałam e ale ostatnio nie radzi sobie nawet z najlżejszymi plamami. Teraz nie wiem jaki proszek kupić aby sprostał ubrankom dzieciaków:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gig
Od ruskich - "była plama nie ma bluzki bo to proszek był od ruskich"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówka78
Zawsze piore w płynach.Nie piore w proszkach,bo zwłaszcza do ciemnego prania zostaja niesprane plamy i smugi po proszku.Dlatego teraz bardzo sobie chwale pranie w Drefcie.I polecam,bo tutaj jeszcze mam pewnosc ze moje pranie sie niedefasonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edsdsdsd3r
Persil , Bryzy i inne wcale nie są takie dobre... Najlepszy Vizir , szczególnie ten z Lenorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×