Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biusciasta

Zapraszam biuściaste od D !!!!

Polecane posty

Gość biusciasta

jak dla mnie juz za duze :) jaka stosujecie pielegnacje? ja uzywam tez na piersi kremów wyszczuplajacych i ujedrniajacych do ciała, w koncu w piersiach jest tkanka tłuszczowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Breta
ja mam DD :-). Odkąd pamiętam zawsze miałam duży biust, ale po ciąży jeszcze mi się powiększył i nie maleje :-)). Stosuję balsam Eveline 3 w 1 do biustu. Dzięki niemu mam jędrny, skórę gładką i nie wstyd mi zakładać bluzki z głębokim dekoltem, bo jest duży i ładny (zadbany). Ale niestety mam problem z kupnem biustonosza. Nie lubię tych pancerzy na duże piersi, a piękne biustonosze w moim rozmiarze kosztują fortunę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buściasta też
ja moje fałdy natłuszczam masłem shea zęby nie obwisły moim zdaniem wielki biust to porażka:( Nie chcę wyglądać jak mućka😭 Jak widzę czasami, zwłaszcza w taki upał swoje własne cycki, to płakać mi się chce, jak widzę wielkie, tłuste cyce u innych, spocone i obleśne, to od razu przypominam sobie, że właśnie takie mam i się załamuje:( To straszliwe kalectwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
A ja nigdzie nie mogłam kupić ładnego stanika w moim rozmiarze :(W końcu zamawiam tu http://www.wyprzedazbielizny.pl/ Nie stosuję żadnych balsamów wyszczuplających.Nie wierzę w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciasta
fajnie ze jest nas kilka ;) no własnie zastanawiam sie czy sa jakies preparaty "wyszczuplajace" piersi, w koncu juz gdziesz widziałam krem wyszczuplajacy twarz wiem ze taki krem cudów nie zdziala, ale moze.... sama kupuje rozmiar 75 D, raczej na allegro, bo juz 50 zł to mi szkoda na biustonosz, bo zaraz sie rozciąga i do kosza i takich D jest dosc mało... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
przynajmniej mozecie zakłac takie ładne miękkie biustonosze, a nie jak ja push-up'y;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yveess
ja mam 70D także nie wygląda to źle,wręcz przeciwnie,nie stosuję żadnej specjalnej pielęgnacji,bo jestem jeszcze za mloda. Największy problem mam z doborem stanika, w każdym sklepie są najwyżej 2 modele na taki rozmiar:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiateczek mały
niedawno byłam w sklepie z bielizną z zamiarem zakupu nowego staniczka ,przede mną stały dwie babki które bez skrupułów wyśmiewały się z rozmiaru D .....niestety ja taki mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raviador
Pewnie sie śmiały aby ukryc zazdrość ze takiego nie mają .......... Ja też mam DD lub E zależy od stanika. Kupuję z Feliny mają ładne ale niestety faktycznie kosztują. Zresztą nie przejmujcie sie tym ze ktoś sie śmieje wiadomo od dawien dawna że faceci lubią duże biusty.......... choć czasmi się do tego nie przyznają ;) Pozdrawiam wszystkie biuściaste :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki biust
to niesety porazka:o mały nieładny ale duzy jeszcze gorszy okropienstwo 😠 takie mega balony zwisajace do pasa,napjpierw jednre ale z czasem opadaja i opadaja a po dzieciach takie dwa mega puste wory do pasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkaaaaaaaaaaaa
ale wam zazdroszcze ,przed ciaza tez mialam D,niestety po karmieniu piersia spadlam do B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topic jak topic
kaledonia ----> ile kosztuje przesylka na tej stronie? a ten towar jest jakis wybrakowany czy po prostu to sa nieaktualne kolekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
To jest chyba zeszloroczna kolekcja.Nie jest wybrakowany:)Juz kilka razy pralam i nadal wyglada swietnie :) Wysylka 8 lub 12zl(za pobraniem).Czekam na kolejna przesylke(2 staniki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddd
ja zuzylam 2 opakowania EVELINE - serum wyszczuplajace i teraz koncze Eris - serum wyszczuplajace i nie ubylo mi ani milimetra dalej mam 75 D :( masakra co robic? dodam ze cwiczylam pompki przez 2 miesiace codizennie po 40 - 50 - jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla...
Wy chcecie wyszczuplać swoje D a ja marze o takim ! Mam w sumie 75 C , tez nie mały, raczej w sam raz, ale czasem marzy mi się większy. Bardzo podoba mi sie rozmiar D , dla mnie byłby w porzadku bo jestem wysoka. I jeszcze boje sie że jak kiedyś zajdę w ciążę to po karmieniu to moje ledwie C skurczy sie do A... chyba bym się załamała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłasza się pośiadaczka 75 E;-) Używam balsamów ujędrniajacyh róznych firm, Eveline czasem Avon, co akurat kupię. Biustonosze, tylko wyższa półka, bo inne szybko się niszczą. Wolałabym mniejszy , ale tego się nie da zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddd
powiedzcie jaki jest dobry krem wyszczuplajacy ktpry by zmniejszyl biust ????? albo jakis inny sposob a tak wogole to jak ktoras jest wysoka to tak zle D nie wyglada , ja jestem niska nawet 160 nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina_21
Ja mam 70E przy 160 cm wzrostu. Nie przejmuje sie tym, tak jak kiedyś. Teraz można znaleźć ładną i seksowną bielizne na taki biust. Polecam strony internetowe www.dalia.pl, www.intymna.pl Tam możecie znaleźć coś dla siebie. Mój biust często eksponuje i uważam go za swój atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjjjjj
to ja mam chyba największy - 75F... załamka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wichurka
WITAM! MAM OGROMNY BIUST (95F) CIĘŻKI I OBWISŁY. I JESTEM ZAŁAMANA BO NIE MOGĘ DOSTAĆ ŁADNEGO BIUSTONOSZA TYLKO SAME NAMIOTY ! BYŁAM W TRIUMFIE ,SAMANCIE,I INNYCH SKLEPACH I NIC! RATUNKU!!!! ZAŁAMANA WICHURKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biusciaste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misteris
nie wiem czy mnie przyjmiecie do klubu? 70D zgłasza się! i nie narzekam mimo swojego wzrostu 160 cm i ogólnej szczupłej budowy ( dół 34 rozmiar), bardzo lubie swój biust i jestem z niego dumna. Wściekam się tylko jak kupuje sukienke, to istny horror jest... albo spłaszcza mi biust, albo jest za duza w tali i biodrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieeeeeelka
hej!! ja mam 75E i lubię swój rozmiar ;), a jeśli chodzi o dobór odpowiedniego biustonosza to korzystam ze sklepu na Al. Jerozolimskich, w razie problemu gorseciarka (jest na miejscu) przerabia modele, żeby lepiej pasowały, a w moim przypadku jest to czasem potrzebne ;) ogólnie dbam o swój biust i staram się zawsze dobrać idealny biustonosz, żeby nie pogarszać jego wyglądu, w końcu musi się jakoś ładnie ułożyć pozdrawiam wszystkie biuściaste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez cycatka
czesc kobiety:) ja mam 75 D jestem drobnej budowy tj.160cm na pocieszenie dodam ze kiedys mialam 75 C gdy rzucilam palenie,troszke przytylam i poszlo mi pierwszy raz w biuscik jestem zachwycona!!! co do tych dziewczat co boja sie ze po karmieniu im biust zjedzie- to nieprawda,istnieje tylko taka szansa jesli nagle przestaniesz karmic a pokarm sie jeszcze nie unormowal tj,na poczatku jesli bedziesz stopniowo ograniczac karmienie bedzie ok ja moze nie mam super stojacych cycuszkow:P ale jestem bardzo zadowolona dodam ze nie stosuje zadnych kremow,czsem pocwicze pompki pozdrawiam cycuchowate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omarria
producent bielizny gaia w bialymstoku posiada siec sklepow interntowych http.:/www.kontri.pl ,tam jest duzy wybor biustonoszy na duze biusty i nie tylko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane a piszcie
przy jakiej wadze i wzroście macie te biuściki i może też obwód pod biustem i w obwodzie piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla posiadaczek dużego biustu polecam firmę Freya i Fantsie. Świetne biustonosze, idealnie skrojone, szeroka rozmiarówka, a do tego nie okropne cieliste pancerze tylko piękne soczyste kolorki, sporo koronek, jednym słowem cuda. Mają jedną wadę - cena. Są to drogie biustonosze, ale za to jakość rewelacja. Nic się nie rozciąga, naciąga itp. solidnie trzymają biust....Sama je przetestowałam - jestem szczęśliwą posiadaczką E (65E). Fajne forum dla Biuściastych: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203 sama często tam zaglądam.... Polecam również super blog: http://stanikomania.blox.pl/html Wiem że trudno dostać ładny stanik w dużym lub nietypowym rozmiarze, zaczęłam wię prowadzić sklep internetowy z takim asortymentem. Kilka rzeczy należy jeszcze w nim uzupełnić - np tabele rozmiarów - przeglądając ewentualnie ofertę proszę pamiętać, że w przypadku firm Freya i Fantasie podane są rozmiary angielskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaliana
Noszę 80 D. Problem odpowiedniego stanika ostatnio udalo mi sie rozwiazac. Ale mam jeszcze jeden dodatkowy, z ktorym nie spotkalam sie na tym forum: pekajace naczynka. Objaw ten pojawil sie dwa lata temu i jest coraz gorzej (obecnie mam 37 lat - nie rodzilam). Dolne partie biustu mam w odcieniach fioletu. Moze ktos spotkal sie z tym problemem i moglby cos doradzic? Bede bardzo wdzieczna za kazda porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaagda
hej mam 16 lat 164 wzrostu i mam 75F to sporo.ciezko jest mi kupic dobry stanik.w internecie juz kilka razy kupowalam ale wygladaja na ciele zupelnie inaczej niz na zdjeciu wiec przestrzegam przed tym. taki duzy biust to porazka zwlaszcza ze jka bylam mniejsza to bylam swietna siatkarka ale jak urosl mi biust nietety nie moglam grac poniewaz moja szybkosc i gibkosc sie zmniejszyla no i bylo mi bardzo niekomfortowo.dlatego pozdrawiam wszystkie biusciaste mam nadzieje ze kiedys bede mogla pojsc na operacje plastyczna bo narazie jestem za mloda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×