Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość kasica35
no właśnie ciągne jeszcze tę gó....ą I faze:( od poniedziałku przechodze na 2 etap. masz racje ,w poniedziałek ide do fryzjera a jutro na solarke i też masz racje:) bo jestem tydzień przed okresem i wydaje mi sie ze jestem tłusta jak słonica;) ide spac,dobranoc wszystkim pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
dzis dzien pomiarow wiec spiesze wam doniesc ze 26.02 bylo: biust:98 talia:82 biodra:98 udo: 59 7.04 bylo: biust:94 talia:78 biodra:95 udo: 57 21.04 biust:94 talia:75 biodra:93 udo: 56 05,05 biust: 92 talia: 73 Biodra: 92 udo: 54 waga wiele sie nie zmiejszyla mam teraz 61 kg Kasica-wiec nie patrz tylko na wage-wymiary sa wazniejsze-i przejdz koniecznie na 2 faze bo jestes zmeczona -a przedluzanie1 fazy moze powodowac zakwaszenie organizmu i problem z nerkami -nie czekaj do poniedziaku-moze twoj organozm potrzebuje pelnoziarnistego makaronu,chleba,platkow owsianych i otrebow by ruszyc przemiane materii? ja tez jestem przed okresem inie mam najlepszego nastroju-cera mi sie na dodatek pogorszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
witam wszystkich az mi głupio ze tak sie rozczuliłam nad sobą wczoraj,siedziałam i ryczałam potem:( może dlatego ze byłam sama-mąż w pracy a syn na wycieczce a ja jak stara dewota w domu z pieskami. moje wyniki biust-102 było 101 jest 101 biodra-99 było 97 jest 96 talia-89 było 85 jest 79 udo-63 było 61 jest 59 waga 77 było 74 jest 71.5 guga nigdy nie jadłam razowego makaronu ani brązowego ryżu.czy takie rzeczy mozna dostać w marketach czy sklepach ze zdrową zywnościa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Kasica-jak widac ubywa cie-a wiadomo ze przed okresem sie ma podly nastroj nie ma co sie przejmowac ja makaron razowy i ryz brazowy normalnie w markecie kupuje kolo 2 zlote za paczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasica super wyniki.Gratuluje guga ale masz osiagniecia .Gratuluje Ja dzis przegapiłam pomiary zapomniałam.Szykuje ten opis zrobiałm nawet zdjecia wiec wkleje do nich linki przy cwiczeniu ,ale uprzedzam ,ze dobrej jaosci nie są ,bardzo trudno zrobic zdjecie ksiązce jeszcze jej papier taki błyszczacy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Program dla zaawansowaych. cw.1 rozciagajace to jest to co jest pierwsze na filmiku z Callan wiec nie bede opisywać zmienia sie tylko ilosc zamiast 5 razy -20 razy. cw 2 rozciagajace -Rozciaganie talii tak samo jak w programie podstawowym. cw.3 na wzmocnienie przedramion(to z rękoma do tyłu) tak samo jak w programie podstawowym z tym ,ze trzeba stać na jednej nodze i po 50 razach zmnic nogę. c.4 jet to rozciagajace dla zaawanowanych to co schyla sie do dołu i przyciaga 20 razy głowe do kolan potem do lewej i do prawej nogi .Jest trooszke inne jak bedziecie chciały to opisze też po 20 razy. W programie dla zaawansownych brak cwiczen rozgrzewkowych z obrotami głowa. BRZUCH Cwiczenia na brzuch cw.1234 tak samo jak w programie podstawowym. cw.5 na brzuch -dla zaawansowanych Usiadzcie na podłodze,kolana ugiete ,stopy oparte płasko na podłodze,głowa i ramiona opuszczone do przodu,miednica wychylona w gore.Pupe podsunać do przodu ,abyscie nie siedziały na kości ogonowej.Następnie połozyc dlonie na kolanach i odciagnac łokcie jak najdalej w bok.Wsuńcie głowe pomiedzy ramiona,tak aby czoło spoczęło na kolanach. 1- http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/0/8/1/23633393_d.jpg Wciagnąć pupę i nie prostując pleców przesunac miednicę niczym szufladę bardziej w górę Dopóki obracacie miednica w kierunku talii i przytrzymujecie kolana aż do momentu wyprostownia rąk ,plecy pozostają automatycznie okrągłe! http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/2/8/0/23633394_d.jpg Puścić kolana ,ciało pozosteje w bezruchu .Miednice pozostawic przesunietą do góry,a ramiona zaokrąglone.Rece podniesc z wdziekiem do góry i zatrzymać koło uszu..Jeśli zauwazycie ,ze stopy odrywają sie od podłogi wyciągnijcie bardziej nogi . http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/0/8/1/23633395_d.jpg Utzrzymajcie tą pozycje i nie pozwólcie na opadnięcie górnej części ciała.Powoli opuszczajcie ręce ,az palcami dotkniecie podłogi .Ręce z wdziekiem podnieśc i opuscic 10 razy,nie pozwalajac caiłu opasc na podłogę..Jest to swietne ćwiczenie takze na zmysł równowagi. http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/7/8/7/23633396_d.jpg Nie poruszajac ciałem położcie dłonie spworotem na kolanach .Ręce powinny byc proste,plecy okragłe ,a miednica wychylona w górę.Odsapnijcie troszke ,ale nie zmieniając pozycji.Miednice obrócić jeszcze wyżej ,ciało opuscic nieco bardziej i znowu 10 razy podniesc i opuscic rece.Na zakonczenie cwiczenia powoli kęg za kęgiem opuszczec plecy na podlogę.Poczujecie siłę mieśni podbrzusza ,ktore przy tym ciezko pracuja. http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/9/7/6/23633397_d.jpg Ćw.6 na brzuch lda zaawansowanych. W tej samej pozycji wyjsciowej jak w poprzednim cwiczeniu spleść dłonie z tyłu głowy i pochylic głowe do przodu,brode oprzeć na piersiach ,a czoło na kolanach.Za pomoca mięśni brzucha powoli opuszczec ciało kręg po kręgu na pogłogę,obracając miednice jeszcze bardziej do góry.Im bliżej pupy stoja stopy tym wiecej musza pracować mieśnie brzucha i tym wyżej musicie przesunąć miednicę,by móc sie opuscić.Wykonujcie to ćwiczenie jak najwolniej i pod scisłą kontrolą.Wykonane raz ,a porzadnei ,wystarczy! http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/7/5/0/23633398_d.jpg http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/2/3/9/23633399_d.jpg NOGI Ćw.1 kolysanie miednica tzw. kołyska -identycznie jak w progamie podstawowym ,takze zrobić 3 razy. Ćw2. przysiady tak jak w programie podstawowym z tym ,ze potórzyć 20 razy opuścic sie o 25-30 cm. Ćw3 i 4 wyciągniecie nogi przy drazku tak samo jak w programie podstawowym. Zaawansowne cwiczenie nóg. Ten wdzieczny ruch działa fantastycznie na sprawnośc i forme nóg ,a zarazem na zmysł równowagi.Stanąc przy drązku i chwycic go lekko obiema rękami .Prawą noge podwinąc do góry i w bok tak ,aby palce u stopy wskazywały kolano lewej nogi(kolano ma byc luzne)1- http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/8/1/1/23633400_d.jpg Następnie prawą noge prosto w bok.Ramiona rozluznic,tułów trzymac prosto,a głowę wysoko. 2- http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/8/6/3/23633401_d.jpg Potem znowu ugiąc kolano i podnieśc nogę jeszcze o conajmniej 2-3 cm wyżej .Na tej wyskokości wyciagnać nogę .Nastepnie znou ugiać i podnieśc jeszcze wyżej,aż osiągniecie wysokośc ramion!Potem powoli opuszczać nogę na podłogę.Powtórzyć 10 razy każdą nogą.3-http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/5/2/1/23633402_d.jpg POŚLADKI I BIODRA Ćw 1 i 2 tak jak na filmiku z Callan tyle samo powtórzeń Ćw 3 i 4 tak jak na filmiku z Bojarską tyle samo powtorzeń Cwiczenie 1 na biodra i posladki dla zaawansownych Tego zaawansowanego ćwiczenia nie pokazuje moim uczennicą przed zakończenie 4 lub 5 lekcji,lecz dopiero wtedy ,gdy sa już wystarczająco silne i potrafią kontrolowac swoje ciało.Ono tylko wyglada na łatwe !stańcie prosto do drążka stopy razem i podniescie lewą nogę w lewo tak ,aby kolano wskazywało w górę ,a stopa do tyłu .Napiąć pośladki i obrócić miednice do góry.Ramiona odchylić w strone uniesionej nogi zapobiega to uciskowi na plecy i pomaga wychylic miednicę.Biodra trzymać prosto .Poruszać nogą nieznacznymi ,dokładnymi ruchami w przód i w tył,przy uniesionym kolanie .Powtórzyć 100 razy z kazdej strony . 1- http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/7/5/0/23633481_d.jpg Zaawansowane ćw.2 na posladki i biodra Stojac przodem do drązka ustawcie biodra rownolegle i lekko ugnijcie prawe kolano .Lewą nogę wyciągnijcie w lewo i wyprostować,biodra pozostaja w ustawieniu równoległym,a plecy proste .Głowa do góry.a ramiona rozlużnić. http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/0/0/4/23633482_d.jpg A teraz wdziecznie przyciagnać lewą noge do prawej stopy .Odchylić sie przy tym w prawo ,napiąć pośladkii wychylić miednicę do góry .Widzicie jak daleko odsunełam nogę od oznakownia na podzłodze!Ramiona pochylić w lewo i rozluznic .Następnie poruszać lewą nogą w górę i w dół .Jeśli stoicie prawidłowo to nie będziecie mogły unieśc stopy wyzej niż na ok12 cm,zwłaszcza jesli biodra macie rzeczywiscie ułożone równolegle ,a miednica jest obrócona do góry.Powtórzyc 100 razy z kazdej strony.2- http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/4/5/4/23633483_d.jpg Zamyaknie otwieranie tok samo jak w filmiku u Bojarskiej nie mozna siedziec dalej od sciany niz na 15 cm!Nie prostować kolan! Im wyżej podniesiecie nogi i im szerzej je rozchylicie tym bardziej wzmocnia Wam sie miesnie ud.Powtórzyć 100 razy jesli to konieczne w czterech etapach po 25 razy. http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/9/6/5/23633484_d.jpg Ćwiczenia rozciagajace 1-tak samo jak w programie podstawoym na filmiku z Callan. Cw 3 Leżycie na wznak na podzłodze ,plecy i ramiona rozluznione .Uniescie prawe kolano do piersi i wyciagnijcie noge w gore .Potem uchwyccie je oburącz w stawie skokowym i przyciagnijcie ostrożnie do piersi .Rece przy tym całkiem rozluznione ,łokcie odchylone na zewnatrz .ważne jest abyscie były rozluznione .Powtórzyc 50 razy Ćw 4 Rozciaganie plecoów jak na filmiku z callan Ćw5. Jest to odmiana szpagatu,ktorego uczy sie kazdy na lekacjach baletu czy gimnastyki.Wykonuja te cwiczenie niektore spośród moich zaawansownych uczennic i robie je równiez sama dla poprawienia gibkoci .Dla utrzymania równowagi oprzyjcie na nodze dlonie .Moje uczennice lubią to cwizenie ,bo wtedy czuja sie jak młode baletnice.Wspaniale wyciaga ono uda-ale prosze nic nie forsować!Utrzymac pozycje i policzyc do 30. Cw 5 Taniec brzucha tak samo jak w programie podstawowym z tym ,ze w prawo 20 razy i w lewo 20 razy lub 40 razy tzw.ósemki CW6 Szuflownie miednicą tak samo jak w programie podstawowym z tym ,ze 20 razy! Rozciaganie ud tak jak w programie podstawoym z tym ,ze 20 razy ! Napinanie wewnętrzynych miesni ud tak samo jak w programie podstwowym z tym ,ze doliczyc do 300!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
dzieki Marcia-za komplement ja dzis rano cwiczylam ale sie napracowalas z tym wklejaniem fajnie ze to zrobilas bo cos nowego-ja nawet nie wiedzialam ze w callanie sa takie cwiczenia-a czy z Bojarska na plycie sa ktores z tych cwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Przesledzilam watek,ale moze mi umknelo... Czy powinno sie cwiczyc codziennie czy co 2-3 dni? zrodla informacji podaja roznie i czuje sie zdezorientowana w temacie ;/ Gratuluje wspanialych wynikow... jestem pelan podziwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
ja piernicze,próbowałm robić to na brzuch i troche ciężko:( zastanawiałm sie jak ona wpadła na TAKIE własnie ćwiczenie.dziwne marcia wielki dzieki,jak bedziesz kiedy w elblągu to stawiam kawe;) dzisiaj cwiczyłam po dwóch dniach przerwy,bo jeszcze wczoraj trzęsły mi sie nogi.a to dlatego ze zwiekszyłma dawke przy przysiadach do 15,dzisiaj juz ok. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja znow zrobilam sobie przerwe.W ogole obijalam sie w ciagu minionego tygodnia.Wiec nawet nie mam po co sie mierzyc ;) Marcia ciekawe te cwiczenia i podejrzewam,ze nieziemsko trudne,ciezkie. Kasica dobrze napisalas-jak Callan wpadla na takie cwiczenia??:-0 Guga super efekty :-) Az chce sie cwiczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga Bojarska ma chyba wszystkie prócz tych zaawansowanych. one_breath zalezy od chęci i od tego jak szybko chcesz schudnac czy wyrzezbic ciało w ksiazce jest zalecenie ,ze 2 razy w tygodniu pozniej jak osiagnie sie zamierzony efekt to raz w tygodniu. kasica35 mi tez z tymi na brzuch za bardzo nie wyszło ,nie moge tego skumac ,ale na nogi i biodra teraz juz dobrze sie cwiczy. marieta na brzuch trudne na nogi i biodra na poczatku tak ,ale z czasem juz z łatwoscia zrobisz choc miesnie bedzie na drugi dzień czuc ,ja czuałm sie tak jakbym zaczynała cwiczyc na nowo ,lae teraz juz zakwasów nie mam. W ksiazce było napisane ,ze ona wpadła na te cwicznia podczas treningów baletowych . Ja teraz robie tak rozgrzewke i rozciagnie z programu pielegnacyjnego + cwiczenie na miednice .Brzuch tez robie z progrmu skroconego ,a na nogii biodra wykonuje wszystkie cwiczenia z progrmu dla zaawansownych .Raz w tygodniu przerabiam cały program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Czesc Dziewczyny!! Oj, dawno mnie tu nie bylo... Najpierw mialam awarie kompa, pozniej gosci przez caly tydzien, wiec nie bylo czasu. Niestety, na cwiczenia takze, bo do tego wszystkiego jeszcze dostalam okres :( Strasznie bylo mi zal, ze nie mialam jak cwiczyc i az sie balam skutkow. Ale bardzo sie zdziwilam. Po pierwsze, kiedy wazylam sie po tygodniu od rozpoczecia cwiczen - "ubylo mnie" o 1 kg!! Az nie moglam w to uwierzyc. Pozniej mialam tydzien przerwy (a w tym czasie troszke sobie pozwolilam z jedzeniem...) i dzis zwazylam sie, a tu kolejne pol kg mniej!! Nie wiem jak to jest mozliwe, ale bardzo mnie to cieszy :) Dzis odjechali goscie, wiec zaraz zabieram sie do cwiczen. PS Mam nadzieje, ze kiedys po ciazy tez mi pojdzie tak gladko... ;) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziekuje za odpowiedz... poki co...cwicze codziennie. Wczesniej cwiczylam wiec jakis wielkich zakwasow nie mam by robic przerwy a poki checi i sily sa to wykorzystuje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Nie cwiczylam kilka dni,wczoraj wzielam sie za callana i dzis po raz pierwszy mam porzadne zakwasy w biodrach i posladkach.Troche to dziwne,ale moze to dobrze.Moze wreszcie tam zacznie spadac!!!😠 A jak Wam idzie?Ja postanowilam cwiczyc 3 razy w tygodniu-conajmniej.Juz nie codziennie,bo dziecko mi nie pozwala niestety.A roboty przybywa.Nadrobie w spacerach,oby tylko pogoda pozwalala na to.Obecnie na dwor lepiej nie wychodzic ,leje :( Marcia bardzo Cie prosze,napisz jakie sa dodatkowe cwiczenia na biodra,posladki i uda. Milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja tez cwicze co drugi dzien juz teraz-poza 6 stka oczywiscie najslabiej chudna uda niestzty-dajcie jakies cwiczenia nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa 70
Cześc dziewczyny dawno sie nie odzywalam te dlugie dni ,cwiczylam tydzien temu callana i dzisiej te biodra mnie wykoncza ja nic nie czuje w tych cwiczeniach a wy??????????????? szóstke zaczełam od nowa tez dzisiaj pa podaje moje wymiary wzrost 164 13.04.2007 29.04.2007 talia 82 79 biodra 103 99 udo 56 55 waga 69 65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, raptem kilka dni mnie nie było (w pracy i w domu zawalenie roboty) - a tyle fajnych rzeczy napisałyście! I te ćwiczenia nowe - są niezłe; od jutra je będę wypróbowywać! Dzięki za nie! Ćwiczę callana prawie codziennie - od 23.04. - i efekty są :) Co mnie najbardziej cieszy - na biodrach i pośladkach (wyraźnie się podniosły), no i na brzuchu :) Ubrania jakby luźniejsze... Samopoczucie lepsze... Mężczyźni wkoło piękniejsi się wydają... ;) W SB przeszłam na II fazę; dostarczę sobie trochę glukozy, a potem, jak będzie wysyp warzyw, znowu I faza, bo mi świetnie zrobiła. Szóstkę W. przerwałam prawie w połowie - chociaż działała na brzuch, to jednak jakiegoś rozstroju dostawałam, kiedy się do niej zabierałam; psychicznie chyba źle ją znosiłam. Bo kiedy ćwiczę callana, to słyszę ciało, mogę się wczuć w mięśnie - jakoś to wszystko jest pełniejsze i ma sens. Rozumiem to. A przy tej szóstce - no nie wiem, nie polubiłam jej w każdym razie. Rezerwuję te siły, które w nią wkładałam, na dodatkowe ćwiczenia callana :) Tymczasem trzymajcie się i dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie było. ale przeczytałam wszystko. Wspaniałe wyniki Guga, Kasia. Jestem juz po komunii, goście pojechali, jeszcze biały tydzień. Guga jestem na szóstkach w 29 dniu, po 18, moge ćwiczyc tylko wieczorami. Nadal bardzo oszcędzam kręgosłup, uważam na kręgi szyjne. Pierwsza seria jest zawsze ciężka, później leci, najgorsze to liczenie po kolei ,ciągle się mylę. Teraz już nie odpuszczę, zostały dwa tygodnie. Callana ćwiczyła codziennie przez miesiąc, teraz co drugi dzień staram się. Marcia, ale się napracowłąś z tym przepisywaniem. jak skończe Weidera, to skorzystam. Faktycznie leca centymetry, wagę ciężko stwierdzić, nie mam swojej, a u każdej koleżanki ważę inaczej. 10.05. podam wyniki. Trzymajcie sie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marieta na stronie 30 jest opis dodatkowych ćwcziczeń .Podałam cały program dla zaawansownych . Ja też cwicze trzy razy w tygodniu brak czasu wczoraj cwiczyyam wieczorem na M jak miłosc ,ale z moim szkrabem sie nie mimo ,ze tatus jest w domu ona jak cwicze mam do mnie 1000 spraw. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny .Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
czesc dziewczyny:) wczoraj nie cwiczyłam bo mam gości ze szwecji ale mysle ze dzisiaj nie podaruje,pojechali w miasto wiec mam troche wolnego:) piksa o rany jaką ty masz małą wage,jestesmy tego samego wzrostu,prawie te same wymiary a u ciebie tak małao w kg :( niedługo bede miała schize przez to chyba :);) widac jak wszystkie dziewczyny dzielnie cwiczą:).to fajnie:) pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa 70
Czesc dziewczyny dobrze ze jestescie bo dawno bym przerwala callana nie moge cos zaczac z tym weiderem dwa dni i koncze kasica dzieki za mile slowa ja bym chcaiala awzyc 60 kg mam nadzieje ze sie mi uda i sie nie zalamie w tej wadze czuje sie najlepiej ty sie nie zalamuj kazdy ma inna budowe nie pacz na wage tylko na luzy w ubraniu musze pedzic callana cwiczyc i inne obowiazki wzywaja pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A co to za pustki na forum??? Ja wczoraj zrobilam sobie wolne,ale dzis nadrabiam. Marcia ok,przeczytalam, dzieki ;) Myslalam,ze jest tego wiecej ale na szczescie \"tylko\" tyle ;) Pogoda kiepsciutka,wiec chyba na spacer nie pojde.Pocwicze w domu i zjem lekki obiad. Milego dnia🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Faktycznie pusto tu ostatnio Janga sie chyba wogole wypisala z klubu ja nie wiem dlaczego mam dzis lekkie zakwasy 6 stke po raz drugi kontynuuje i jestem przy 20 powtorzeniach i znowu juz mam jej serdecznie dosc,bo nudna i monotonna strasznie Kasica-na ktorej fazie diety jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej marieta to juz wszystkie cwiczenia jest jeszcze jedno na rozciaganie ,ale bardzo podobne do tych co cwiczymy.Zauwaz tez zwiekszona liczbe powtórzeń w programie dla zaawansownych .Ja nie moge zrobic naraz 20 przysiadłow robie 2 razy po 10 ,a o 100 cwiczeniach zamykanie ,otwieranie moge pomazyc z ledwoscia robie 20 . guga ,a zakwasy od 6?Moze dodałas jkes nowe cwiczenie ,a moze zwiekszyłas iloscv powtórzeń? Ja dzis ukonczuyłam cwiczyc 30 godzine callana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
nie, od 6 stki nie mam zakwasow na tylku-pewnie od 8 minutowki,albo za duzo wczoraj chodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
witajcie no własnie,coraz rzadziej tu zaglądamy:( guga jestem na II fazie ale jak widac waga stoi,ale dobrze ze w cm troche mniej:) moja koleżanka jest na tej diecie 6 tydzień i zjechała 20 kg:) jestem w ciężkim szoku ze tak jej spadło i za cholere nie wiem dlaczego aż tyle :( ide ćwiczyc,cały dzień miałam zalatany i nie miałam czasu a teraz troche luziku:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
teraz ju wiemy prawie wszystko o callanetiksie,to pewnie dlatego tak rzadko piszemy Kasica-a z jakiej wagi ta twoja kolezanka startowala? pewnie z wysokiej bo ja sobie nie wyobrazm bym mogla tyle schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis minął miesiac moich ćwiczeń, 31 dzień weidera, od których dostaje już kota. Calalnetics co 2-3 dni obecnie. Ale jestem szczęsliwa, bo przestały mnie opinać spodnie, które nosze od lat, mam wrażenieże zanikły trochę boczki, zdecydowanie czuję sie sprawniejsza i wielkie dzieki Wam za to, bo czytanie forum bardzo mnie mobilizuje. W ogóle przepełnia mnie wiele miłych uczuć, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Eblaszka-jak ty to robisz,ze ci tak ladnie talia spada,mi bardziej biodra a z 6 stka to masz racje-kota mozna dostac-jak skoncze ja cwiczyc po raz drugi to sobie daruje na jakis czas bo mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×