Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imbirek

imbir a plaski brzuch??

Polecane posty

w aptekach jest dostępny sproszkowany imbir w tabletkach, ostatnio kupowałam pewnej osobie gdyż polecany jest jako lek na reumatyzm, kosztował jakieś 9zł, niepamietam ile tabletek, ale było ich dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyefa
Hej, O może i ja spróbuje ten ibirek. Muszę tylko skoczyć do sklepu po pracy, a teraz niestety w pracy siedzę. Odchudzam się od nie całych 2 misesięcy, już 7 kg spadło, ale ten brzuch ciągle wystaje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyy
Współczesna nauka potwierdziła jego liczne właściwości lecznicze. Obniża on poziom cholesterolu, zmniejsza ciśnienie i działa przeciwzakrzepowo. Jest doskonałym środkiem na reumatyzm, przeziębienia i alergie. Jego właściwości pobudzające krążenie krwi i rozgrzewające sprawiają, że uchodzi za afrodyzjak. Stosowany jest też w łagodzeniu zaburzeń trawienia, ponieważ reguluje wydzielanie żółci oraz zmniejsza wydzielanie kwasów żołądkowych i gazów jelitowych. Działa również przeciwwymiotnie. Ze względu na jego podrażniające działanie należy go jedna używać z umiarem. Dotyczy to zwłaszcza osób z przewlekłymi dolegliwościami układu pokarmowego i kobiet w ciąży. Imbir używany jest również w przemyśle kosmetycznym. Jego właściwości pobudzające krążenie i przyspieszające spalanie tłuszczy wykorzystywane są przy produkcji preparatów wyszczuplających i zwalczających cellulit, a aromatyczne olejki stanowią bazę zapachową wielu kosmetyków. Imbir- przyprawa ta przywędrowała do nas ze wschodu i od razu zyskała spore grono zwolenników. Nie bez przyczyny. Przede wszystkim minimalizuje dolegliwości trawienne, jak również zmniejsza wzdęcia. Wystarczy przyjąć sproszkowany imbir na czubku łyżeczki, aby problemy żołądkowe ustąpiły. Imbir posiada jeszcze jedną bardzo wartościową cechę- dodaje nam energii i poprawia koncentracje. Warto więc stosować ją w naszej kuchni jako przyprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko to bardzo ciekawe, tylko, ze ja nie moge go dostac w swiezej postaci, czy ktos sie orientuje, czy moze byc w proszku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirek
widze duzy zapal wsrod was kobitki ciesze sie bardzo:) trzeba korzystac z cudownych wlasciwosci natury;) kurcze ja tez nigdzie nie moge dostac imiru cio za pech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mo.niki
mysle ze mozesz, Jolie w koncu tez karmi i pije te herbate. Ona z pewnoscia ma swoich doradcow zdrowotnych wiec penwno by jej odrazdzily gdyby to mialo byc niezdrowe. :D a moze doloz do tego jeszcze Yoga tak jak ona i daj znac za 3 tygodnie czy to prawda co w tym artykule pisze, 11 kg mniej pewno tez nie mialabys nic przeciwko temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortadella
Od 3 dni pije juz imbir i chyba go muszŁ odstawic :-( cos mnie brzuch boli na jakis czas wyeliminuje go i zobacze czy był przyczyną ............ Moze zbyt silną tą herbatkę parzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a patrzylyscie kiedys na sklad tych cudów na odchudzanie? oprocz \"tego czegos\" co jest w syropie o nazwie tusipet zawieraja również imbir i pieprz cayenne! cos w tym musi byc...chyba tez sie skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tussipect to syrop lub tabletki na kaszel. Zawiera efedryne, taki dopalacz. Extra sie po tym uczy, ma sie dużo siły, energii, to jest cos podobnego do amfetaminy, tylko lżejsze. Przy okazji nie chce sie jeść. Ale po paru godzinach, jak przypływ siły i eergii minie, nadciąga wielka zwała, zero siły, dołek troche. Ja jak pierwszy raz to świnstwo zjadłam i nadeszła zwała, poszłam do mamy i wypłakałam niekontrolowanie wszystkie skrywane żale o których nie powinna wiedzieć :o Najlepiej kupic tabletki, syrop sie nie opłaca. Jak chcesz sie uczyć, czy mieć siłę biegać, weź tak z 5 tabletek, góra 10. Im dłuzej stosujesz, tym mniej potrzebujesz. Ja np. teraz wezme 2-3 i już mma siłe i brak apetytu. Ale jak odstawie - jestem żarłoczna i strasznie senna, bez sił. Ogólnie, można czasem w wyjątkowej sytuacji, ale to niszczy organizm :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wy oszalalyscie
angelina stosowala imbir jako dodatek do glodowej diety!!!! dieta przede wszystkim,imbir na nic sie przyda,jesli nie odstwicie zarcia,same zobaczycie,echsss ktos wam ciemnote wcisnal a wy tak latwo lyknelyscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja nigdy nie brałam tego w takich celach. kiedys z ciekawosci sprawdzilam sklad thermal pro, poszukalam w internecie info na temat tych skladnikow i bylam w szoku!ja zostaje przy kofeinie, cayenne i imbirze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
imbirek jest pyszny :)) dobra mocna herbatka earl grey i odrobinka swiezego imbirkua do tego koniecznie miodzio . Kg tego cudu kosztuje 8 zeta :))Najlepiej kupic kawałeczek korzenia .. ponieważ ma on tendencje do obrastania pleśnią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirek
wiecie cio jak dla mnie to jest ochydne strasznie mocne moze ja cos zle robie??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirek
strasznie parzy mnie w jezyk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirek
4 cm na 2 litry wody a jak ty to robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robie wcale, bo nie moge dostać nigdzie tego całego korzenia w świeżym stanie :( Ale imbir ma taki mocny smak przecież, więc moze tam ma być. Ciekawe, czy gdybyś to sobie rozcieńczyła na np. 3 a nie na 2 litry to by było źle, w sumie ta sama ilość imbiru przswojona, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirek
heh nio a jak co racja to racja;) dzis bede probowala zrobic sobie troszke delikatniejszy bo wczoraj myslalam ze bede zionela ogniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirek
kurcze juz sama nie wiem sprobuje zrobic wg twojego przepisu mam nadzieje ze bedzie smaczne bo inaczej sie chyba zalamie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaqe
Drogie panie garść informacji o "cudownej" kapsaicynie Kapsaicyna jest alkaloidem, który występuje nie tylko w imbirze, lecz równieżw owocach piperzowca. Podraznia ona receptory czuciowe, powoduje silne pieczenie i zaczerwienienie skóry oraz błon śluzowych. W małych dawkach pobudza perystaltyke jelit i wydzielanie soków trawiennych. Wyciągi z papryki sosuje sie zewnętrznie jako środek rozgrzewający. Ze względu na te drazniące własniwości, jakie ma kapsaicyna, watpię, czy moze być stosowana przez kobiety karmiące. Dlatego myśle, że między bajki można włożyc te opowieści o karmiącej Angelinie J, chudnącej na imbirowym naparze. Nie bardzo tez wierze w super odchudzające działanie tejże przprawy, moze ona nieco przeczyścić organizm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro imbir rozgrzewa, to przyspiesza przemiane materii, więc sie szybciej spala. wiadomo, że od samego imbiru nikt nie schudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaqe
Droga Heartbeat musze cię rozczarować: szybciej spalisz tłuszczyk ćwicząć niż pijąc napar imbirowy oczywiście, jesto to bardzo smaczny napój, zwłaszcza z dodatkiem miodu, ale -SERIO- nie przeceniałabym jego możliwości :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Jaqe :) Ćwicze i to dużo. Nie łudzę się, że jak wypije to, to schudne od razu, ale to zawsze jakieś wspomaganie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirek
mnie polecila go sasiadka ktora w ciagu 2-och tygodni schudla na nim 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×