Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalicja

depilacja pach i nie tylko

Polecane posty

Gość kalicja

pisze tu, bo jestem ciekawa, czy jakies dziewczyny maja podobny problem jak ja. mianowicie moja skora pod pachami jest troche ciemniejsza, nawet jak sie ogole maszynka lub depilatorem (wtedy nie zostaja nawet ciemne kropki). jest to bardzo klopotliwe, bo pachy wygladaja brzydko, zupelnie jakbym ciagle miala odrastajace wloski :(. na dodatek po goleniu pachy sa bardzo podraznione, golenie maszynka codziennie to prawdziwa meczarnia, bardzo to boli, a golic musze sie czesto, bo mam geste, ciemne i mocne wloski (chociaz jestem blodnynka!). wstydze sie podnosic wyzej rece, gdy mam bluzke na ramiaczkach, bo boje sie, ze ludzie pomysla sobie, iz sie nie gole :(. czy ktos ma moze podobny problem, czy jestem niestety najnieszczesliwszym i skazanym na wieczne kompleksy fenomenem??? :( :( tak poza tym okolice bikini rowniez mam bardzo wrazliwe, moge golic sie tylko raz na tydzien, a i tak mam czerwone krostki. jak tu sie bez wstydu rozbierac przed mezczyzna? a moze nie powinnam sie tym az tak martwic, moze faceci sa chociaz pod tym wzgledem odrobinke wyrozumiali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madda
oczywiście, że są wyrozumiali. nie wiem co Ci poradzić na ciemniejszą skórę, pewnie masz takie uwarunkowania, ale co do depilacji, to proponuję Ci wosk u kosmetyczki albo samodzielną depilację pęsetą - będziesz mniej podrażniona, bo usuwane włosy wraz z cebulkami odrastają duuużo wolniej, a z czasem jeszcze wolniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi
mialam identyczny problem! szarą skórę pod pachami, czerwone plamki itp. no i ten wstyd przed podniesieniem rąk w górę. kupilam sobie depilator braun (taki biało - pomarańczowy) i wydepilowalam pachy. na początku baaaardzo bolalo. po 3-4 depilacjach przestało. a ja teraz nie wstydzę sie podnieść rąk w góre :) aha polecam tez antyperspirant nivea :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
tak jak Susi polecam depilator. sporo czasu goliłam pachy zwykłą golarką, bo to szybko i bez boleśnie, a nawet trochę jak mi odrastaly, to jakoś mi to nie przeszkadzało. ale dziś pierwszy raz od sporego czasu wydepilowałam je depilatorem, dość szybko poszło i nie tak bardzo boleśnie, strasznie podrażnione wyszły, ale posmarowałałam je grubo maścią z witaminą A i już sa pikne :). wróciłam do depilatora na pachy, bo po łydkkach widzę, że po około roku ich depilowania włosy się znacznie osłabiły i dużo wolniej rosną i jest ich mniej, myślę, że z pachami będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka81
ja miałam podobnie - depilator załatwił sprawe;) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sto
matko, depolator pod pache :( przeciez to okropnie boli.... ja używam zwykłej golarki i chyb abym, sie nie odważył dziabnąc tych włosków depilatowem, może lepiej wosk? raz zaboli i z głowy. Usuwałyście włsoki w ten sposób z pach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - piękne pachy -
Najlepiej u kosmetyczki woskiem. Boli, ale przez sekundę. Jak już dojdzie ból do mózgu to już włosy są wyrwane. I coraz mniej odrasta. Jak będzie całkiem mało, to może się zdecyduję sama depilatorem. A kiedyś goliłam to miałam makarony ;) Dużo i gęsto, no i czarne. Po wyrywaniu jest z każdym wyrywaniem lepiej. I są jasne. Co miesiąc ( latem częściej) i po sprawie. Koszt - 15 zł Warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przekonałam się do depilacji woskiem u kosmetyczki - nic nie boli :) a co Twojej ciemnej skóry - albo używasz pianek do golenia, i one mogą w taki sposób reagować na skórę, albo po prostu to wina dezodorantu, którego używasz... nie spotkałam się z takim problemem, ale może spróbuj z wybielającym kremem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka81
depilator boli i co z tego?:O od tego sie nie umiera:O nie róbcie z siebie oferm te które mówią, ze nie dadzą rady depilować sie depilatorem bo boli.... trzeba być twardym!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czasu jak zwykłą maszynkę zamieniłam na elektryczną, nic mi nie wrasta ani nie mam podrażnionej skóry, a kiedyś to była tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bikini moge ogolic depilatorem ale pachy jednak zostawiam w objeciach elektrycznej golarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA mam ten sam problem z ciemnymi pachami, i nie jest to na pewno problem antypespirantu albo pinaki do golenia, sama sie ostatnio zastanawialm nad założeniem takiego topiku. Moze sa inne metody na ładne pachy, dla kogoś, kto nie ma depilatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
Ja jestem brunetką więc wystarczy 12 godzin by po goleniu opach już zaczynały się pojawiać ciemne kropeczki. Mam teraz już tego dość. Ostatnio czytałam trwałym usuwaniu włosków za pomocą depilacji laserowej. Czy to jest faktycznie skuteczny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Biedronka
po goleniu polecam DOVE Original rol-on jest bardzo dobry. Ja sie golę maszynka i używam jego to nawet bardzo nie widać czarnych kropek polecam jest rewelacyjny...zużyłam już jedno opakowanie i nie żałuję... teraz mam NIVEA calm&care zobaczymy jak sie spisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vita, depilator warto kupić, bo to wydatek jednorazowy ale na lata, a poza tym tylko po pierwszym razie chodzi się "na Pudziana" bo pachy bolą, potem jest coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga, podziwiam cię, ja dojeżdżam do pachwin i góry brzucha, potem już jadę woskiem bo depilatora nie wytrzymuję... nie boli cię? Ja mam takie cebulki że wolę raz a dobrze wyrwać plastrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o pachy - to ja najczęściej jednak stosuję zwykłą maszynkę bo to najszybszy sposób chociaż jednak bardzo kłopotliwy bo trzeba depilować się codziennie gdyż włoski bardzo szybko odrastają. conis - też ostatnio dowiedziałam się, że pachy można wydepilować laserowo. Koszty różne w zależności od miasta, ale generalnie sytuacja przedstawia się następująco: http://www.studiolaser.com.pl/PL/cennik.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody ballino bakaliowe
woskiem takim co mają kosmetyczki, ja chodzę do koleżanki i jest lepiej bo powoli odrastają a depilatorem bardziej boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeidiJas
Raz próbowałam depilować pacy depilatorem - nie dałam rady, bo za bardzo bolałam. Generalnie jeśli chodzi o depilację to najlepszą metodą jest depilacja laserem. Oczywiście tylko w przypadku osób, które się kwalifikują. Blondynka z jasnymi włoskami może się bardzo laserem rozczarować:) Kończę właśnie serię light sheer duet w estetica w Krakowie. Zaczęłam od łydek ale poważnie też rozważam pachy. Przynajmniej będę miała spokój na dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam problemu bo mój chłopak mnie goli nawet krocze. Intymność mam z chłopakiem i dlatego jest zawsze przy badaniach cipki u ginekologa. Będzie przy porodach. Jak można się wstydzić drugiej połówki. !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×