Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

figulina

co wlozyc na wesele na poczatku lipca ???

Polecane posty

witajcie, na poczatku lipca ide na wesele. mam dylemat bo nie wiem jak sie ubrac. nie chce isc w jakiejs super eleganckiej toalecie z tafty itp. jak myslicie? czy wypada isc w jakiejs ladnej letniej sukience zwiewnej? skoro to lipiec to wydaje mi sie ze to nie bedzie nie na miejscu ale w sumie nie jestem pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jehhhhhhhhhhhh
ja też idę na welele na początku lipca.... 8 konkretnie.... nie przepadam za takimi imprezami, cóż ale czasem trzeba spełnić taki towarzyski obowiązek.... do ubrania myślę o jakiejś klasycznej "małej czasnej", no i żakieciku do kościoła ;) pomysł z letnią kwiecistą sukienką, też chyba nie jest zły, pod uwagę można by też wziąść białą bluzeczkę z marszczonymi rękawkami- do tego jakieś duże korale no i oczywiście spódnicza o podwyższonym stanie- wszak to podobno ma być hit sezonu ; hmmm ja jednak najlepiej czułabym się w takiej małej czarnej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myslicie o bialej spodnicy - takiej marszczonej z wyszytymi kwiatkami do tego brazowa bluzeczka na ramiaczkach i brazowa marynarka do kosciola, hmm? bo sama musze cos sklecic w calosc a nie mam czasu biegac po sklepach :( myslicie ze pasuje na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tak samo problem z butami...mam nadajace sie sandalki na obcasie ale trudno pogode przewidziec. a szpilek krytych nie mam.a kasy na takie wydatki tez brak. zwlaszcza ze to nie wesele kogos mi bliskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że biała spódniczka i brązowa góra będzie ok. Jednak co do czarnych i białych rzeczy, to z tym radze uważać. Jest taka niepisana zasada, że na weselu nie powinno się w nich występować, tzn tak w całości w jednym z tych kolorów, ponieważ biały to kolor panny młodej (mimo, że może ona mieć nawet innego koloru suknię), a w czarnym chodzi się na pogrzeb, a nie na wesele i nie powinno sie psuć komuś imprezy takim strojem. Aby urozmaicić np \"małą czarną\" wystarczy dodać np jakąś broszkę (ostatnio były modne duże kwiaty) - idealnie pasuje biała, kremowa, czerwona lub różowa. Można też założyć szal i buty w innym kolorze i już jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figulinka
ja myslalam o wlozeniu czarnej spodnicy w laczke (maki, chabry) taka do polowy lydki z nieregularnym dolem + bawelniana (miesista) czarna bluzka z glebokim dekoltem na plecach + czerwony naszyjnik i bransoleta...ale mam dylemat czy wypada isc na wesele w bawelnianej bluzce :O poszukam moze jakiegos gorsetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam jeszcze o tej letniej sukience. Jak najbardziej letnia, zwiewna sukienka nadaje się na wesele. Tylko tutaj też trzeba uważać.Ostatnio szukając czegoś dla mojej koleżanki na wesele kolegi, usłyszałam od niej, która stała przed lustem ubrana w coś takiego, że wygląda jak \"dziewica orleańska\". Jednym słowem, byleby nie przesadzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no i jeszcze bym radzila spojrzec pod swiatlo, jakis czas temu mierzylam takie z cienitkich nawarstwionych materialow (z podszewka!) ale pod swiatlo material znikal ;) no chyba ze ktos lubi takie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... Gorset odradzam, bo bedzie ci niewygodnie i gorąco. Może jakaś \"szyta\" bluzeczka w jednym z kolorów kwiatów na spódniczce (czerwona lub niebieska itp)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figulinka
szyta? czyli taka koszulowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, że tak długo - byłam na obiadku... :D Tak, taka \"koszulowa\", tylko takie są bardziej klasyczne, proste, lub wymyślne, ozdobne. Wybór zależy już od Twojego gustu. Każda bedzie pasowała. Jeśli masz zamiar kupić, to najlepiej weź ze soba spódniczkę, a ekspedientki w sklepach Ci pomoga coś dobrać. Poza tym taka bluzeczka jest dobra na każdą okazję i możesz ją wykorzystać do szkoły/pracy, na wyjścia z przyjaciółmi, do cioci na imieniny, a nawet na kolację we dwoje ;) A w gorsecie już nie pójdziesz pewnie nigdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie z tego wzgledu ze taka bluzka nadaje sie na codzien mam watpliwosci czy jest odpowiednia na wesele...my baby to sie mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He ja ostatnio wystąpiłam w czarnej, satynowej, długiej do ziemi spódnicy z trenem i takiej białej koronkowej bluzce, z przodu tez jakiś syntetyczny, śliski materiał, ogólnie bluzka kopertówka, tzn wiązana z tyłu. Wszyscy mi mówili że ślicznie wyglądam :D A na poprawinach byłam w czerwonej, prostej do kolanka spódniczce z doszywaną falbanką i tiulem do podszewki, które wystawały jakieś 7 cm od dołu i miałam być w czarnym gorsecie, ale stwierdzIłam, że nie bede się meczyć (gorset od 2 lat leży w szafie nieużywany :P) i założyłam zwykłą, czarną, bawełnianą bluzkę marszczoną miedzy piersiami i z motylkowym rękawkiem. I też mówili, że ślicznie wyglądam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wesela w okresie letnim najlepsze są jasne sukienki. Może coś w tym stylu? http://bit.ly/2ttuJKp Piękna sukienka wizytowa. Oferuje ją sklep internetowy z odzieżą damską www.cosmosmoda.pl :) Polecam zajrzeć na stronę, naprawdę świetne ciuszki, dobra jakość i atrakcyjne ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×