Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość DZiwne ale tak slyszalam

Podobno umycie włosów Ludwikiem zwalcza łupież na miesiąc.

Polecane posty

Gość DZiwne ale tak slyszalam

Tak słyszałam, ale czy to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie razem z włosami
:D po co takie szamańskie metody? nie lepiej zwalczyć go szamponem z antybiotykiem zamiast kombinować i niszczyć włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZiwne ale tak slyszalam
Raz na miesiąc chyba nie zniszczy włosów, a poza tym litr Ludwika kosztuje ok 3 zł, a szampony apteczne są 100 droższe za mniejszą pojemnosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na łupież najlepsze są
zwykłe szampony ziołowe, jak najrzadsze!! a nie te drogie, reklamowane, firmowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej no wlasnie
ja tez gdzies o tym czytalam, ale nie mialam odwagi sprobowac Moze ktos probowal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k... co za bzdury
ze wsi jesteście zabitej dechami czy co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej no wlasnie
Hej bez przesady!!! Dlaczego od razu nas wyzywasz???? Skad wiesz, że to nie jest dobry sposób skoro nie korzystałaś/-eś z niego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóle brzucha
Zadziała pod warunkiem że to Ludwik Dorn ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga666
mama kolegi chciala umyc glowe przed praca a skonczyl jej sie szampon i uzyla ludwika i strasnie jej zaczely wypadac wlosy - nie wieme jak z lupiezem, ale wlosow to jej pol zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja koleżanka
stosowała, tą metodę na łojotok.... ale to było 15 lat temu- wtedy prawie nic nie było na rynku..... no i ch gorsza, ja u niej żadnej poprawy nie zauważyłam.... myślę, więc, że to zwykły przesąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej tego nie stosować
przecież plyny do naczyń mają mnóstwo detergentow szkodliwych dla skory:-oWystarczy spojrzeć jak wysusza i niszczy się skora rą od częstego mycia:-(Skoro ręce tak sie niszcząpo plynach do naczyń to tym bardziej skóra glowy,ktora jest bardzo cienka i delikatna:-oNo i wlosy to też pewnie tragedia po uyciu ich plynem do naczyń:-oTo tak samo jakby myć cialo proszkiem do prania zamiast mydla:-PLepiej nie ryzykować i zamiast plynu do naczyń uzywać szamponó,które są delikatniejsze niż plyny do naczyń,są przebadane derntaologicznie i są ąlgodniejsze niz plyny do naczyń,którymi najlepiej myć naczynia i gary a nie wlosy;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C I E M N O G R Ó D..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam, ze domestos swietnie usuwa przebarwienia skórne i blizny potrądzikowe :). Ale nie probówałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proponuję bielinkę lub ACE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Cif fantastycznie czyści
i wybiela zęby nie rysując przy tym ich powierzchni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chikita
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatrycjaa
Ludzie, dajcie spokoj! Przeciez lupiez to choroba skory! Trzeba ja zwalczac sprawdzonymi lekami a nie chemia gospodarcza! Przeciez to absurdalne. Siegnij po sprawdzone specyfiki z ketokonazolem na przyklad - to lek zwalczajacy grzyby ktore powoduja lupiez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahahahahahaha
:D:D:D:D:D:D:D:D:D: JA NIE MOGĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kret udrażnia przewód moczowy od kamienia, a Cilit bang usuwa osad z najżółtszych zębow :classic_cool: :) a i jeszcze Lizol jest dobry na grzybicę stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minilala
O kurczę!!!! Ale jaja :) Nie wiem gdzie to słyszałaś ale mam nadzieję, że nie bierzesz tego na poważnie. Polecam Nizoral, chociaż blednie przy podanym przez Ciebie sposobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymsza
Nie no, nie mogę :). Przekonałaś mnie, odstawiam Nizoral, od dzisiaj tylko Ludwig :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykręt
Właśnie rymsza. Co tam Nizoral, co z tego, że wszyscy mówią jaki jest dobry. My wiemy, że najlepszym rozwiązaniem jest płyn do mycia naczyń :D, a na pryszcze pasta do zębów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jednak nadal obstaję przy chemii domowej - na suchą skórę pięt i dłoni swietny jest preparat Sidolux do pielęgnacji mebli :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może wypróbować
szampon dla psów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwik
Bez przesady. Roztworem Ludwika i wody likwiduję mszyce, muchy, pajaki i wszystko co łazi i mnie wkurza. Popryskany owad ginie po minucie. Na łupież zwykły szmpon Bambi dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagaraga
Ja łupież zwalczam modlitwą. Nizoral już dawno odstawiłam, teraz jazzy jest dać na mszę w intencji zwalczenia łupieżu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzurpatorka
No to ja się tyle o Nizoralu nasłuchałam dobrego i wszyscy polecają, a tu się okazuje, że wystarczy włożyć głowę do zlewu podczas mycia naczyń i po sprawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nizoral is the bestD
no jak chcesz być łysy to myj sobie włoski ludwikiem..ale dla ludzi którym ich włosy im nie przeszkadzają to polecam NIZORAL:P:P:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak was czytam to nie wiem czy się śmiać czy płakać :) Te domowe sposoby ... a towot to dobry żel nawilżający pochwę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanalia
Nizoral?? Też słyszałem, że działa ale to nudy :) Ja ram uzywam kreta do rur, działa dużo bardziej widowiskowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×