Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vapol 44

obrzek limfatyczny konczyn dolnych

Polecane posty

Gość Sylwia678
Ja korzystałam z wspomnianych wcześniej zabiegów Vacuino i szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O6p6QrgFA34poAS2wVwCCWox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja L
Ja korzystałam z VacuIono w Vimedzie w Krakowie i masażu uciskowego Boa. I bez zastanowienia polecam VacuIono! Mam konkretne obrzeki nóg. Notorycznie mam problem z założeniem kozaków po 8h siedzenia, o letnich obrzękach nie wspominając. Zabieg skutecznie redukuje obrzęki, moje naczynka też zmalały. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zabieg drenażu limfatycznego to polecam udać się do gabinetu lekarskiego Moja Estetyka w Rzeszowie. Moja znajoma przechodziła ten zabieg i efekty po nim są znakomite. Świetne przygotowanie do zabiegu oraz podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Znajoma mówiła że nie ma się czego obawiać i wszystko przebiegło znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amigurumi

Przede wszystkim umiejętnie wykonywane masaże, które poprawią krwioobieg i odplyw limfy. Dobrze masaże wykonują w Trea w Warszawie. Możesz zapytać, czy też dojeżdżają do domu żeby chorej nie fatygować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Przy obrzękach limafatycznych świetne efekty przynosi drenaż limfatyczny i kompresjoterapia. Korzystałam z usług przychodni Centrum Stopy w Łodzi i szczerze polecam. Pani Agnieszka wszystko jasno, przejrzyście wytłumaczyła, a efekty i komfort życia poprawiły się już po pierwszej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również, jak poprzedniczka, mogę polecić panią Agnieszkę z Przychodni Centrum Stopy w Łodzi. Miałam kiedyś problem z dużymi obrzękami kończyn dolnych, zaczynało to naprawdę źle wyglądać. Na szczęście trafiłam na to miejsce z polecenia koleżanki i udało mi się pozbyć obrzęków. Kompresjoterapia naprawdę daje świetne efekty - polecam !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×