Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwina..

co kupić na parapetówę??

Polecane posty

Własnie jestesmy przed parapetówką i zdecydowalismy, że zrobimy liste rzeczy których jeszcze nie mamy. Bedziemy mieli 2 wieksze parapetówki dla znajomych i dla rodziny. Prawdopodobnie 8 i 15 maja. Napiszę Wam co dostaliśmy, ale z waszych wypowiedzi zaczerpnelismy kilka pomysłów. Pozdrawiam. Kwiatki u Nas odpadają. Mamy np Cargo a nie mamy wysokich pojemników, w ikei takie pojemniki kosztuja kilkanascie złotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka51
Witajcie:) ja tez mam parapetówkę w najbliższą sobote,niestety nie wiem co kupic. Idę do swojej kuzynki,fajne są pomysły z jakimis akcesoriami do kuchni jednak ona narazie nie ma kuchni a dokładniej korzysta z kuchni u rodziców którzy mieszkaja na dole. Może ma ktoś pomysł na jakiś prezent w przyzwoitej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajniczek
Jak nie ma jeszcze w ogóle kuchni, to może jakiś fajny czajnik ? to dobry prezent a i w rozsądnej cenie. Widziałam ostatnio nawet ciekawy - podobny do tego, stojącego w tej kuchni: http://goo.gl/RWqC - tyle, że elektryczny. Albo może taki z funkcją termosu, który trzyma ciepłą wodę, tak że nie trzeba raz za razem gotować... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam kolezance, ktora rozpoczela swoje zycie w wynajetym mieszkaniu kilka roznych rzeczy do kuchni, poniewaz miala tylko sztucce, szklanki, talerze i garnki. Byly to rozne drewniane sztucce, do smazenia, mieszania i jakies inne gadzety praktyczne.Do tego pare nitek, miara krawiecka, agrafki.... Fajnie, bo bylo tego duzo, a zamknelam sie w kwocie 50 zl. Cieszyla sie, ze w koncu moze zaszalec w kuchni. A tych krawieckich rzeczy nigdy nie za duzo. Ale to zalezy od mieszkanca mowego miszkania, bo jak ktos tylko zmienia miejsce zamieszkania, to praktycznie wszystko ma, wiec wtedy to juz tylko jakas ozdoba do mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie pisac wiec
wkleje z innego topiku. rzeczy, mnie osobiscie bardzo by ucieszyly - komplet metalowych pomocy do kuchni: obieraczka, wykrawaczka do ciasta, krajalnica do pizzy, wyciskarka do czosnku, korkociag, otwieracz, lyzka do lodow najlepiej z jednego kompletu (ja zawsze kupuje pojedynczo z przypadku a potem zaluje ze nie kupilam od razu kompletu) - komplet porzadnych sztuccow, najlepiej gladkich i bez wzorkow, niekoniecznie w walizce ale zeby byly takie porzadniejsze (bo ludzie tacy jak ja zawsze kupuja te tansze myslac ze kiedys kupia porzadne i najczesciej na mysleniu sie konczy) - komplet drewienek do kuchni (wiadomo, walek, stolnica (ktos tego jeszcze uzywa poza mna? szalenie wygodne) komplet lyzek drewnianych w roznych rozmiarach - komplet lyzek do zupy w 2-3 rozmiarach, z dziurka, do spaghetti - mlynek do soli i pieprzu taki ozdobny do postawienia na stol - stojak z przyprawami (ale zeby pasowal do wnetrza) - komplet podkladek na stol dla tych co nie lubia obrusow (ja nie znosze, mam 2 i zakladam je na Boze Narodzenie i Wielkanoc) - jak maja zwierzaki to cos dla zwierzakow, typu podkladka pod miski, komplet ladnych misek itp. - pietrowa patera na ciasto lub owoce - pojemnik z pokrywa na ciasto - blaszki do pieczenia i rzeczy do zdobienia ciastek (jesli wiadomo ze lubia piec lub gotowac) - porzadna patelnia albo komplet (ja polecam taka w stylu wok ale z teflonu bo normalny wok szybko rdzewieje) - komplet porzadnych garnkow ze stali szlachetnej (jak ktos ma na zbyciu wiecej pieniedzy) - komplet nozy w bloku - pucharki do lodow - grill - komplet do herbaty taki jak w herbaciarni czyli filizanki, dzbanuszek z podgrzewaczem plus ocieplacz i jakas pyszna herbatka - robot kuchenny bo zawsze mi na niego szkoda kasy - urzadzenie do gotowania ryzu (jest super, ryz zawsze wychodzi idealny) - maszyna do pieczenia chleba domowego jesli wiesz ze lubia takie rzeczy - orchidea w doniczce bo jestem ich fanka - tradycyjny czajnik z gwizkiem na wypadek braku pradu (bo teraz kazdy ma elektryczny a jak wylacza prad to trzeba gotowac wode w garnku) poza tym odwieczne i troche oklepane szklo, ale z tym tez ryzyko, bo mi akurat podoba sie prosta klasyka lub krysztaly, wiec nie kazde szklo by mnie ucieszylo. jestem zdecydowanie na nie jesli chodzi o prezenty typu - posciel - obrusy - obrazy - zegary - 2 filizanki (??) - patery i flakony na kwiaty ktore maja sluzyc ozdobieniu mieszkania - czajnik elektryczny i toster (te rzeczy kupuje zwykle w komplecie i zeby pasowaly do reszty kuchni) - mikrofala (nie uzywam) - frytkownica (nie uzywam) - ekspress do kawy (nie uzywam) - zestaw do fondue - podgrzewacz - garnki do gotowania na parze najlepszym i pierwszym prezentem jaki dostalam na nowy dom byl odkurzacz. znajomi ktorzy pomagali z przeprowadzka wiedzieli ze na poprzednim mieszkaniu nie mielismy odkurzacza bo byl, popsul sie wiec zamiatalismy szczotka panele mam nadzieje ze pomoglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha77
Osobiście najbardziej ucieszyłabym się z kompletu pościeli tego nigdy w domu za wiele albo zastawu do aromaterapii świeczuszki pływające, olejki itp rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może coś śmiesznego, nietypowego i zaskakującego??;) Ostatnio natrafiłam na stronie wasserman.pl na coś takiego jak...jajowar;) Na prawdę fajna sprawa, a co najważniejsze raczej nie do zdublowania. Cena też jest przystępna, a jak sie głębiej zastanowić to taki prezent jest całkiem praktyczny a ciekawy - mnie by się podobało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firankowy
Sa trzy opcje za 50zl alkohol i kwiatek ew. perfumy jakbys miala nieco wiecej kasy i pare dni wczesniej mogla zrobic.\ zakupy to polecilbym narzute abo pościel - taki prezent sie przyda na dluzej polecam te z http://www.kaszmir-firany.pl/ pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na parapetówkę coś przydatnego :-) Jak na przykład jakieś szkło. Kieliszki do szampana? martini? Coś w tym stylu może się zawsze przydać, a to jest ważne w prezentach, żeby były praktyczne :-) Zajrzyj sobie na myin.pl - tam jest sporo tego typu ciekawych kieliszków, szklanek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek212
Jak mogę coś polecić to sklep internetowy z artykułami egzotycznymi www.galeria-tajlandia.pl przepiękne romantyczne nastrojowe lampy dające poczucie relaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatolijka
Możesz kupić im jakąś fajną lampkę do sypialni. Takie znajdziesz na pewno na www.febri.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie masz pomysłu na jakiś konkretny prezent na parapetówkę to zawsze można przecież postawić po prostu na dobry alkohol. Jakieś dobre wino, albo whiskey. Cokolwiek, ale to zawsze będzie spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivieraa
tu jest dobry sposób na to by dowiedzieć się co ktoś chce dostać w prezencie: http://www.zaradni.pl/porada/3696,jak_dyskretnie_sprawdzic_o_jakim_prezencie_ktos_marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem dobrym prezentem będzie np. czajnik elektryczny. Tego typu rzeczy przydają się na nowym mieszkaniu. Dobrym prezentem są czajniki z firmy Savion, ponieważ oprócz tego, że są bardzo dobrej jakości, to dodatkowo fajnie wyglądają, także nie trzeba tego czajnika po kątach chować, a może on stać się dopełnieniem aranżacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na parapetówkę najlepsze AGD, bo jest praktyczne. Jak ktoś planuje kupić czajnik elektryczny, to na pewno dobrze zrobi jak zerknie sobie na magiczną planetę - maja fajne ceny i ogromny wybór. Na pewno coś fajnego na prezent da się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, że na parapetówkę najlepsze jest coś z AGD. Ostatnio sama się przeprowadzałam i nagle okazało się jak wiele praktycznych rzeczy mi brakuje w mieszkaniu. Dlatego zawsze jak wybieram się do swoich znajomych na takie imprezy to zaglądam do sklepu medialux.pl, ponieważ tam maja produkty w naprawdę przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irisdoris
Kubki , korkociąg, albo cokolwiek do alkoholu. Tego nigdy za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_Mi_1982
W sumie, na tej stronie którą poleciłaś zielonooka znajdzie się wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co byście powiedzieli na jakiś mały fajny elektroniczny gadżet? W nowoczesnym mieszkaniu będzie nieźle wyglądała np. elektroniczna ramka, którą właściciel będzie mógł sobie postawić np. na komodzie czy na kuchennych meblach. Fajne ramki widziałam na electro.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parole - faktycznie dobrze zaglądnąć na stronkę tego sklepu internetowego bo co innego kupić na parapetówkę jak nie sprzęt AGD właśnie. Może na przykład czajnik elektryczny byłby fajnym pomysłem, albo jeśli można sobie na to pozwolić - to może ekspres do kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ville
to moz opowiem co my dostaliśmy na parapetówe:) kilka zestawów kieliszków do wina (zarówno białego i czerwonego) i do wódki pojemniki od kuchni, bardzo ładne -ozdobne ale niestety o małej pojemności zestaw szklanek do piwa kilka raem do zdjęć fajny wysoki wazon - szklany więc bez problemu pasuje :) no i oczywiście kwiatki w doniczkach i duzo wina:) to były prezenty od znajomych, z rodziny praktycznie każdy dał po 100 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ville
sonia2011 bardzo podoba mi się pomysł elektornicznej ramki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76mm
Proponuję obraz ze świec: http://www.andadesign.decora.biz/ Niby urządzanie domu, ale zawsze jak się okaże, że właścicielom mieszkania nie leży, mogą sobie zapalić świeczkę do romantycznej kolacji. A tak to ładnie zapakowane, więc odpada nam problem torebki czy owijania w papier. No i do tego bardzo oryginalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierwsze mieszkanie dostaliśmy srebrną łyżeczkę do cukru do tej pory wspominam od kogo to było bardzo sympatyczny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość high_heels
jeśli dobrze znamy gust właściciela mieszkania można się pokusić o taki prezent http://oklejgo.pl/na-lodowki.html. cena nie zabija, a efekt jest fajny. no i mamy pewność że nikt nie przyniesie tego co my:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×