Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SZOK_ONA

Mój facet ma bardzo małego -

Polecane posty

Gość SZOK_ONA

Mój facet ma bardzo małego penisa :-( Tak wogóle to go kocham... Po pół roku zdecydowaliśmy sie na pieszczoty i seks, ale... rozczarowanie... We wszytkim ideał, mądry, dobrze zarabia, po studiach, wysoki, oczytany... ale niestety :-( Owszem nie jest ważna wielkość penisa,ale na oko on ma ok 5 - 6 cm (we wzwodzie)... Z tego co wiem nie jest prawiczkiem.. Prawie wcale go nie czuje jak wejdzie we mnie... Co robić ?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicked
to ktos tu ma problem, wybieraj co dla ciebie wazniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwqwqw
a ja mysle ze mozna sobie z tym poradzic - masz orgazm lechtaczkowy :) i od czego sa paluszki, sa pozycje, ze facet moze wlozyc penisa i pomoc sobie palcami, przeciez w seksie nie chodzi o mechanizm ale o wyobraznie sa tez - takie niby prezerwatywy, grube i przedluzaja , ale nie chronia, fajne zabawki i glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nano.
dziewczyny poradzcie co mam robić? jestem u kresu sil mam zaledwie 4 cm w stanie spoczynku w zwodzie to nie wiem bo nigdy mi nie staje help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldamcy
niech sobie kupi nasadkę w sex shopie, poza tym taki mniejszy jest lepszy w kontaktach analnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ktoś sie podszył pod
nano...nic dziwnego on na pewno ma mini kutaska buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldamcy
niech sobie kupi nasadkę w sex shopie, poza tym taki mniejszy jest lepszy w kontaktach analnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no taa... z takim oprzyrzadowaniem daleko nie zajedzie ale moze da sie cos zaradzic. Skoro jest wysoki to moze przynajmniej ma dlugie i sprawne paluchy, albo przynajmniej jezor? Pokombinujcie tez w innym pozycjonowaniu, np na łyche. Jesli to was nie satysfakcjonuje to albo pozostaje Ci zakup wibratora na allegro (mozecie razem sie nim bawic) albo zmiana modelu, przy czym teraz uwazniej dobieraj firme...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sppppppppp
pierdzielicie farmazony jak potłuczeni 6 cm we wzwodzie to chyba nie mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Dorn
Namawiam na operację powiększenia członka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nano.
Ale mnie nie zakwalifikowali...buuu nie było do czego doszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sex-shopach
są takie "przedłużacze" do penisa :) sa z gumy lub zelu - zaklada sie je na penis i dawaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk wytrysk
penis 6 cm we wzwodzie?? wolałbym go usunąć i zmienić płeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra jestem dziewica al e nie wmowisz mi ze nic nie czujesz skoro ja czuje jak sobie wkladam palca a nigdy nie wkladam wiecej niz jedna trzecia zeby nie przebic blony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no to faktycznie troszke problem :) no nie wiem nie wiem nie mialam do czynienia z takim \"sprzetem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam facet
Wlasnie ze jestes dziewica to dlatego czujesz nawet polowe wlozonego paluszka ale dojrzala kobieta ktora rozciagnela cipke albo sama podczas masturbacji roznymi przedmiotami lub wielkim penisem ktory wchodzil pod roznymi katami nie czuje malego i krotkiego to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup se
wibratora i już!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooool
6 cm w wzwodzie to jest operacyjnie powiększalne jest nawet taka 'jedmostka chorobowa' mikroczłonek Może NFZ finansuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka polka numer 2
zostaw go i znajdź z większym interesem i po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazio desp
ja mam 11 cm i jestem dumny z tego faktu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądry Kazimierz
czyli Kaziu mieścisz się w jakiejś tam średniej - chociaż Amerykańskie pomiary (a mają dużo murzynów tam przecież) wskazują że średnio jest to 14,5 cm.... z wikipedii jednak: Istnieje szeroko rozpowszechnione przekonanie, że długość penisa u mężczyzny ma bezpośredni związek z jego sprawnością seksualną oraz satysfakcją partnerki podczas stosunku płciowego. Seksuolodzy zaprzeczają temu i podają, że długość normalnego penisa w czasie spoczynku wynosi 6-10 cm, a podczas wzwodu (erekcji) 11-17 cm, podczas gdy głębokość pochwy to średnio 10 cm. Pochwa jest jednak giętka i może się rozciągać :-) SZOK_ONA - operacyjnie da radę to załatwić podobno - nie kupujcie jednak żadnych bzdur na internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my na to nic zupełnie nic
no to qrwa jest różnica 11 a 17 prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam czarnego nicka ale...
a mój ma 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my na to nic zupełnie nic
taaaaaaak jest.21.magiczna liczba.mój ma jak nr w beverly hils 2000210 i wypierdalać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerza_zainteresowana
I tak 70% z nas ma orgazm łęchtaczkowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.
Wydaje mi się, ze twój facet jest poprostu słabym kochankiem i nawet jak by miał 2 razy większego ( co ciekawe i tak przez większość nawet wtedy uznany by był za kurdupla) to na niewiele by się to zdało, bo on poprostu nie potrafi zaspokoić kobiety i nie ma tutaj to wbrew pozorem aż tak wiele wspólnego z jego nie da sie ukryć małym członkiem... jest przecież tyle możliwości zaspokojenia kobiety... poza tym on musi zdawać sobie sprawę, że ma małego penisa, a to powinno determinować go działania i szukania sposobu zaspokojenia Cię.... Ale z 2 strony dużo tutaj zależy od ciebie a dokładniej czy jesteś w stanie to zaakceptować, jeżeli nie to musisz z nim szczerze porozmawiać, jeżeli jego penis rzeczywiście ma 5 cm to myślę że warto było by udać się do androloga na konsultację, być może da się z tym coś zrobić... podobno mikropenis to penis który we wzwodzie osiąga do 5 cm, więc twój facet nieznacznie tą granicę przekracza... Jedno jest pewne, przy takich wymiarach musi mieć duży kompleks, zdarzają się przecierz debile z kompleksemmałego członka przy długości 16 cm, wszystki siedzi przecież w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwony Kapturek_
biedaczek .Zmień faceta na takiego,który ci dogodzi.Przeciez nie bedziesz sie meczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj byly mąż
moj byly mąż mial penisa 8 cm we wzwodzie... bylismy razem 9 lat... nie wtrzymalam dluzej... na poczatku bylo w miare (powiedzmy) ale po latach gasnie chec do wydziwiania nie wiadomo czego , facetowi nie chce sie starac - taka prawda - a i czasu nie zawsze starcza (dzieci, praca)... moj drugi mąz jest lepiej obdarzony, ma 16 cm (we wzwodzie rzecz jasna) i jest to dla mnie optymalny rozmiar pozdrawiam i zycze znalezienia rozwiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×