Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość gość
Jest sporo sklepów z sukienki xxl i innymi ubraniami dla puszystych :) Ja często też śledzę tego bloga http://blog.modneduzerozmiary.pl/ i poszerzam modowe horyzonty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o ubrania w dużym rozmiarze to polecam przejrzeć stronę https://cosmosmoda.pl/ Ich ogromnym plusem jest polski producent na co wiele osób zwraca uwagę. Dlatego sama robię tam zakupy i na prawdę jestem zadowolona, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ubrania w tym rozmiarze znajdzie Pani na cosmosmoda.pl Proszę zerknąć tam a na pewno coś sobie Pani upatrzy, polecam ten sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elalll
polecam Butik Finezja wymiary są dokładne podane i przede wszystkim modne, oraz w normalnej cenie. zamawiam juz dłuższy czas i paczki bardzo szybko dochodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka45
ja równiez polecam butik finezja.pl sklep swietny, duzo kolorów i modelka wieksza niz xs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zawsze zamawiam cos na siebie tutaj quiosque.pl/sukienki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje w sklepie internetowym xelka.sklep.pl Fajne fasony do rozmiaru 56 i częste promocje. Polecam śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Drogie Panie, Chciałabym zaprosić do naszego sklepu internetowego www.oliviavalentina-sklep.pl Stacjonarny sklep znajduje się w Galerii Alfa w Białymstoku. Ciuszki fajne, modne i w dobrych przystępnych cenach oraz w bardzo dobrej jakości- produkcji włoskiej jak i polskiej. Rozmiary od 36 do 54. Ciągle się rozwijamy i poszerzamy asortyment. Zapraszamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na stronę internetową naszego sklepu, duże rozmiary, świetna jakość www.oliviavalentina-sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujac spodnie w sklepie intrer.sugerijecie sie wymiarem swoim (sklepy podaja wymiar na plasko i po rozsciagnieciu) tzn czy moj rzeczyeisty wymiar ma byc wymiarem po rozsciagnieciu ? Czy przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do www.igortreneronline.pl po piękną sylwetkę :) Przy okazji można wygrać dziesięć tysięcy złotych na nową garderobę, na przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TONO
Możesz sprawdzić tono.sklep.pl Pewnie nie jestem obiektywna, ale warto obejrzeć naszą ofertę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio często zamawiam używana duża odzież dla kobiet. Straciłam ochotę na tradycyjne zakupy, bo nie mogę nic znaleźć dla siebie. A tutaj https://www.papaje.com/ mam ogromny wybór i jeszcze w fajnych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To różnie zazwyczaj sprawdzam najpierw w sklepie czy dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sieciówkach to rozmiaru nie znajdziesz dyskryminacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeszcze jakieś ubrania znajdę w sklepie ale mój mąż to już nie. zamawiam mu przez internet https://www.bigandproud.pl/ On jest kierowcą tira i wiadomo ciągle za kierownicą , zero ruchu, nie ograniczanie się w jedzeniu i maciek mu spory urósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Fajne cieniowane ...enki mają w ewex24.pl/kategoria/67/eleganckie i bardzo dobrze w nich wyglądam. Praktycznie cała sylwetka ukryta, można delikatne wyeksponować buty, przedramiona i to wszystko. O wiele lepiej się czuję i praktycznie we wszystkich ...enkach chodzę na zmianę. Kolory całoroczne, uniwersalne, więc z mody długo nie wyjdą. W Warszawie mają oddział stacjonarny, jak jesteś zainteresowana zobaczeniem kolekcji na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Ja noszę duży rozmiar bo 50/52 i na prawdę nie ma już problemu by sie fajnie, modnie ubrać w dużym rozmiarze. Stacjonarnie nie kupisz nic fajnego ale online jest pełno świetnych ubrań. Ja mam swój sprawdzony sklep gdzie już kilkukrotnie zamawiałam i za każdym razem strzał w dziesiątkę. Zazwyczaj kupuję takie ciuchy na co dzień a raz kupowałam tam ...enkę na wesele. Dzisiaj mi przyszła paczka z taką ...enką hiszpanką i bluzeczką czarną ze złotymi napisałami i jestem zachwycona. ...enkę sobie zobacz tutaj: https://xelka.sklep.pl/p/293/82997/elegancka-...enka-madam-s-3xl-plus-size-kolory--...enki-wizytowe-koktajlowe-eleganckie-...enki-plus-size-...enki-odziez.html . Mam 120 cm w biuście i 105 cm w talii, więc jak widzisz nie mało. Nie martw się tylko szukaj na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×