Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pomysłowadczyni

Sposoby na białe zęby

Polecane posty

Gość jaa wole metody naturalne
niz chemiczne, dlatego zadnych paskow nie kupie wiecej:) mialam kiedyś crest co niby sa takie super, ale wcale nie bylam zadowolona, piekly mnie dziąsla. natomiast popieram pomysl z sodą (większość past wybielających jako dodatek ma własnie baking soda) albo sposob z cytryna. SOk z cytryny nie jest silnym kwasem!nie zniszczy wam szkliwa bardziej niz paski:) innym sposobem jest tez posypanie pasty do zebów kilkoma okruszkami kwasku cytrynowegoi (stosowalam pare lat temu i nawet widac bylo efekty). Można plukac tez jame ustną woda utleniona ale nie za czesto.(zalecane nawet przez dentystów) (kiedys probowalam taki zel w pedzelku do wybielania colgate, o ile pamietam to sie pienil w wydzieleniem aktywnego tlenu- czyli woda utleniona za 50 zl:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaP
Sok z cytryny rzeczywiście wybiela ząbki, nie tak bardzo jak by to wybielić u dentysty, ale rezultaty widać, tylko że są tego minusy, cytryna bardzo niszczy szkliwo i zęby szybko mogą nabrać czarnego odcieniu, chociaż raz na jakiś czas ( raz na miesiąc) na pewno nie zaszkodzi tak bardzo alby w takim stopniu zedrzeć szkliwo ząbków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooooooool
umyć zeby solą kuchenną. Nasypać jej trochę na mokrą szczoteczkę i wyczyścić nią zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punisher
he he.. smieszne te odpowiedzi... :) ja tam nie robie zadnych zabiegow cytryna czy tez olejem po prostu myje 3 razy dziennie i mam biale zeby, kazdy sie mnie pyta czy wybielalem :) ale ja polecam paste colgate total 12 pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witt
Kupcie wegiel leczniczy (w aptece) i szorujcie nim zeby 2-3 razy w tygodniu a po jakims miesiacu bedzie widac efekty.. TO SERIO DZIALA !! =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialutkie ząbki
codziennie z rana zjeść ćwiartkę cytrynki;) ząbki stają się bielsze a my czujemy się o wiele lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bai
z własnego doswiadczenia wiem ze po kazdym umyciu zebów ( rano i wiewczorem) wyciskam pare kropel cytryny na szczoteczke i delikatnie okraznymi ruchami myje zabki cytrynka :) robie tak juz 2 tygodnie i kazdy z moich znajomych pyta czy bylam wybielic zeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlazdzisia
hehehe...podałaś linka do tego własnie wątku ;) chyba spróbuję ten cytryny, skoro ma takie właściwości ;) a też odwiedziłam stronę i zamówiłam bezpłatne próbki pasty. jak ktoś chce za darmo spróbować to podaje linka: http://instytutblendamed.pl/Klub-Zdrowia/Informacje-o-Klubie-Zdrowia/ poczytałam trochę. no i faktycznie, są pasty do zębów z ekstraktami z cytryny, pewnie to też świadczy . jakoś nie ufam domowym sposobom, ale cytryna wydaje sie ok. nie jest chyba inwazyjna i nie niszczy zebów, jak np. soda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja stosuje i polecam, czy wybielamy zeby, czy nie, pijmy kawe i herbate przez slomke.. naprawde mozna sie przyzwyczaic.. ja nawet teraz juz nie umiem wypic bez slomki herbate hehe chociaz wiadomo,ze w kawiarni nie wyskoczymy nagle ze slomka ;p chodzi mi o dom i prace :) naprawde poprawia sie wyglad zebow, a jeszcze lepszy efekt jesli je wybielimy w jakis sposob, to zeby jak najdluzej utrzymal sie efekt trzeba przez slomke pic. Oczywiscie po to,zeby osad nie osadzal sie na szkliwie :) AAAAAaaaa jesli nie wierzycie,ze nie pomaga to wypijcie chociaz kilka razy przez te sama slomke i potem przekrojcie ja na pol wzdluz!! I zobaczycie,co Wam osiada na zebach :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmxkzfiioeaid
tez polecam białą perłe. tylko przestrzegam,zeby nie uzywac jej od razy po 20 min dziennie , bo zaeby sa pozniej bardzo wrazliwe:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlazdzisia
A słyszał ktoś o zabiegu piaskowania? usuwa osad, ten wielkiego kalibru, który tkwi na zębach. No i oczyszcza zęby. A potem można stosować regularnie i z zapałem zwykłe pasty, typu blendamed complete w wersji wybielającej albo 3dwhite, i efekty są znacznie bardziej widoczne. I zęby nie dostają jakąś chemią po szkliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina180
a ile koszttuje te wirterflesh czy tam jakoś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lol co za bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keitee
ja zanam niezawodny sposób na białe ząbki :D umyj ząbki domestostem naprawde pomaga :)) ząbeczki mam blelsze od sniegu w alpach ;] paniętaj nie połykaj i dokładnie wypłucz jame ustną :PP w prawdzie głowa bołała mnie przez dobrą godzine ale jest efekt ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olapa
ja proponuje colgate max white za 8-9 zł, po 2 tygodniach widzę że trochę mi się rozjaśniły ząbki. jeszcze ze 2 tyg do końca "kuracji" i mam nadzieje że ząbki będą superbiałe;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic z cytryna
a ja mam dylemat.. od 3dni stosuje mix pasta dozębów + kilka kropel z cytryny :) pomine fakt okropnego smaku cytryny w ustach...ale czy wy takze mieliscie po takim szorownaiu tak bardzo wrazliwe zeby?? .. kurcze ilekroc umyje je wlasnie wtaki sposob nie moe sie nawet normanlnie napic herbaty:( acha... czy do takiego miksu potrzena jest jakas KONKRETNA pasa do zębów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość time_to_time
wybielilam zeby u dentysty lampa beyond. Bol starszny. Nie ciagly, ale takie zrywy bolowe, ktore mnie wykrecaly. Mialam po wybielaniu umowiony przeglad, ale odwolalam bo nie bylam w stanie otworzyc buzi. Wzielam ketonal forte. nastepnego dnia zero bolu. zaplacialam 800zl. Ale zabki mi juz troche pozolkly. tydzien po zabiegu byly biale jak perly. porem biel zaczela jakby 'schodzic', pojawily sie takie zoltsze plamki, a potem cale zeby przyjely ten kolor. Ale i tak mam jasniejsze, bo mialam bardzo zolte zeby, mimo ze stosowalam wszystkie wyzej wymienione sposoby i pasty. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
A ja kupiłam sobie sama nakładki silikonowe i żel Opalescense 35% i juz po pierwszym razie było widac różnice, żel wybiela na stale jeśli ktoś nie pali i nie pije kawy. Miałam troszke podrażnione dziąsła i zeby mnie jakby kuły ale efekt super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulinek
a ja mam dylemat: za 10 dni mam wesele kuzynki. i wiecie o co mi chodzi dziewczyny chcę ładnie wygladać a w szczególności mieć białe ząbki... bo mysle ze one daja polowe efektu a przy tym masz taką pewność siebie... no dobra i poszłam do apteki i pani powiedziała mi < stosowałam jakies pasty ale nic nie pomogło> że najlepsze są BIAŁA PERŁA i JAKIEŚ PASKI WYBIELAJĄCE . i teraz pytam sie o rade: CO MAM WYBRAĆ??? CO JEST LEPSZE??? SKUTECZNIEJSZE??? CZY KTORES PODRAŻNIA ZĘBY??? proszę o podpowiedz, bede wdzieczna... ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siara
dobrze obciagnij mlodemu to ci sie wybiela zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulinek
Coooo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo
Dobre jest płukanie zębów wodą utlenioną. Tzn. bierze sie wode do kubeczka i nalewa 1 łyżke stołową wody utlenionej. Najlepiej 2 razy dziennie. Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuStYś.
ja nie polecam wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym .. zęby stają się wtedy wrażliwe i mogą być z nimi problemy .. ale .. jak kto woli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololol
cytrynką byle nie przesadzać! 3 razy w tygodniu płukać wodą z cytryną, trzymać chwilę w ustach. Sól biała śmierć, niszczy w środku i na zewnątrz. Pasty wybielające działają baaardzo słabo. No chyba że wyciśniesz sobie całą tubkę i całą noc potrzymasz, rano będą bielutki i cieniutkie, potem odpadną. Wybielanie chemiczne, yeah tyle że musisz sprzedać samochód taty żeby sobie taki zabieg strzelić. Grunt to zdrowie, najlepiej jedz ziemie, dużo ziemi, przeżywaj dokładnie, najlepiej torf! The end

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nynominowa
Blend A Med Anti Tobacco (chyba tak sie pisze) - super efekt, ale dopiero po dluzszym stosowaniu. Jak sie kupi z logiem kobieterii za min. 30 zlociszy (a to nie problem, wystarcza 3 tubki), to mozna wygrac SPA w luksusowym osrodku. Moze tam robia dodatkowe zebiegi na ladne zeby hyhy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×