Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miś jest wesoły dziś

Kiedy kobieta poznaje faceta to na jakie aspekty zwraca uwagę?

Polecane posty

Gość miś jest wesoły dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna irytacja
na usmiech :)....bo w koncu jesli sie usmiecha to nie moze byc z niego ponurak wiec na pewno sie z nim dogadam:)...uwielbiam wesolych facetow z rozbrajajacym usmiechem i rowniez smiechem nie wstydzacych sie ze ktos moze uslyszec jego atak radosci tudziez wybuch smiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brylancikowa
zdbanie : dlonie, wlosy(przystrzyzone&czyste), odziez (czysta, nieposzrpana najlepiej wyprasowana) usmiech - i zeby oczy sposob odnoszenia sie do kobiet glos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś jest wesoły dziś
Czy na pierwszym spotkaniu z kobietą można wziąść kobietę za rękę , czy lepiej żadnego dotykania i tylko rozmowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usta muszą być wąskie mózg musi być używany na co dzień, a nie od święta pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeprowadzmy wiwisekcje
wyglad i wzrost to pierwsze co rejestruja moje oczy moze to miec jakies znaczenie w przyszlosci, ale moze byc calkowicie pominiete, jesli osobowosc tego faceta bedzie mi odpowiadala osobiscie zwracam szczegolna uwage na dlonie: musza byc szerokie, z dlugimi palcami krotkie zwiastuja mase kompleksow i utrudniaja zycie obojgu waskie 'dlonie pianisty' z kolei wskazuja raczej na osobowosc artystyczna, uduchowiana, ale i nerwowa, sklonna do stanow depresyjnych lub o slabej sile woli obserwuje tez caly proces jedzenia czy zaczyna jesc po tym jak sie upewni czy mam co i czym jesc, czy tez robi to jak tylko talerz wyladuje mu pod nosem wazne tez jak je: jesli wrzuca w siebie wszystko jak leci, nie delektujac sie niczym, marny z niego bedzie kochanek jesli je nieakuratnie, to znak, ze siedzi przede mna balaganiarz rozmowy: charakter i sposob prowadzenia ich daja bardzo wazne wskazowki jesli niby mnie slucha, ale widze, ze myslami bladzi gdzie indziej - moge dac sobie spokoj natychmiast tak samo, jesli przewaznie to on prowadzi rozmowe i kreci sie ona dookola spraw, ktore interesuja tylko jego jesli przy odpowiedzi na pytanie unosi oczy do gory i w lewo - klamie jak nic jesli odpowiada omijajac moje oczy, znaczy to, ze starannie dobiera slowa i nie mowi calej prawdy, nie chcac mnie urazic lub nie chcac mowic calej prawdy przynudzilam troche, ale mam nadzieje, ze moze sie to komus przydac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×