Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Platoniczna

Mężatki zakochane...nie w mężu...

Polecane posty

Gość jesli naprawde kochasz
moj wie.ja tez.nasza milosc trwa 6 lat.nie podolalismy.chcielismy byc uczciwi wobec naszych slubnych i co?zaczeli nagle nas kochac zauwaac..szantaz dziecmi..zostaly dwa wraki ktore tesknia kochaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz/
U mnie tez tak być może sie skończy, ale dziekuję losowi, że mi pozwolił sie poczuć kochaną. I kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli naprawde kochasz
sa dzieci sa kredyty nie ma prspektyw.i jest milosc ktora przetrwala wszystko..gole uczucie.straszne?tak..zyc \bez wiary ,byc jak automat.mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platoniczna
Myszko... Tak, problemy sa, duze, nie rozumiemy sie nic a nic od bardzo dawna. Tylko tutaj moge to powiedziec, bo na codzien musze byc twarda. Moze problemy sa tylko ze mna...staram sie znalezc powod. Dlatego prosze was o wyrazenie zdania i podzielenie sie wlasnymi doswiadczeniami. Moze zobacze inny punkt widzenia, ktory mnie obudzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli naprawde kochasz
mysz swiadomosc .ze jest kto kocha ,kto czuje ..jest piekna.aleswiadomosc ntego ,że nic sie nie zmieni jst straszna.boli..ja kiedys powiedzilam ze zaluje ze go spotklam a on-nie nie zaluje ,mam o kim myslec tesknic.usmiechnij sie slon ko kiedys sie odnajdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platoniczna
jesli naprawde kochasz..... tak, dwa wraki,, ktore tesknia, kochaja.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena987
platoniczna, po prostu mysle (no swoim przykładzie) że kobiety bardziej stawiają na "prawdziwe uczucie" inaczej rozumieją miłośc i wszystko co z nią związane, facet potrafi wilele lat lawirować i kręcić miedzy dwoma kobietami, Kobiety potrzebują wyłączności i do tej wyłączności dązą tak czy inaczej, poza tym prawie w 98 % dzieci pozostają z kobietami co nie jest bez znaczenia, bo kobieta która miałaby utracić dzieci dla nowego związku, myslę że nie zdecydowała by si e na odejście od męża tak łatwo. a na ogół mężczyźni tak czy inaczej traca swoje dzieci odchodząc od żony. Ja sama nie mam dzieci ale pozostawiłam jakieś tam dobra materialne (nie małe) wyszłam z jedną torbą, zabrałam psa, czułam się winna więc nie kłociłam się o telewizor przysłowiowy, ale ile ludzi tyle przypadków ponieważ zostałam kochanką, nie mogłam zrozumiec jak takie rzeczy wogóle moga się liczyć skoro ja sama zabrałam tylko psa i osobiste rzeczy? ale widac można. dziś juz kochanką nie jestem, jestem sama i mam nadzieje ze trafie jeszcze na człowieka który będzie do mnie podobny, przynajmniej w sprawqach uczciwości wobez drugiej osoby. pozdrawiam serdecznie platoniczna :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz/
Zdaje sobie sprawe jak to boli. Sa momenty gdu odchodze od zmysłów. Gdy jakis czas nie daje znaku życia, ogarnia mnie szaleństwo. Czasem chciałam zrywac znajomość, ale...moje życie bez niego, choćby tylko tak...z doskoku, byłoby ... właśnie: automatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platoniczna
xena987.. najbardziej uderzyo mnie "podobny do mnie', to jest cos co mnie bardzo dotyka. Jestem z Toba myslami i wierze w ciebie. Myszko.... a twoje "ogarnia mnie szalenstwo" tez nie jest mi obce..... na ta chwile tylko emocjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz/
dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platoniczna
Dobranoc, dziekuje, bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowniczek76
Na początku pozdrawiam wszystkich i życzę siły ! Mam podobną sytuację poniekąd,bo jestem zakochny w mojej najlepszej kumpeli-mężatce rzecz jasna.Ja również jestem w związku sformalizowanym ,kocham żonę bardzo,mimo to ciągnie mnuie do mojej przyjaciółki.Nigdy miedzy nami do niczego nie doszło,poza trzymaniem sie za ręce,bardzo dużo ze sobą rozmawiamy,możemy na sobie polegac,musze dodac że ona jest akurat w trakcie rozwodu z mężem,pewnie dlatego w tym momencie moje uczucie do niej spotęgowało sie.Nie chcę ranic żony,ani jej stracic,by spotkac sie z tą "drugą" wymyslam coraz nowe kłamstwa,ale nie mogę wytrzymac nie widząc jej,jestem uzależniony od rozmowy z nią ,liczę sie z jej zdaniem bardziej niz z kogos innego,moge z nią żartowac,smiac sie,płakac,wsciekac sie,i wiem,że mnie potępi,Co za ookropne uczucia mną targają ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platoniczna
domowniczek76 witaj rodzynku..... jak widac nie ma jednej zadsady, jednej regulu, dziekuje wam ze byliscie dzis ze mna, docenia, tylko tutaj moge szczerze ppowiedziec o tym co mysle, co sie dzieje... jestesmy anonimowi a tak duzo nas laczy. dziekuje, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkk
Dziwkarski topic :O "Zdradzaja ukochanego z mezem" :D , ciekawe komu przysiegaly , psychiatra sie klania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platoniczna
kkkkkkkkkkk...nie wiem ile tego jest... witaj, jestes nam potrzebny!!! hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowniczek76
Psychiatra-samouk jak mniemam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkk
Nie rozumiem ani was ani o czym piszecie , co to znaczy platonicznie zakochana , nie znacie tamtych mezczyzn , spedzilybyscie z nimi kilka dni i mogloby sie okazac ze to kretyni , nawet ich nie znacie , ja takie milosci przezywalem gdy mialem 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowniczek76
Dobranoc! Ale będę tu wpadał bo fajny topik i warto go podtrzymac! Piszcie co u Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowniczek76
Jak nie wiesz co to znaczy platoniczna miłosc to gdzie zrobiłes psychologie? W Moskwie za 50 $? Facet widzisz,że wszyscy starają się wyjsc z tej sytuacji bądz ją rozwiązać nie krzywdząc innych.Może to da Ciebie rutyna(skoro jestes psychologiem)to pewnie spotykasz i takie przypadki.Ale pewnie zawody pomyliłes,od psychologa takich rzeczy nie usłyszysz!Żenada! Jsakich to specjalistów w Polsce macie! Tylko zazdroscic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platoniczna
Dobranoc.... kkkkkkk..ileśtam...... zostań z nami, masz p[ele do popisu, hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkk
Psychiatra sie klania napisalem w sensie takim ze tam powinnyscie udac sie po pomoc , wiem co to jest milosc platoniczna , zwiazlybyscie sie z tymi facetami i znowu okazaloby sie ze nie zadowalaja was seksualnie , dla odmiany zalozycie wtedy temat : Moj mezczyzna nie zadowala mnie seksualnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platoniczna
kkkkkk...ilestam..... zostan, bedziesz naszym obuchem w glowe, nawe nie wiesz jaki jestes nam potrzebny, bardzo pozdrawiam, dobranioc i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowniczek76
Ale czy o seks tu chodzi? Tylko!? Życie nie na tym polego jak komu i kto ile w łóżku.Kazdy sie może pomylic,więc może dokonalismy złego wyboru,a może to tylko zauroczenie?Nie miłosc.Stan zakochania.Jak z tego wybrnąc,kiedy nie można życ z nią i bez niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkk
Obuchem to ja dostalem od jednej takiej podobnej do was , bylismy zareczeni i zdradzila mnie z innym , doszla do wniosku ze on jest jej wymarzona polowka , rzucila mnie , po kilku tygodniach doszla jednak do wniosku ze kocha mnie i zaczela do mnie dzwonic , wpadac na mnnie w sklepie itp. przepraszac , kochalem ja , szczerze powiem ze nie wiem moze bym sie zlamal a za kilka tygodni dzwoni do mnie z placzem ze wpadla z nim i bierze slub, ona nie chce itp. naprawde nie przeszkadzaloby mi to dziecko tylko nie moglem zniesc jej ciaglych kretactw , dlatego ide z tego topica bo nie jestem do konca obiektywny , kiedys bylem moze inny ale teraz jakos nie mam dla was wspolczucia , przykro mi , mam nadzieje ze jakos wam sie ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytalam wszystko
nie jestescie same.dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytalam wszystko
rozumiem i twoja postawe kkkkkkk. ale tu sie wypowiadaja ci co sa w odwrotnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkk
ktorzy postawia druga osobe w mojej sytuacji , rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytalam wszystko
domowniczek76 spisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytalam wszystko
tymbarzdiej te kobiety cierpia i nie chca nikogo krzywdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkk
Niech beda lepiej pewne , powrotu raczej nie bedzie, tamta tez mowila ze nie chciala i ze popelnila blad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×