Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość Anoola
Do kala19 Po latach cwiczen na silowni, wszelkich diet, zmian odzywiania sie, brania wielu lekow i srodkow wspomagajacych odchudzanie stracilam nadzieje na schudniecie. Mysle czasem ze moze tak wlasnie ma byc, jestem jaka jestem, jak to mowi moj narzeczony caly w tym moj urok. ... :) Trzeba zaakceptowac siebie i umiec spojrzec na siebie bardziej przychylnym okiem i pokazywac to co sie ma ladnego - taka przynajmniej jest moja teoria. :) Wedlug mnie te rzeczy z KappAhla sa swietnie skrojone, przynajmniej na mnie leza idealnie ale wiadomo kazdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tych nieproporcjonalnych biust 100 talia 80 biodra 110 niby jako -tako wyglądam, ale ciuszków w sklepie nie znajdę, albo się nie dopina, albo biorę za duże, dlatego miłe Panie kupuję ... w lumpexach, np. płaszczyk H&M (rozmiar na metce 36 buahahaha) a ja ze swoim 44 wchodze bez problemu :) do tego bluzeczki ze stretch\'em jakiejś tam firmy (nie marka jest ważna ale czy mi się podoba); kilka fajnych spodni, spódniczki, praktycznie wszystko tam kupuję dla dzieci również, tylko trzeba poświęcić ze 2 h żeby coś wartościowego znaleźc, to tak jak w sklepie prawda? czasem na allegro zdaży się łakomy kąsek, ale lepiej zmierzyć :D zapomnijcie o lumpexach vel ciucholandach ze śmierdzącymi ciuszkami, bezxładnie rzuconymi byle jak, to nie te czasy :) choć byłoby miło kupic sobie (bez wyrzeczeń) dobry NOWY ciuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,trzymam Cie za slowo ;) a teraz zycze powodzenia w wybieraniu odlotowych ciuchow ;) ubierz sie tak,zeby wszystkie chude pannice byly zazdrosne ;) jeszcze raz powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bon prix
tunika ma fason idealny dla osób z nadwagą, ale wzory są niestety za duz i optycznie powiększą sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
kala 19 ....właśnie o to mi chodzi , żeby nie czuć się gorsza , bo właściwie kobiecości mamy więcej od chudzinek , tylko teraz trzeba ją podkreślić , a niestey sklepy miejscowe mnie rozczarowują - fason i kolory nijakie , a o jeansach to już można zapomnieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Do okragla... wlasnie w KappAhlu maja bardzo duzy wybor spodni jeansowych. Kupuje tam wszystkie moje spodnie, rybaczki, szorty, kazde... Szczerze mowiac wole kupowac rzeczy w sklepie gdzie moge przymierzyc i zobaczyc dokladnie material itd. niz potem biegac na poczte odsylac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu ta bluzka taka ciemna? poszukaj sprzedających: - Strazy-gol - phobia1 - MChorzepa1 - jest jeszcze jedna coś XXL się nazywa u nich czasem kupuję :) to, że masz duży rozmiar, nie znaczy, że masz wyglądac jak starsza Pani, szukaj jasnych, żywych kolorów, nie bój się krwistej czerwienie, błękitu, czy \"oczojebnej\" zieleni zmien kolor włosów, zrób makijaż jaki Ci się podoba (w perfumeriach sa czasem porady wizażystek (np. Sephora, Natura), jeśli będzie od Ciebie bić blask, poczujesz się wyjątkowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Anoola Dzięki za radę , zbliża się lato , a ja mam w szafie prawie same czarne ciuszki- żakiety i spodnice , więc muszę się zaopatrzyć w jakieś swobodniejsze ubranka ...no i rybaczki ,by się przydały...a firma ESSENCE jest wam znana ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Wiecie co dziewczyny przeciez to ze mamy parenascie kilo za duzo nie znaczy ze nie mozemy byc zadbane, ladnie wygladac byc modnie ubrane i pewne siebie. Wyszlam z zalozenia skoro juz wygladam jak wygladam to przynajmniej bede zadbana. Chodze do fryzjera, na solarium, na basen, mam zadbane paznokcie, staram sie miec zawsze ladny makijaz i ludzie oprocz nadprogramowych kg widza tez cos innego co moze sie mimo wszystko podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
do mumi o nie takie żywe kolory , to nie dla mnie ...lubię stonowane ... a tego strazy gol to widzialam, ale te ciuchy jak szmaty wyglądają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okrągła jak balon ja też mam ten sam problem i wiemże w siedlcach jest ciężko o takie ciuchy bo mieszkam 10km od siedlec ale z second handów to polecam naprzeciwko urzędu pracy tam zawsze znajdę jakieś fajne ciuszki a na allegro proponuję sprzedawcę CiuszkiXXLpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Do okragla... Ta firma nie jest mi akurat znana , pierwszy raz o niej slysze. Co to za firma? gdzie maja sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybczenko
Odradzam Ci Ciuszki PL, bardzo duże ceny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Essence to angielska firma , mam bardzo kobiecy komplet tej firmy i bluzkę i świetnie się nosi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
a ja ciuszkixxl odradzam kupiłam tam dwie rzeczy- kompletnie zniszczone (noby w bdb stanie)ale reszta osób sprzedających ubranka XXL w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musiałyście dziewczyny jakoś źle trafić. ja kupowałam już od tej osoby z 8 ubrań i wszystkie są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybczenko
tak wiem , ale ciuchy są drogie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
własnie u strazygola tez kupowałam ale długo się czeka :( , a u zanetta3 kupuwałam kilka razy poprze kup teraz, bo zawsze jak coś sobie upatrze to nie mogę się doczekać. Ceny mi odpowiadają a towar jest extra, jak ze sklepu z wieszaka :) Phobia tez ma fajne ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
o rany ....to znaczy , że na można kupić uszkodzone ciuchy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no każdy ma inne zdanie dla jednych są tanie dla innych drogie ale zawsze to nie takie drogie jak nowe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
co racja to racja ....każdy ma swój punkt widzenia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
iza_f a duży nosisz rozmiar ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluzki to zazwyczaj 46 i 48 a spodni nigdy nie mogę dobrać przez swoje uda (w pasie dobre to za ciasne w udach jak dobre w udach to za długie i za luźne w pasie) w sklepie to aż się płakać chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Anoola widzę , że bardzo podobnie myślimy , cieszę się ,że nie jestem osamotniona ...a jakie lubisz ciuchy najbardziej ???lub jaki styl preferujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
nie to że uszkodzone, poprostu każdy ma różne pojęcie określenia stanu bardzo dobry A ja u ciuszków tym się rozczarowałam :( u Pani Żanetki za to zawsze mam to co chcę i zawsze to co widzę, bo zdjęcia ma super. Strazy gol tez ma wyraźne zdjęcia. Ale jeśli miałabym wybierać to jednak czas oczekiwania na paczkę ma bardzo duże znacznie. Miło jest dostć paczuszkę na drgugi dzień po wpłacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bluzki noszę 46 i 48 a spodnie to koszmar przez moje grube uda jak dobre w pasie to w udach obicsłe a jak w udach dobre to za długie i za szerokie w pasie aż płakać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
ooo .. Iza to tak , jak ja tylko większy rozmiar , wkurza mnie to , że hej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze spodniami to raczej nie schodzę poniżej 50 ale w siedlcach to nie mam pojęcia gdzie dostać takie ciuszki może otworzymy sklep z takimi?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Iza , a w ciuchlandzie w Siedlcach , o którym piszesz , nie śmierdzą ciuchy ???Czy są duże rozmiary ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×