Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość okrągła jak balon
agata26 Gratuluję , jak urodzisz może do nas dołączysz na stałe ??!!! My jesteśmy fajne babki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Iza fajnie było z Tob ą pogadać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziwi mnie troche to że w jakis niezbyt pozytywny sposób wypowiadacie się o tych chudzinkach ... kiedyś ważyłam ponad 80 kg teraz schudłam waże 75 , ale to było mądre schudnięcie biegałam, ćwiczyłam mięsnie brzucha i ud , i nie tyle schudłam bo te 5-7 kg to nie jest wiele , ale zmieniły mi sie proporcje i nabrałam ładniejszych kształtów ,mój chłopak tez zawsze mówił ze kocha jaką jestem ale widze jak sie cieszy teraz kiedy schudłam , ktos napisał ze wieksze panie mają wiecej kobiecosci .... coz ja tracą wagę kobiecość zyskałam ... i mam zamiar schudnąć jeszcze te 5-10 kg bo chyba warto ... a zreszta to musi byc fajne jak człowiek wdziewa na siebie cokolwiek i zawsze dobrze wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
oooo i ja mam prasowanie :) ale wiecie co wkońcu kochanego ciała nigdy za wiele... a ja mam ochotę na lody z polewą czekoladową... boże i jak tu przeżyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
agatka26 - trzymam kciuki za szybkie i szczęśliwe rozwiązanie... ale ja tez z rozmiaru 40 po dwóch ciążach 48. Ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
rachatłukum Kobiecość trzeba umieć w sobie odnaleźć , min porzez ciuszek , a nie założenie byle czego , bo jak patrzę na ulicy na szczupłe kobietki , narzucona byle jak kurtka lub podkoszulek i wlosy związane w kitkę , przewiązane seledynową frotką - to jakoś kobiecości nie mogę za wiele wydobyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
dziewczyny- Dzięki , mila jesteś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
NO... NIBY NIE SZATA ZDOBI CZŁOWIEKA ale my pulchne bez szty, to jakoś mi się słabo widzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
fajna fajna :) No dobra ja uciekam . Dobranoc wszystkim (nie tylko XXXL) cześć dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
cześć ....dzięki za fajną stronę na allegro , z pewnością skorzystam i podzielę się z Tobą moimi wrażeniami ...Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Bardzo milo sie z Wami czyta i pisze, milo jest powymieniac doswiadczenia a Wasze wskazowki sa niezwykle cenne. Zycze spokojnej nocy... :) Pozdrowienia z Poznania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Anoola Ja też Ci bardzo dziękuję za wczorajsze spostrzeżenia . Mam nadzieję , że jeszcze sobie poklikamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Witam okragla i wszystkie mile Panie... Jasne ze poklikamy, bardzo chetnie. Siedze w pracy i chetnie w ramach rozrywki i umilenia sobie czasu popisze z Wami i Toba oczywiscie. Jakie plany zakupowe na najblizszy czas? Masz juz cos "na oku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Witaj Anoola , cieszę się , że Jesteś , wczoraj do późna siedziałam , ściągnełam , parę propozycji dla osób XXXL i wiem jedno , ceny w katalogach są okrutnie drogie , w lumpexach szperać nie bardzo mam czas , najlepsza pora na zakupy dla mnie to noc - więc alternatywą jest allegro. Bardzo mi niektóre ciuchy odpowiadają , zwłaszcza , że jak niektórzy opisują stan jest idealny !!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
Cześć kobietki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Witaj allegros ! Słuchaj od wczoraj siedzę na aukcjach u Żanetty3, a ona cały czas wystawia coś fajnego , wiec dzięki Ci , gadałam z nią przez telefon, czy jeszcze będzie miała takie ciuszki , które mnie interesują , bo narazie muszę się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Fajnie dziewczyny że znalazłyscie na allegro cos dla siebie bo ja jakos niebardzo. Nie mam przekonania do takiej formy. Juz taka jestem ze musze wszystko najpierw dotkanc, zobaczyc, przymierzyc zanim kupie. Powiedzcie jak to pozniej jest z tym odsylaniem jak cos nie pasuje? Nie ma problemow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Ooooo, właśnie allegros , bo na tych aukcjach są podane dokładne wymiary i w udach i itd,. ale co , jak coś nie będzie na Tobie dobrze leżało , czy jest możliwość zwrotu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
Anolla Ze zwrotem towaru nie ma problemu jeśli kupujemu u super sprzedawcy, więc to nie jest żaden problem nawet jak coś źle leży, dlatego polecilam okrągłej "zanetta3" bo to bezproblemowa osóbka. A jeśli chodzi dotykanie materiałów, to po kilku zakupach już wiadomo jaki skład materiału co sobą przedstawia. Skład jest zawsze podany :) Wystarczy sie tylko dobrze wymierzyć i do dzieła, a ceny są nieporównywalnie niższe. Ja wszystkie dosłownie wszystkie ubranka jakie kupiłam u Pani Żanetty są jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Weszlam na allegro i ogladnelam rzeczy zanetty3 i musze przyznac ze wybralabym tez cos dla siebie. Bardzo zachecajace ceny, chyba sie jednak skusze na cos i zaryzykuje. Zdaje sie na Was dziewczyny. Dziekuje bardzo za informcje i rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
Myślę,że nie będziesz żałować, bo ciuszki które u niej kupilm były super!!! Kontakt z nią jest rewelacyjny i bezproblemowy. a ubranka fajne jakościowo. Życzę udanych lowów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Do allegros Mam nadzieje, że ja bede miala rowniez szczescie i mnie trafi sie cos rownie interesujacego jak Tobie. :) Jednak jak byscie potrzebowały coś naprawde wystrzałowego i miały większy przypływ gotówki i nie miały pomysłu jak ją wydać to polecam Ulle Popken. Mają bardzo ładne rzeczy w nawet baardzo duzych rozmiarach i o dziwo nie wygladaja jak przyslowiowe worki na ziemniaczki. Ceny moze dosc wysokie ale czasem warto wydac ciut wiecej i miec cos co naprawde cieszy i sprawia przyjemnosc. :) Jak jeszcze znajdę cos godnego uwagi to dam znać miłym Paniom... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
Dzięki :) jestem za. Mam fajną białą koszule w paski Ulla Popken i jest super. Jakościowo też są to fajne ciuszki. super spotkać bratnie dusze które mają takie same problemiki, jak my :) raźniej na duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny mam w końcu chwię dla siebie i widzę że od rana już ploteczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
czesc IzuniuF ! Namówiłam dziewczyny na zakupy na allegro, ale ze mnie.... ale sama wiesz,że można coś czasami trafić. Dzisiaj zaglądam tu trochę rzadzej bo piękne słoneczko świeci :) aż chce się żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama kupuję na allegro więc i ja coś pewnie kupię chęci mi narobiłyście :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Dziewczyny ??!!....jesteście tu.. Chciałam bardzo podziękować Allegros....dzięki Ci kobieto....odezwij się jak tu zajrzysz...kupiłam przez koleżanki nick 4 ciuchy od Żanetty3.....po prostu bajer ....wczoraj wpłaciłyśmy kasę ...dzisiaj przychodzi paczka do biura !!!!! Koszt przesyłki 0 zł ...a ciuchy - BOSKIE !!!!!! Wszystko jak na fotce , material prawie można dotknąć , widać doskonale - i o to chodzi !!!! Czekam też na ciuchy bon prixu! Iza ....jak tam Twoje polowanko?! Anoola ...dzięki Ci bardzo ....daleko w życiu zajdziesz ...masz fantastyczne podejście do życia ... Dziękuję Wam wszystkim za porady , jesteście fajne i cieszę się , że podzielanie zdanie - Ubierać każdy może się fajnie , nieważne ile kilogramów ma !!!!! Pozdrwionka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kappalowiczka
Hej wszystkim, polecam sklepy Kappahl, ciuszki super no może nie wszystkie ale polecam gorąco, może nie należą do tanich ale warto, często mają wyprzedaże, promocje. Materiały pierwsza klasa ! Mnóstwo wzorów i fasonów. Ostatnio super spodenki sobie kupiłam ( 50 roamiar ) ale są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Witaj kappalowiczko .....o tej firmie dużo słyszałam ..ale niestety w okolicy nie mam takiego sklepu, ale może warto gdzieś wyruszyć na łowy ...a modne mają ciuszki w 50 i wyżej rozmiarach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×