Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bhu

Dużo młodszy mąż

Polecane posty

Gość gość
goscdw,akurat przyklad artystow nie jest trafiony,ale 20 lat życia z malżenstwie z kimś mlodszym(duzo)to naprawdę dobra wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Poznaliśmy się 10 lat temu, On 15 lat młodszy, ja wtedy jeszcze w związku...od 6 lat razem ( ja mam 51 on 36) młody , przystojny, bez kompleksów ,mógłby mieć każdą młodszą ( ma duże powodzenie u pań)....wybrał inaczej...mało tego jest o mnie zazdrosny, uwielbia moje ciało(które nie przypomina zwiędłej pomarańczy, bo zawsze dbałam o siebie),jest "głową w związku", to On podejmuje większość decyzji, mimo że jestem starsza, traktuje mnie jak młodsza od siebie ...(mój ex małżonek tez był młodszy o 7 lat, związek trwał 16 lat)....czy można chcieć więcej...pozdrawiam wszystkich niedowiarków, a także te biedne sfrustrowane kobitki...nie dajcie się!!! starym dziadom mówimy NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podobaja mi sie starsi faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też w większości nie podobają się starsi faceci, nawet rówieśnicy wyglądają 10-15 lat starzej niż ja, a starsi to już w ogóle stare kapcie :o Faceci, dbajcie o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze miałam młodszych partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od ludzi.mam 2 koleżanki jedna (ładna kobieta)jest z 5 lat młodszym partnerem i wszystko ok jest tylko troche zazdrosny ale to na plus. A druga z 7 lat młodszym i miło nie jest po urodzeniu dziecka troche zostało kilogramów i brak akceptacji z jego strony .teksty stara,gruba,jak ty wygladasz itp.współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko starszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz tez jest duzo starszy jeszesmy razem przeszczesliwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jako nauczycielka wytrawnego sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są podłe mimo że nosimy z mężem obrączki mąż jest dużo młodszy uśmiechają się flirtuja z nim a ja stoję obok. Boję się że przegramy z takimi. Kobietami bez skrupułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy autorka jeszcze zyje :D bo teraz ma już prawie 73 lata no i ciekawe co na to jej maz który ma dopiero 59 lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia38

Ciekawy, interesujący topik może warto go odświeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×