Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

ja też lubię kap ahl :) na wyprzedażach całkiem fajne ceny .. no i nie wygląda się jak stara ciotka .... ale przede wszystkim lumpki , istne cudeńka mozna tam znależć za grosze :D ostatnio znalazłam fajne levisy za 15 zł :) no i wreszcie wbiłam się w 40 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych z Gdańska - super markowe ciuchy w każdym rozmiarze są w ekstra lumpeksie w pawilonach na Dworskiej (Brzeźno) :-D Taniocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
rachatłukum no żartujesz za 15 zł ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie śmierdzą wiadomo że nowością nie pachną ale nie jest tak tragicznie jak w niektórych i jest przymierzalnia tak więc nie trzeba swoich kształtów pokazywać wszystkim żeby coś przymierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
iza a dużo tam ludzi chodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
mi sie podobają te z lnem, a wogóle cała forma prezentacji tej aukcji - myślę,że taką stronkę mogła stworzyć tylko subtelna i delikatna osóbka. Nie lubię szablonowych opisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jak zajdę to ok 10 osób na cały sklep nikt ci nie wyrywa spod ręki ubrań staje się przy wieszakach i po kolei każdy ciuszek z osobna przeglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
a wiesz allegros , że także moje odczucie , bardzo podoba mi się taka forma opisu i wogóle , bo musi to być osoba, która zna się na rzeczy , albo sama jest gruba i najbardziej zna ich problemy i potrzeby --- tak więc zgadzam się z Tobą ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
Wybaczcie dziewczyny, ale naprawdę troche mi głupio chodzić po lumpeksach, nie wydaje wam się że wszyscy na was patrzą ??? No może w większych miastach to nie, ale w malych??? Chyba jednak wolę allegro, bo tam też można się obłowić za półdarmo nie wychylając nosa z domku :) Mam nadzięję okrągła że też się zaraziłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Do okrągła.... Lubie rozne rzeczy, ale wiekszosc mimo okraglejszych ksztaltow kupuje bardziej dopasowane. Mam duzy biust wiec staram sie go odpowiednio wyeksponowac. Bluzki z dekoltami, bluzki tzw koszulowe bardzo mi odpowiadaja ale nie takie babcine tylko cos bardziej wystrzalowego. Lubie zywe kolory. Jestem brunetka wiec wszelkie zielenie, brudne roze, takze biale rzeczy, turkusy, ladne odcienie czerwieni, oczywiscie niesmiertelny czarny. Lubie jeansy, niezbyt grube sweterki, cos rozpinanego a pod tym jakas bluzeczka na cienkich naramkach z dekoltem.Spodnie takze dopasowane, proste nogawki, zadnych spodni z podwyzszonym stanem i zwezajacymi sie nogawkami. Nie lubie szerokich, dlugasnych rzeczy bo straznie pogrubiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie żartuję :D w lumpkach są naprawdę fajne ciuszki , zapachem się nie przejmuję bo to zapach środka dezynfekcyjnego , ostatnio w koszach znalazłam 3 bluzki po 1 zł jedna dorothy perkins , a 2 nexta , niby zwykłe bawełniane z rękawkiem 3/4 no ale za tę kasę to świetna okazja :) a na allegro nie kupijcie bo czesto sa to ludzie ktorzy kupują na lumpkach za grosze a potem sprzedają z 300% zyskiem , sama tak kiedyś robiłam :P lepiej pogrzebac i poszukac :) warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto ma się patrzeć na nas w lumpeksach jak każdy przyszedł po to samo ja tam się nie wstydzę :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Anoola Fajnie !!! To mi się właśnie podoba !!!! Duży biust- to należy go wyeksponować --- bo jest się czym pochwal;ić -- a nie jakimś silikonkiem ..!!! My puszyste trzymajmy się razem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam nikt się nie patrzy ... zresztą nawet jesli to wolę isc do lumpka i zmierzyc tonę rzeczy niz siedziec przed kompem i zastanawiac sie czy wejde w ciuch z allegro , wieksze ze mnie dziewcze i wiadomo ze nie wszystko dobrze na mnie wygląda , tak wiec raczej nie wyobrazam sobie zeby kupowac ciuchy bez przymierzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybczenko
Mi odpowiada allegro , bo szperam sobie w nocy i kupuję , bo w dzień nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegros - kiedyś wydawało mi się, ze to wstyd chodzić po lumpeksach, bo korzystają z nich tylko biedni lub patologiczni. Nic bardziej mylącego. Nawet Kayah przyznała się, ze często swoje estradowe kreacje kupuje właśnie w lumpeksie. Ważnym powodem jest to, ze ubrania stamtąd są niepowtarzalne i oryginalne. Poza tym jest lumpeks i smródciucholand. Do tych drugich nie zaglądam, a w tych pierwszych jest wszystko na wieszakach, uprane, poprasowane, czyściutkie. Niczym się nie różnią od sklepów z nową odzieżą (poza ceną i tym, ze ktoś kiedyś to miał na sobie). Często są tam ubrania nowe, z metkami, a ich wadą jest to, ze np. nitka nie jest doszyta do końca lub mają jeden koniec bluzki o kilka milimetrów dłuższy niz drugi. Kupiłam sobie ostatnio dwie bluzki Dorothy Perkins (jedna nowa, druga używana i wyglądająca jak nowa) za 25zł. Cena mnie przekonuje, bo za taki ciuch w sklepie z nową odzieżą zapłaciłabym kilkakrotnie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Do okragla... Masz racje trzeba trzymac sie razem.. :) Trzeba miec zdrowe podejscie do siebie. Pokazywac to co sie ma a nie chowac z ubraniach dwa rozmiary za duzych bo efekt jest zazwyczaj oplakany. Kobieta moze byc pociagajaca i interesujaca bez wzgledu na to ile ma kg a wiekszosc kobiet puszystych ma wiecej do zaoferowania niz te wszystkie wychudzone kobietki. Czasem jak patrze na niektore egzemplarze to ciesze sie tymi moimi kraglosciami, przynajmniej jest za co chwycic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola właśnie nadszedł mój mąż i przeczytał twoją wypowiedź i mówi ooo ta ma rację chociaż jest za co chwycić i dostałam buziaka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
RACJA !!! Kiedyś się zaniedbałam , ale na szczęście OPAMIĘtANIE przyszlo , i jestem opalona , zawsze umalowana i uczesana - bez odrostów , jak większość chudych blondi . Mam dosyć walki z dietami i kontrolą , chcę żyć normalnie i ubierać się także !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Do Iza... Masz bardzo inteligentnego i madrego meza... Wie co dobre... :) Moj narzeczony ma podobne podejscie jak Twoj maz. Dobrze jest miec przy sobie kogos kto kocha Cie i akceptuje za to jakas jestes a nie za to jaka moglabys byc. Pozdrawiam Was serdecznie i caluje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam też często się maluję paznokcie zadbane pomalowane z fryzjerem też się nie gniewam nie tylko chudzinki mają ładnie wyglądać a i szpileczki też się na nóżki zarzuci ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola i okrągła - ja też z puszystych :-D. Kiedyś się kryłam za szerokimi i luźnymi ciuchami dopóki kiedyś jeden facet mi nie doradził co powinnam nosić. No cóż - teraz ubieram się ciut ciaśniej i z głębokimi dekoltami. A faceci na ulicy to padają na widok takich biustów jak nasze. Chudzizny zaraz powiedzą, ze mamy wielkie tyłki - i co z tego? Jest za to cieplutki i zaden mężczyzna nie nabije sobie przy nas siniaków o wystające knykcie :-D :-D :-D A te nasze biuściki - samo cudo mieć taką półeczkę z przedziałkiem :-D :-D No i w lumpeksie mogę znaleźć dla siebie coś naprawdę fajnego i pasującego na mnie. Kupowałam kilka razy ciuchy na Allegro i w zasadzie w 50% okazało się, ze rozmiary różnią się od podanych przez sprzedających. Dlatego teraz kupuję tylko to, co najpierw przymierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata26
ja przewaznie kupuje w secendhendach czyli ciucholandach , tutaj za granica sklepy sa bardzo eleganckie , ubrania porozwieszane wedluch gatunku, koloru itp. inaczej niz u nas i wszytsko mozna kupic od torebek, butow, kapeluszy, nawet kosmetykow, czasem ubrania sa calkiem nowe i bardzo dobrych firm, za male pieniadze mozna sie swietnie ubrac ja ostatnio kupilam dwa kapelusiki po funcie , jeden rozywy drugi turkusowy takie plecione i torebke tez turkusowa ze slicznymi wzorkami za funta!! a nawet udalo mi sie kupic skurzana kurtke za 4 wiec mysle ze warto pochodzic bo mozna kupic super tanie i ciekawe rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
Możliwe że to jakieś uprzedzenia ale taki jest urok małych misteczek że plotkarek nie brak. ale najważiejsze jest to,żebu mimo okrąglejszych kształtow dobrze wyglądać :) Nie jestem tu po to aby rywalizować z lumpeksami zachwalając allegro, ale akurt dla mnie jest do wygodniejsza forma zakupów. A mając już te parę (naście) kg więcej niż standard już wiem w jakich fasonach mi dobrze, więc bez obawy mogę kupić dobry ciuch bez mierzenia (wystarczy że znm swoje wymiary). Do.... Jakbyś okrągła jak balon chciala listę parę sprawdzonych przeze mnie sprzedających osób na allegro to służę pomocą, napewno się nie rozczarujesz. A wracając do formy prezentacji zanetta3 http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=2323858 to nic dziwnego że nam się podoba, bo ta sprzedająca jest na 10 miejscu najlepszych stron allegro na top liście. A do tego fajna babeczka, nie znam jej osobiście ale parę razy gadałam przez telefon, po udanych zakupach. Polecam, ma ciuszki ESSENCE które cię interesują a także czesto KAPHALA i C&A o których była mowa. Warto zagądać, ja też zagdam przynajmnej raz w tygodniu, bo ma codziennie nowe ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata26
ale przegpilam ze to bylo pytanie do xxxl ale dla was tez sa fajne ciuszko:) pozdrawiam:) ja teraz tez xxxl w brzuchu bo jestem w ciazy i mam problem bo wszytsko male co mam w szafie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
ooooo....buciki też mam zawsze na obcasiku !!!!!Potem smaruje venoruton , ale dalej zakladam obcas !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie! Zadbana nie znaczy chuda prawda???? Miło słyszeć poza tym, ze są mężowie, którzy kochają swoje kobiety nie za to, ze nie mają kształtów 90-60-90, a za to, ze jesteście wspaniałymi kobietami :-) Ja juz uciekam, bo mam górę prasowania do wykonania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny-
sama co prawda nosz mały rozmiar ale biegam po lumpeksach tam sa zwylke jak juz super to własnie duze ciuchy to raz dwa pełno jest sklepów z duzymi rozmiarami, tylko hmm ja mieszkam w duzym miescie wiec jest wybór ale uwazam ze troche wyobrazni i kupicie wszystko co trzeba a Waszych rozmiarach:-) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja uciekam na dzisiaj kończę te gaduły dopiero wczoraj znalazłam tą stronkę a fajnie mi się z wami gada jutro napewno wpadnę pozdrawiam was wszystkie pa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×