Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam 39 lat

próbowalem na różnych portalach randkowych partnerkę znależć i nic

Polecane posty

Gość mam 39 lat

Mam 39 lat , mieszkam w dużym mieście i ciągle jestem samotnym facetem , czasem umawiam się z kobietami na randkę , przynoszę zawsze różę dla kobiety na pierwsze spotkanie , zapraszam na kawę i w kawiarni rozmawiamy, po spotkaniu dowiaduję się od kobiety , że fajnym jestem facetem ale nic więcej nie będzie. Nic z tego nie rozumiem, dlaczego mnie nie wychodzi ? Już sobie zaczynam odpuszczać , raczej zostanę starym kawalerem. Na siłę nic nie chcę. Zawsze wolę przedstawić kobiecie na randce, że mnie zależy aby mieć stałą partnerkę , że chcę mieć rodzinę . Czy popełniam jakiś błąd ? Tak myślę, że kobieta poznana mająca 35 lat już powinna wiedzieć , czego chce ? Co się dowiaduję , że ona chce jeszcze poszaleć i pohulać . Mam takie wrażenie, że kobiety obawiają się stałych związków :( Podszywacze - teraz do klawiatur się rzucajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
Ja mam dokładnie odwrotne wrażenie. PS. Nie jestem podszywaczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocacola
k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malawoman
kobiety to materialistki, moze teraz sie rzuca, wiesz lubia prestiz ja mam to samo, ale mnie nikt kwiatkow nie daje, nie chce spedzic czasu na kawie, zaden wydatek ze strony pana, bo sama place. ale jakos go to nie interesuje, tez ma 39 lat i tez czasem umawai sie z kobietami, wszytskie tylko nie ja nie rozumiem tego zupelnie no ale chyba jak nie wiadomo o co chodiz to chodiz o prestiz, o urode itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokakola
a mnie się wydaje że jesteś zbyt szczery, kobiety lubią być zdobywane, nie możesz od razu powiedzieć lub zasugerować stałego zwiazku. Na to jest zdecydowanie za wcześnie na pierwszej randce. Spróbuj - kobietę zawsze lepiej zostawić w niepewności. Włącza sie jej wtedy instynkt łowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 39 lat
Samotne kobiety raczej szukają i potrzebują związku , przynajmniej tak sądzę , więc jeżeli samotna kobieta spotyka się jednocześnie z rozwodnikiem , który ma dwoje dzieci i następnego dnia rozmawia ze starym kawalerem przy kawie to dla mnie odpowiedź jest prosta , którego faceta wybierze ta samotna kobieta , oczywiście wybierze rozwodnika , ponieważ jest sprawdzony w związku i do tego przystojniak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
Dzisiaj mam wene do tworzenia :) Więc - nie pomyslałes o tym ,ze osaczenie - tak własnie - bo jak inaczej odebrać takie jednoznaczne propozycje na pierwszej randce wzbudza panikę? Trzeba wiać , bo nie wiadomo co to za typ. I to wiać jak najdalej , bo w razie jesli mi się nie spodoba moze być problem z pozbyciem sie delikwenta. Dwa - kobieta chce być wyjątkowa , a każda przypuszczam ma swiadomość ,że spotykajac się przez takowe portale nie jest jedyna , jeśli tak szybko sie deklarujesz , to znaczy ,ze deklarujesz to samo kazdej innej i znowu czerwone światełko. I jeszcze jedno - związek powinien się rozwijać, a tutaj bum i zanim sie zaczął już sie kończy.Jasne ,ze w tym wieku to nie bedzie 5-lat prowadzania za rączki i patrzenia w gwiazdy , ale chwili też potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DROGI MAM39 LAT :) __>>Kobiety tak jak Izka Łęcka -lubią być adorowane ,traktowane jak boginie...A Ty ?Juz na 1 spotkaniu mówisz im o takich przyziemnych sprawach ...A fe!!!Widac ,że \"Lalki\" nie przeczytałeś!;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze mówią
weż to sobie do serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"przynoszę zawsze różę dla kobiety na pierwsze spotkanie , zapraszam na kawę i w kawiarni rozmawiamy, po spotkaniu dowiaduję się od kobiety , że fajnym jestem facetem ale nic więcej nie będzie. Zawsze wolę przedstawić kobiecie na randce, że mnie zależy aby mieć stałą partnerkę , że chcę mieć rodzinę . Czy popełniam jakiś błąd ?\" Skoro taka metoda zdobywania kobiet sie nie sprawdza to sprobuj czegos innego :) Pozdrawiam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 39 lat
Czyli jak radzicie , czy na pierwszej randce należy porozmawiać o byle czym , powiedzieć kikla komplementów kobiecie i na pożegnanie powiedzieć , że fajny był wieczór i że odezwę się przy okazji , czy o to chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Ty musisz o każdej babce myślec jak o potencjalnej matce swoich dzieci ?kucharce i opiekunce? żadna tego nie lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 39 lat
Pomyśl chwilę SZARA_AMBRA , skoro jestem i żyję sam to nauczyłem się gotować , prać i prasować , więc kucharki nie potrzebuję :) Potrzebuję kobiety i partnerki , którą chcę kochać i nigdy nie będę się zastanawiał dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malawoman
nie, bo kobiety sa interesowne oferuj jej kolacje, jachty, prace, badz na kazde zawolanie jak bedzie sie mazgaic, bierz na wakacje itp jak masz wysokie stanowisko od razu bedzie twoja a ta co cie kocha od poczatku to niewazne, kumple mowia, ze tam niewierna bedzie i to sie liczy, podrywaj ja, mow kocham, cos obiecaj a potem konij w tylek, niehc ryczy, a co tam, tylko lokalowe damy a nie oan zasluguja na otarcie lez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umiesz gotowac???? To ja sie na to pisze :) hihihi bo ja jestem anty talent :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 39 lat
A może Aagaaa upichcimy coś razem , jak sądzisz ? Czy lubisz owoce morza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 39 lat
Podam do siebie namiary , jeżeli tu jest samotna warszawianka to zapraszam , mój adres : wnikliwy@o2.pl Jestem facetem średniego wzrostu ( mam 167 cm wzrostu, oczy niebieskie , szpakowaty ) , zapraszam do rozmowy :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak powiem
Spróbuj na jakieś stronie katolickiej, albo w jakiejś wspólnocie kościelnej, bo na portalach randkowych to same kurwy są tak jak na kurweterii tutaj. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malawoman
a czemu tak sie uparles na te z warszawy? malo masz przez nie klopotow? daj sobie spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abi1964
...męzczyzna-zjawisko: pierze, sprząta, gotuje i w dodatku przynosi róże. z jakiej bajki jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie pucio
on tez pierze i sprząta i gotuje i na kawe zaprasza i kwiatki daje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malawoman
i myje okna, daje łyk wody spragnionej:) ale ale w zwiazkach licyz sie milosc, a nie czy on bedzie ok bo ma tot tototototot i jeszcze roze nosi, jets ok, nie kocham go ale jets ok. kobieto puknij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abi1964
a może za bardzo jesteś... wnikliwy i stąd te trudności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malawoman
to po prostu nie sa te kobiety i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
Kolejne dwa minusy - brak obalenia teorii jakoby mama się Tobą opiekowała oraz te KURDE OWOCE MORZA :P Co Wy (faceci ) z tymi owocami morza ?? Potencja zawodzi czy jak ? To już czegos normalnego nie da rady zjeść ? PS. duży plus za gotowanie :D Sama jestem antytalencie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 39 lat
Skoro kobieto nie masz ochotę na kolację z owoców morza to mogę nawet zupę szczawiową dla Ciebie upichcić , szczawiu na działce mam bardzo dużo :) Czy masz ochotę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka mi
A ja mam 28 lat i tez nie moge trafic na faceta, jestem nie brzydka tak mówia, wykształcona, nie jestem zdziwaczała, mam poczucie humoru i jakos moja połowa sie nie zjawia!! Chce miec dom rodzine i wogóle ale nie chce juz byc sama. zasami wydaje mi sie ze poprostu urodziłam sie w niewłasciwym czasie a jak widze dookoła dziewczyny młodsze odemnie z wózkami czy z facetami u boku to tak mi źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×