Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość Anoola
Witaj okragla, kappalowiczko i wszystkie dziewczyny zagladajace tutaj... Ciesze sie ze podoba Ci sie moje podejscie, mam nadzieje ze tym moze troche zbyt szalonym optymizmem zaraze jakies Panie ktore nie daj Boze maja kompleksy z powodu swojej tuszy i problemow z tym zwiazanych. Kappalowiczko ja tez jestem fanka tego sklepu. Mam mnostwo ich rzeczy i bardzo jestem zadowolona. Nie wiem jak Ty ale ja zalozylam sobie karte stalego klienta i w zwiazku z tym mam wiele przywilejow. Znizki na wszystkie kolekcje, co jakis czas przysylaja sympatyczne kartki z informacja o kolejnych rabatach i obnizkach np spodni czy bielizny. Naprawde polecam wszystkim Paniom ktore maja dostep do tego sklepu bo uwazam ze warto. Pozdrawiam cieplo i zapraszam na ploteczki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadama
hej kobietki! mimo ze nie jestem puszysta uwazam ze puszystosc naprawde jest piekna! Kazda kobieta, jesli dba o siebie-jest sexi i godna pozadania. Doradze wam kilka sklepow- na pewno cos znajdziecie w tatuum-jesli lubicie klasyke, promod-piekne, eleganckie ciuchy(ciut drogie), jackpot, cubus,( gap , liz clairborne-super jakosc ,mozna zamowic przez internet). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
mamadama Dzięki śliczne , zaraz idę wertować na internecie jakieś fajne ciuszki ....dzięki za porady ..i miłe komplementy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
Witajcie dziewczyny w ten piekny świąteczny słoneczny poranek :) Jak nastrój? Mnie słoneczko bardzo fajnie nastraja... Do okrągła jak... mówiłam Ci moja droga że się nie zawiedzisz ciuszkami u "zanetta3" ma kobita naprawdę MEGA KOBIECE ciuszki, w super cenie i w rewelacyjnym stanie. No i te materiały . Szczerze powiedziawszy to, ponad 60% "swojej kolekcji" mam z aukcji Pani Żanetty :)) Ona codziennie wytawia coś nowego, co prawda dużo rzeczy poprostu znika w opcji kup teraz, ale już przyzwyczaiłam się że codzinnie między 9-10 wystawia coś nowego i zaglądam. dziewczyny, czy podoba się wam marynarski styl? Ja jakos nie mam przekonia... A jak ubrania z lnu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hej , witam , ale upał !!!! .......jak się ubieracie w takie upalne dni ..czy lubicie lniane ubranka ???...mam jedną spódnicę z lnu i faktycznie nie jest w niej tak cieplo , ale za to jak wyjdę w niej z samochodu- jest tak wygnieciona , że czuję się niezbyt komfortowo.. Jak Wy radzicie sobie w takie upalne dni ???...hej XXXL -ki ...proszę o porady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreolka32
Wiecie co wam powiem. Puszyste dziewczyny to 42,44,46, ale także powyżej 54-56 :) I wiecie co wam powiem ... tak przjrezałam cały was topik i sama wzięłam się za szukanie na allegro fajnych ciuchów. Zawsze się obawiałam tam kupować :( bo jak słuchałam od znajomych jakie rzeczy czasami dostawali to miałam jakieś złe zdanie o tym całym alegro, ale poszukałam i znalazłam firmę czy laskę (nie wiem :/ vbo dziwnie tam pisze) o niku Lady_Stokrotka21 która ma wiele markowych ciuchów dla nas pań xxxl :D znalazłam dla siebie nawet bluzkę od Tiffanego !!! Chociaż widziałam jeszcze ciuchy bodajże kogoś o niku Dar77. też fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romcia ze skierniewic
Ja Wam jednak powiem , że najłatwiej jest po prostu trochę zrzucić. Na stałe sie przestawic - nie na głodzenie , tylko rozsądniejsze jedzenie , większa ruchliwosć , dojeżdżanie do pracy - w miarę możliwości - na rowerze , a jaknie , to parkowanie samochodu w odległosci 20 minut od pracy. Sama byłam okrągła , wstydziłam się , wmawiałam sobie , że jest za co chwycić i że to taki plus, chowałam się za wielkimi ubraniami - teraz nic nie muszę chowac , mam fajną figurę , jestem z siebie zadowolona i nie mam problemu z kupieniem czegoś do ubrania. I wcale sie nie głodzę. Nie zdarzają mi się po prostu przygody z całą pizzą pozartą o północy albo całe kilo lodów na deser. To tylko tak na marginesie. A duże rozmiary są w kapp ahl , h&m , chyba cubusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyś2006
Kobietki, napiszcie gdzie w lumpeksach w Warszawie kupujecie? Ja tez należę do tych "większych" i mam problem z kupnem ciuszków dla siebie. Wczoraj bylam w C&A i poza bluzkami zadnych spodni dobrze lezących w rozmiarze 46... płakać sie chce... pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Witajcie , cieszę się , że tu zaglądacie ....ja też nie miałam przekonania , co do kupowania na allegro ( tyle słyszałam o oszustach ) ....ale sukcesywnie korzystam z zakupów u Żanetty3...ciuchy nieskazitelne !!!!!Tylko na większe ciuchy trzeba przypolować , wystawia codziennie rano i jeszcze w ciągu dnia dorzuca , a ponieważ ceny w opcji kup teraz są bardzo atrakcyjne -więc znikają jak świeże bułeczki . Jestem bardzo zadowolona z takiej możliwości , bo jestem w gorącej wodzie kąpana i muszę mieć coś natychmiast - Żanetta wysyła paczkę jeszcze tego samego dnia po wpłacie - więc następnego ubrania już mierzę !!! Podoba mi się Jej podejście ....bo u innych też kupiłam ubrania , ale niestety mamy odmienne zdania na temat idealnego stanu .. romcia ze skierniewic ......jeszcze proponuję zerknąć firmę essence , fantastyczne szycie dla mega puszystych !!! Pozdrawiam w te upalne dni , kiedy ciuchy to podstawa dobrego samopoczucia ..... .......acha ......o chudnięciu nie ma mowy .....zbyt wiele wyrzeczeń ....a wszystko powraca !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiki taka
ja z podowu cialka ubieram sie w KappAhl i H&M, czasami w Interszyku. spodnie (bo jestem tez wysoka niestety) kupuje przewaznie w KDT bo tylko tam sa dobre na moja pupcie i dluuugasne nogi. kiedys swietne ciuchy byly tez w La Halle ale juz go nie ma :( a wiecie co jest najlepsze? ze wiele moich kolezanek chudych jak palec zazdrosci mi stylu, wyczucia i prezencji. i to mnie cieszy :) nie trzeba byc anorektyczka zeby wygladac ladnie i podobac sie innym :) lumpeksy - zdecydowanie nie dla mnie. jakos mnie odstraszaja. ale jesli ktos lubi i znajduje tam ciuchy godne uwagi to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Witaj ...lumpeksy u mnie odpadają , nie mam na to czasu ...pracuję ...a czas wolny dla siebie , mam kiedy dzieci idą spać ...więc kupowanie na aukcjach jest dla mnie optymalne korzystne ..najczęściej są to ciuchy , które są bardzo ciekawe i dobre markowo ....KappAhl..essence ...H&M ...a ogólnie uwielbiam Dorothy Perkins , ale niestety tak dużych ja rozmiarów nie mają ,. Teraz na lato dużo ciuszków z dodatkiem lnu w pastelowych kolorach ma east coast ( evans )...czuję się w nich rewel;acyjnie ...to właśnie allegrowiczka Żanetta3 mnie namówiła , bo byłam przeciwna - len zawsze kojarzy mi się z wygniecionym wyglądem , okazuje się że nie każdy - ten z domieszką viskosy tak się nie gniecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gallanonim-ka
UWIELBIAM CIUCHY Z LNU, latem przykrywają to co trzeba i nie jest gorąco :))) Okrągła ... jaki jest link do tej kobietki na allegro, co od niej kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleopathra
WITAM, osoby zainteresowane biżuterią artystyczną zapraszam na moją stronę: www.zyta.bazarek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
A znacie może jakieś polskie firmy zajmujące się szyciem ubranek w XXL -owym rozmiarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam
podaję linka do firmy www.taliaforte.pl mają też sklep wysyłkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisska
Witam, rowniez mam spora nadwage a lubie sie dobrze ubrac, proponuje sklepy: C&A i bon prix, naprawde mozna dobrac ubrania do figury, nawet niestandardowej. Z drozszych Marsk&Spencer(ale niestety nie za duzo tych sklepow jest) i Van Graaf do rozmiaru 46. Sklepy dla puszystych oferuja beznadziejne szmaty bez wygladu, szare, bure worki chyba nie wiedza ze wieksze kobiety tez maja talie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła
a wymienił ktoś H&M? Tam są nie tylko duże rozmiary, ale ogólnie większa rozmiarówka plus specjalny dział nawet dla modnych Pań z większym ciałkiem. Ceny są naprawdę przyzwoite, sama widziałam np. śliczne rybaczki rozmiar 46 i większe, czarne, o modnym kroju etc. C&A również widziałam większe rozmiary, ale w H&M naprawdę ta rozmiary są ludzkie po prostu. Wchodząc do takiego croppa, a mam 89 w biodrach ledwo co weszłam kiedyś w spodnie M, może to taki był fason, nie wiem, ale to dla mnie przesada, ktoś kto tam szyje robi ubrania na dzieci nie ludzi dorosłych. M to medium, a moja d... pupa:) do medium nie należy... Przepraszam do Large, bo przecież w M nie weszłam... W H&M zaś niektóre bluzki kupuję rozmiar 34, a moja mama ma lekką nadwagę, spory brzuszek, a sweterek M jaki tam zakupiła leży idealnie, jest długi, nieopinający. Polecam ten sklep, bo i przymierzalnie są duże, dyskretne, to jeden z moich ulubionych sklepów:) Często widzę, że Panie z nadwagą mają śliczne twarze, więc na pewno ładne z Was kobietki:) Powinno być więcej sklepów z odzieżą we wszystkich rozmiarach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajny topik, jak Was czytam to mi się poprawia nastrój :) dzięki Dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Witaj szczupła ....hej wszystkim puszytym dziewczynom ... Zgadzam się , sklepów z dużą odzieżą powinnno być więcej !!!! Puszyste kobietki to takie same dziewczyny tylko w większym wydaniu....a jak patrzę na ulicy na ich zakompleksione buzie , to samej mi ich żal !!!!.....dziewczyny zaniedbane : włosy związane froteczką , duży podkoszulek , na to narzucona duża kamizela i fatalnie skrojone spodnie albo zwykła prosta spódnica , aby długa , aby duża !!!!......CO TO JEST ZA OBRAZ !!!!!??????...sama jestem gruba , ale już mam dość martretowania się dietami , jetem taka , a nie inna ------ale w dalszym ciągu jestem kobietą !!!...Na allegro jest dziewczyna , o której pisałam , u której kupuję ciuchy ŻANETTA3 , która ma świetne hasło : " każda z nas jest wyjątkową kobietą , czy nosi rozmiar 36..czy 56..." Przychylam się do tego w 100% !!! Życzę miłego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajne to co piszesz okrągła ❤️ mam nadzieje, ze kiedyś dojdzie do tego, ze w sklepach będzie pełan rozmiarówka dlatego podoba mi się np. w Niemczech, gdzie bym nie weszła, tam są ubrania i dla szczupłych i dla tych troszkę grubszych, zazwyczaj rozmiarówka od 34 do 60 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hej , o tak w Niemczech czuję się normalnie , nie jak "trędowata", pełna rozmiarówka , tylko te ciuchy troszkę mają mało zmysłowości i kobiecości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, ale czasem i takie mniej zmysłowe się przydają :) a u nas przecież z dużych rozmiarów są najczęściej takie "poważne" fasony, dobre to może dla sześćdziesięciolatek, ale nie dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
witam wszystkie puszystości niestety z przykrością stwierdzam że takich sklepów jest mało jakby puszyści wogóle nie istnieli mam koleżankę której siostra mieszka w Niemczech i faktycznie tam nie ma żadnego problemu z nabyciem ciuszków no i bielizny ładnej ,zmysłowej i nie wyglądającej jak worek po ziemniakach:( cała reszta wygląda tak jakby szyli jeden fason czyli obskurne garsony i bluzki z falbankami,które uwydatniają obfity biust jejku w sierpniu idę na wesele,już myślę ,jestem przerażona nicością w sklepach😭:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
syrenucha ...witaj ...garsonki na wesele to przeszłość , ale piękne , kobiece sukienki np Dorothy Perkins to szczerze polecam , oczywiście dalej na topie są tuniki na spodnie ....a na basenach króluje większy biuścik , więc mamy czym zabłysnąć ...my kobiece puszyste babeczki . trzynastka ....masz rację ja uwielbiam sportowe spodnie kupione w Niemczech , bo nie są to dresy , ale mają sportowy charakter.Czuję się w nich rewelacyjnie .. A na taki upał jak dziś to tylko lniane rybaczki .....co sądzicie o lnianych ubrankach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
garsonki są bleeee juz dawno ich nie noszę za to se sklepów nie giną dlatego taki mały wybór co do asortymentu jeśli chodzi o tunikę i spodnie to jestem ZA ogólnie mówiąc uwielbiam nosić spodnie właściwie na każdą okazję ale nietrudno zauważyc że wiekszości dominuje kolor czarny lniane ciuszki sa super ,dobrze sie je nosi ,sa przewiewne nie kleją się do ciałka i co najważniejsz nie ma żadnego problemu z plamami zamawiam też czasami ciuszki z firmy wysyłkowej ,maja rozmiary dla puszystych ,co cieszy,ceny różne ale jak cos fajnego to polecam zaraz podam adres tylko napiszę że czasmi rozmiarówka się nie zgadza więc trzeba dobrze się wymierzyć www.bonprix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Fajne ciuchy w tym bon prixie , czy jesteście zadowolone z jakości tych ubrań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
witam ranny ptaszku no więc tak ,oprócz sukienek i bielizny(lubię przymierzyć za nim kupię) zamówiłam juz wiele rzeczy np spodnie bluzeczki bluzy na zimę,zakupiłam nawet kocyk i strój kapielowy wszystkie kolory,gatunki materiałów zgadzają się opisami w katalogu moja znajoma kupiła z katalogu wystrzałową sukienkę również na wesele i powiem szczerze że było czego pozazdrościć jesli zamówisz od nich jakis towar(przez internet czekasz ok3-4 dni) regularnie przysyłają Ci katalogi ,sezonowe przeceny są super i można złowić coś ciekawego w środku katalogu zawsze jest jakaś super oferta tzn ciuszki i te bardzo drogie i te tańsze są dużo przecenione........jednak jest tu mały knyfek,nieczęsto doczytujemy to co małym drukiem napisane więc ja się naciełam cytuję,,otrzymany przez Was towar będzie podobny do tego na zdjęciu,,......ha ha głupia baba nie doczytała i dostała inną bluzke niż na zdjęciu;) ogólnie mówiąc ja jestem zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
aha, zapomniałam napisać, że z reklamacją nie ma problemu, jeśli rozmiar nie odpowiada mozna reklamując zamówic inny jeśli zakupiony towarek nie odpowiada reklamujesz i życzysz sobie zwrot pieniążków 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×