Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniekształnoca

Problem z piersiami..

Polecane posty

Gość zniekształnoca

Mam dość małe piersi (B) do szerokiej i umięśnionej sylwetki. Dodatkowo sa tak "po bokach" nawet w staniku Push-Up i niema przedziałka.. Czy mogłybyście polecić mi jakieś cwiczenia na niego (aby nie zmalał od nich, bardzo sie tego obawiam:() albo np jakiś kosmetyk? Co powiecie o Serum do piersi Eveline? (tak sobie pomyslalam ze jest dobre, bo uzywam do brzucha i jestem zadowolona) ? Prosze o odpowiedź na te dość krępujace pytania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuuuuuuuuuuuuuuuurde
weź się zastanów:o Jaki przedziałek??? Chciałabyś miec takie wielkie zwisy z krechą w środku???:o PIERSI SĄ DWIE, a jedna, z przedziałkiem to jest dupa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniekształnoca
zawsze mi sie wydawało że to jest pozytywne jak widac w dekoldzie ten przedziałek. Lepiej jak nie widac a jest gładko i prosto ..? Naprawde pytam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuu
też nie mam przedziałka, a wolałabym go mieć:( to tak seksownie wygląda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bylo tak
wazne jest zeby dekolt byl zadbany, ladnie opalony i bez jakichs pryszczy czy cos. jak masz ladna bluzeczke i jakis wisior czy cos, to fajnie to wyglada. ja nie mam tej kreski miedzy piersiami a wiele facetow patrzy na moj dekolt bo o niego dbam ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bój
nie bój sie ćwiczyć siłowo:) wtedy lekko rozwiniesz te mięśnie 'w środku' klatki piersiowej i się pojawi to czego Ci brakuje:) Nie ma gwarancji, że nie spadnie z nich tłuszcz:O Pompki można np... A jak sie boisz:P to ćwiczenia izometryczne ( po np. 15 sec i odpoczyneki znowu 15 sec... ) - ściskanie przed sobą dłoni ( przedramiona przylegają do siebie - kąt prosty) -rozciąganie 'zaczepionych' palców na wysokosci klatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 000000
o jaki przedziałek wam chodzi ? nie rozumiem o co wam chodzi z tym przedziałkeim wklejcie jakieś zdjecie z tym przedziałkiem albo bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani czy macie ten sam problem co ja? nie mam przedzialka, tzn nie rozdzielaja mi się piersi, mam problem z doborem stanika nigdzie nie ma takiego żeby na mnie pasował, spotkaliscie się z takim przypadkiem u kogoś a może właśnie was to dotyczy, jest jakiś sposób na to by piersi wyraźnie się oddzielaly nie używając przy tym skalpela? bardzo proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grossossss
gdyby nie login ania chciałem napisać, że na choojach to się znasz ale nie na piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria, taka Twoja uroda :) masz blisko siebie osadzone piersi i musisz po prostu szukać staników z wąskim mostkiem (a możliwe, że też z niskim, drugi link to dyskusja na ten temat): http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,124107702,,Modele_stanikow_na_blisko_osadzone_piersi.html?v=2 http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,101450098,,co_na_blisko_osadzony_biust_.html?v=2 Oprócz marek wymienionych w tych tematach warto spróbować nowości: marki OnlyHer (najniższy mostek ma chyba model Tabasco, ale najlepiej zapytać mailowo właścicielkę firmy, ona potrafi świetnie doradzić nawet na odległość :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×