Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość okrągła jak balon
allegros ...a kupujesz ciuchy firmowe , czy nie ? ....mnie raczej interesują firmowe , bo jak patrzę bo bluzkach stadionowych , to nalepsze w nich jest oprócz ceny - "rozciąganie- są tak po 1 praniu rozciągnięte , że nawet na mnie robią się za duże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybczenko
Masz rację ,ja też cenię sobię na allegro dyskrecję i zaoszczędzony czas , bo zakupy robię nawet w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
jasne kupuje tylko ciuchy renomowanych firm takich jak: dorothy Perkins, Lindex, Marks&Spencer, H&M, George, Bonmarche. Po prostu ciuchy sa extra, po wielu praniach nie widać że były używane. Nawet dla swoich dzieciakow robię tam zakupy. Ale głównie dla siebie, bo niestety dla mnie coś kupić w sklepie graniczy z cudem a na Bon prix też nie bardzo mnie stać. Poza tym w bonprixie podana jest typowa tabela z rozmiarem, a żadne z fotografowanych ubranek nie jest wymierzone i tak wiadomo, jeśli ma się większy biust to ciężko kupić bluzkę aby dobra była w biuście a nie za duża w ramionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
...z tym rozmiarem , to masz rację ...ja największy problem mam z udami ---ogromnie duże ----i trudno mi dobrać takie spodnie ,żeby miały odpowiednią szerokość w pasie proporcjonalną do szerokości ud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybczenko
Słuchaj nie musisz się wstydzić , że pytasz o rozmiar ,to ja czasami się wstydzę ,że taki noszę 3XL , a ubrania od Żanetty kupuję w rozmiarze europejskim 54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
widzisz tak sobie patrzę na jej ciuszki , fajne są !!! chyba się zaloguję i je kupię http://www.allegro.pl/item109431581_jedyne_tak_duze_tak_modne_bojowki_xxxxl_58_60_.html bo bardzo mi się podobają ,a to to istne cacko http://www.allegro.pl/item109513490_koronkowe_cacko_na_lato_florence_fred_xxl_46_48.html szkoda ,że na mnie za małe.....phi...phi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Witam wszystkie Panie! Mam niestety ten sam problem co Wy.... Wszystkie swoje ciuchy kupuje w sklepie KappAhl. Swietne materialy, modny kroj, rzeczy na kazda okazje. Rozmiary do 52-54. Zagladam tez do Ulle Popken ale tam akurat wiekszosc ciuchow jest na mnie za duza... Jeden z nielicznych sklepow w ktorym czlowiek czuje sie komfortowo... :) Pozdrawiam serdecznie i zycze udanych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Witaj Anoola , no tak tylko ja nie mam dostępu do takich sklepów...jak byłam w Niemczech czułam się komfortowo w tych sklepach , jeśli chodzi o rozmiary , ale niestety te ciuszki jakieś "nijakie"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przepraszam ale nie lepiej pomyslec o jakiejs diecie? potem na pewno znalazlabys jakies ciuchy na siebie nie matrwiac sie ze musisz nosic to co na Ciebie pasuje..bedziesz kupowala gdzie Ci sie podoba i co Ci sie podoba..o wiele łatwiej zyc...nie mowie tego zlosliwie ale zamiast kupowac orginalne ciuchy mozesz wydac pieniadze na silownie czy aerobic..naprawde sie zastanow..dieta w sam raz dla Ciebie jesli chcialabys sie podjac.. montignac..ja juz schudlam po niej ;) moja siostra i kolezanki tez ;) pozdrawiam i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
A gdzie mieszkasz "okragla jak balon'" ? Ja mieszkam w Poznaniu i z tego co sie orientuje to KaapAhl jest nie tylko u mnie ale tez w kilku innych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bon prix
okrągła jak balon, ta bluzka nie jest dla puszystych kobiet, źle w niej wyglądaja ramiona. nie ma nic gorszego niżtrzęsące się ramiona z niezliczoną ilością rozstępów. trzeba umieć dobrać fason do sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
kala19 może nie piszesz tego złośliwie , ale pomyśl : czy każdy ktop ma krzywy nos - musi go prostować , czy każdy kto ma piegi -musi je wybielać , czy każdy kto ma nadwagę - musi się odchudzać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
z bon prix ...bluzeczka jest idealna pod żakiet , z taką myślą na nią patrzyłam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Anoola... mieszkam w mazowieckim województwie ...w Siedlcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Do kala19 Jesli ktos ma uwarunkowania genetyczne do tycia to szczuply nigdy nie bedzie a w czyms chodzic trzeba. Ja sie odchudzam cale zycie, chodze na silownie, aerobic, basen itd. a efektow nie ma. Ale to nie topic o dietach tylko ciuchach wiec... Wybacz ale dawanie rad w stylu schudnijcie to ja , ani podjerzewam wiekszosc dziewczyn tutaj nie potrzebuje bo o tym wiemy. Problem jest troche inny. Jak sie ubrac i w co zeby wygladac interesujaco i niebanalnie. Akurat mam to szczescie ze jestem dosc proporcjonalnie zbudowana i wysoka i nie mam jakis tragicznie wielkich problemow z rzeczami ale bywaja dziewczyny ktore sa w gorszej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bon prix
ok, tylko pamiętaj by go pod żadnym pozorem nie zdejmować;) ja też mam grube ramiona i noszę takie ubrania by estetycznie w nich wygladać i czuć się komfortowo w każdej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
.. a ja nawet jak schudnę ....to uda zostają w nienaruszonym stanie ...więc i tak mam problem z dużym rozmiarem spodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
do z bon prix ....masz rację ....pracuję w miejscu , że nawet gdybym miała mniejszy rozmiar , to nie mogę odkrywać ramion..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
a kapp Ahl te ciuchy sa zle wykrojone w pasie dobre a np nogawki plywajace.Ja kupuje w C&A w Poznaniu jest jeden w Kupcu Poznanskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tez ma uwarunkowania gemetyczne! moja babcia wazy 120 kilo a siostra 95 tez przytylam strasznie bo takie mam geny ale udalo sie z rzucic i waze teraz 54 kilo! czytalalm o tym w ksiazce montignac ze :gruby genetycznie\" to jedno a chudniecie to drugie nie mozna sie tym tlumaczyc ze jak mam takie predyspozycje to koniec zero diety!wielu osobom sie udalo..na pewno jest jej ciezko nawet przy doborze ubran..naprawde nie robie tego zlosliwie! a monignac to w zasadzie nie dieta a nowy sposob odzywiania sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Do gruba jak.... wejdz na strone KappAhla i sprawdz gdzie jest najblizszy sklep. Niestety oni na tej stronie nie przedstawiaja kolekcji. Ale z tego co pamietam na stronie Ulle Popken mozna zamowic przez internet i jak cos jest nie tak mozna odeslac. Ostatnio kupilam bardzo fajne rzeczy z bon prixu. Jestem bardzo zadolowolona. Fajne kolory, mile materialy, nosza sie tez niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
.....tak ...tak ...jak ktoś schudnie , a jest jeszcze przed efektem jo-jo, to niby taki mądry , ja chudłam bardzo dużo kilogramów i co z tego , jestem jaka jestem -- poprostu chcę się fajnie ubierać , bo czy jestem gorsza od 36-38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no cos Ty,wcale nie jestes gorsza tylko dalam propozycje ,nie mam efektu jo-jo jak narazie i sie nie zapowiada a jem normalnie ...to juz trwa 3 lata..jesli dobrze czujesz sie w swojej skorze to ok.znikam stad,chcialam dobrze ;) trzymaj sie cieplutko! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Dzięki kala 19 , jak bedę w potrzebie , to zajrzę na to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bon prix
okrągła, to nie jest mój styl... ale jeśli ci się podoba..... ja nie kupuję niczego z szyfonu, bo mam rozstepy na brzuchu i przez tą bluzkę było by je na pewno widać. poza tym nie ma rękawka, więc też odpada... no i te poziome linie i marszczenia - poszerzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bon prix
ale pionowe cięcie przez przody i zapiecie są ok, to dobry trop, tylko trochę przypomina mi fartuszek starszej ciotki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×