Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _czekoladka_

MÓJ FACET OGLĄDA SIĘ ZA INNYMI !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość _czekoladka_

Jesteśmy ze sobą kilka lat, jesteśmy zaręczeni ale jak widzę pannę z mini ledwo zakrywająca tyłek albo z cyckami na wierzchu i mojego faceta rzucającego okiem to mnie krew zalewa!!! Ja się nigdy nie hajtnę, wszyscy prędzej czy później są tacy sami! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _czekoladka_
apropos tematu - oglada sie za innymi pannami a nie facetami ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jaki sposób
wszyscy patrzą, samo patrzenie to nie grzech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _czekoladka_
Przykro mi poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolek
znam to uczucie.. najbardziej zenujące jest to ze im bardziej laska wygląda na dziwe tym lepiej.. sama potrafie pokazac mu laske ktora jest piekna.,. ale jak widze te białowsłose w mini w kwiatki i cycami na wierzchu to mnie krew zalewa.. wiecej ambicji po prostu , maske to kazdy może zalożyc.. mi tez zawsze byłoby bardzo przykro i on tego nie rozumiał.. więc zastosowałam metodę oko za oko... i sprawiłam mu jeszcze większy ból mówiąc że mnie to wkurza bo mój były nigdy czegos takiego nie robił.. ze jego interesowałam tylko ja i nie rozglądał się na boki.. a o takich panienkach to sie wolał nie wypowiadać ... no i trafiłam w czuły punkt. Od tej chwili moj chłopak za wszelką cenę chce pokazać że jest lepszy i ze nie widzi innych poza mną.. No jakoś zadziałało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako facet postaram sie cos napisac... generalnie jestesmy wzrokowcami i zawsze bedziemy zwracac uwage na ladne kobiety.. ale czy takie obejrzenie sie to cos zlego? kobiety czasem specjalnie prowokuja wygladem zeby na nie patrzec. sam mam dziewczyne od prawie 5 lat a mimo to czasem obejrze sie za jakas skapo ubrana... nie oznacza to przeciez ze zdradzam swoja kobiete. chyba nie jest powiedziane, ze nie mam prawa sadzic ze ta czy inna dziewczyna jest fajnie ubrana, ma ladna figure... jesli tak faktyczine jest t onie widze problemu... gorzej jesli ktos nie tylko sie oglada ale cos robi w tym kieruknu zeby kobiete \"zaliczyc\" jak to sie potocznie mowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaponialem dodac jesczez, ze inaczej wyglada jesli ktos zerknie sobie na ladna kobiete a inaczej jak eweidentnie wpatruje sie np w jej biust... to 2 inne sprawy... tym bardziej jak robi to w obecnosci swojej dziewczyny... no ale to juz kwestia charakterow i tolerancji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _czekoladka_
----mnie to wkurza bo mój były nigdy czegos takiego nie robił.. ze jego interesowałam tylko ja i nie rozglądał się na boki.. a o takich panienkach to sie wolał nie wypowiadać ... -------- MARIOLEK dobre!! zastosuje u siebie :D SOMAX-- a kto powiedział, że to jest złe?? To jest przykre kiedy siedzimy razem w barze czy gdzieś spacerujemy ja do niego mówie, patrze a on wzrok na cycach przechodzącej babki. Niech to robi jak mnie nie ma bo mi sieod razu wszystkiego odechciewa w takim momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myrevin - zgadzam sie calkowicie :) ale uwazam tez ze nie jest az tak zla rzecza jesli spojrze na dziewczyne np. w mini spodniczce i zrobie to dyskretnie bez zadnych podtestow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _czekoladka_
zwykle przegląda całość - z góry do dołu (a może na odwrót ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolek
my to wszystko już kumamy somax.. tylko nam jest po prostu przykro.. a jesli chlopak mi mowi ze mnie kocha to niech mi przykrosci nie sprawia.. wie ze to dla mnie przykre a robi to dalej.. bo widzisz ja jak kocham chlopaka to sie jakos nie zastansawiam nad innymi kolesiami czy jest fajnie ubrany albo przystojny.. ja nawet nie zauwazam ze taki kolo mnie przechodzi.. ja np miałam taką sytuację że moj chlopak podniecał się przy mnie laskami z ckm-u , zrobiło mi sie tak strasznie przykro.. a dlaczego ? to chyba proste.. podnieca się piękną laską z wielkimi cycami kuso ubraną z ładnymi posładkami... a obok siedze ja, stanik rozmiar a , chudzinka bez kształtów.. smutna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopy a po co wogóle
patrzycie na to?? nie rozumiem czy my kobiety patrzymy tak na facetów jak wy na babki??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _czekoladka_
Mariolek - wygladam tak samo :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesylkowa
obawiam sie ze facet nie zrozumie nigdy naszego punktu widzenia;) tu nie chodzi o to ze od ogladania do zdrady bardzo daleko,ale o to co facet w takiej sytuacji mysli... ze podoba mu sie inna kobieta,ze go byc moze pociaga cos co ma ona a ja nie, bo przeciez nie mam blond wlosow i nie chodze w mini i szpilkach. jest nam wtedy przykro,ze podoba facetowi podoba sie ktos zupelnie inny niz my:O tak to sie przedstawia u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladka - jesli tak robi to faktycznie \"troche\" nie na miejscu... uwazam, ze nie mozna wymagac od ukochanej osoby zeby byla wpatrzona tylko w swoja druga polowe... juz tlumacze o co chodzi... trzymanie kogos na smyczy najlepiej z klapkami na oczach do niczego dobrego nie doprowadzi. sa pewne odruchy nawet o ktorych ja czasem nie mysle. ja kidzie jakas diewczyna w mini to czasem odruchowo zwroce na nia uwage bez zadnych mysli w stylu: \"musze to zrobic tak zeby moja kobieta nie widzalaa, bo bedzie zla\"... to samo dziala na odwrot. na epwno czasem moja kobieta widzi faceta ktorego uwaza za przystojnego... ale czy to oznacza ze mnie zdradza? czy ja mam wymagac od niej zeby uwazala wszytskich za brzydkich i nieatrakcyjnych? absolutnie nie... wszystko dozwolone, byle z rozwaga i umiarem (i oczywiscie kultura)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie na ten temat
Zasada jest taka. Faceci są wzrokowcami więc i tak bedą sie przynajmniej od czasu do czasu oglądać. ALE oglądanie się za innymi, kiedy jest się w towarzystwie SWOJEJ dziewczyny, narzeczonej, żony, jest świństwem i świadczy o totalnym braku szacunku wobec niej i jej uczuć. 25% kobiet w Polsce uważa, że oglądanie się za innymi kobietami przez facetów można już uznać za zdradę (przeciez facet nie tylko się ogląda, ale też wiadomo co sobie mysli) Wiem, że mój facet ogląda się za innymi, kiedy jest sam, kiedy mnie nie ma przy nim. Nie jestem w stanie tego przecież kontrolować Ale gdyby oglądał się za innymi, kiedy jest ze mną, to bardzo bym się zastanawiała, czy jest sens kontynuować ten związek. Tym bardziej, że ja mam kompleksy, i wiem, że daleko mi do to tego typu kobiet z tyłkiem, czy cyckami na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z teg oc oczytam to wszytskie kobiety wypowiadaja sie tak, ze facet ktory patrzy na kobiete skapo ubrana i dekoltem na wierzchu mysli tylko o tym, zeby sie z nia przespac... nie czytalem nic bardziej mylnego. moze zdecydowana wiekszosc facetow tak mysli, lae bez przesady - nie mozna od razu podpinac takiego wygladu do wszytskich... czy ogladanie super ciuchow na wystawie oznacza, ze najchetniej bym je ukradl? nie uznajecie czegos takiego, ze mozna po porstu jakas osobe podziwiac? niektore za wyglad, niektore za wiedze, niektore za to co robia... ale czy to oznacza ze z kazda z nich bym sie przespal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie na ten temat
mariolek, czekoladka, ja też tak wyglądam I potem jak mi mowi, że ja mu sie podobam, to mam wrażenie, że mi kit wciska. Przeciez ogląda się tylko za cycatkami z cyckiem i tyłkiem na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolek
ale czy to nie jest zrozumiałe ? ze nam jest przykro bo się zaraz porównujemy.. dlaczego chlopak nie moze chociaz udaweac ze nie interesuje się innymi.. dlaczego ja sie nie interesuje facetami i nie podniecam sie jakims moedelm bez koszulki z kaloryferem na brzuchu.. ja nawet tego nie dostrzegam bo mam swojego jedynego... a patrzenie na te w mini jest o tyle wkurw... ze z reguły sa to takie zwykłe wiesniackie pudle.. kompletnie nie warte podziwu.. i to juz zamiast dołować tylko mnie wkurza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm somax ale to juz jest
przykre jak wlasny chlopak/maz podziwia inne kobiety za ich ciala:( naprawdr to przykre...kobieta powinna sie czuc jak najpiekniejsza przy swoim facecie, a jak ten podziwia inne...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z przedmowczynia, ale kompletna bzdura jest te 25% kobiet.... rozumie,m ze jak kobiecie podoba sie brad pitt, a jest z jakims mezczyzna to jest to zdrada tak? jak mi podoba sie angelina jolie to zdradzam swoja kobiete tak? a moze tyczy sie ta opinia tylko kobiet bardziej dostepnych? najlepiej z tego samego miasta lub moze z bloku obok? bez sensu zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesylkowa
ja wygladam tak samo jak moje przedmowczynie. i tez nie chce mi sie po takim "incydencie" wierzyc w to co mowi do mnie moj facet. jest przykro i tyle.. ale chyba w gre wchodzi tez zwyczajna zazrdosc. szczeglnie jak ma sie kompleksy na punkcie swojego ciala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm somax ale to juz jest
a poza tym tyle facetow wciska kity, ze woli naturalne ladne dziewczyny....wmawia swoim dziewczynom - kochanie wygladasz cudnie po przebudzeniu, niepotrzebny Ci makijaz..... a potem wychodzimy na ulice i okazuje sie, ze taki facet zwraca perfidnie uwage na sztuczne plastikowe lale, z wielkimi cycami po solarium, z tipsami....to jest zaprzeczenie tego co wczesniej mowil o naturalnosci i to jest PRZYKRE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _czekoladka_
Somax - przeczytaj to co napisała Przesyłkowa dokładnie tak to wygląda z naszego punku widzenia. Skąpo ubrana kobieta ale z wyposażeniem nie zawsze jest ładna - więc wytłumacz mi po co zwracacie na NIĄ uwagę?? W mojej głowie zaras są myśli - ale ona ma nogi .. po same pachy, a te piersi - przy niej jestem deska.. pewnie chciałby mieć dziewczynę z takimi peiersiami a ja mu tego nie daję :( czuję sie wtedy gorsza, brzydsza. Jestem ładna mam tego swiadomość ale mam swoje kompleksy jak każdy. Wyobraż sobie, że jesteś przeciętnym facetem żadnym muskulatorem, idziesz z dziewczyną rozmawiasz z nią a ona patrzy na przechodzącego obok opalonego faceta z kaloryferkiem I co czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolek
do _> moje zdanie na ten temat.. no dokładnie potem mi mówi ze moje piersi sa najpiekniejsze to nie wiem czy sie mam smiac czy plakac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie na ten temat
Kiedyś w gazecie były przedstawione wyniki jakiegoś badania, i tam właśnie podali te 25% Ja jak już powiedziałam, nie znosze tego, kiedy ogląda się za innymi w mojej obecności. Jak już musi patrzeć, to niech to robi, kiedy jest sam. Wtedy mnie tak nie rani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj na szczescie byly skur.......tez tak robil a rzuc chama co to ma byc!!!!to jest upokarzajace dla Ciebie napewno znajdziesz kogos bardzoj godnego siebie naprawde rzuc go!!u mnie zaczelo sie od tego a skonczyłao sie na zdradzie i uderzeniu mnie w twarz rzuc go a tez bylam prawei 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _czekoladka_
zaraz a nie "zaras" =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×