Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
iwala77

wózki dziecięce

Polecane posty

Gość Edytanoe

Niedawno kupowałam wózek spacerowy i zamawiałam przez internet. Bałam się, że tak będzie średnio bo na miejscu to zawsze sprzedawca poradzi, pomoże, ale poszło dobrze 🙂 w sklepie bobozakupy.pl doradzili mi "jak mama" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Edytanoe napisał:

Niedawno kupowałam wózek spacerowy i zamawiałam przez internet. Bałam się, że tak będzie średnio bo na miejscu to zawsze sprzedawca poradzi, pomoże, ale poszło dobrze 🙂 w sklepie bobozakupy.pl doradzili mi "jak mama" 🙂

Właśnie ja pamiętam ile mnie kosztowało, zeby wszystko dobrze dla malucha dobrać, a wózek to już był największy dramat, bo jest tyle czynników, żeby on był dobry, lekki, stabilny i solidny, a do tego wygodny w użytkowaniu, że po tych przebojach już staram się doradzać mamom, żeby one nie musiały się aż tak męczyć i denerwować jak ja w swoim czasie. Z fotelikami jest odrobinę łatwiej,bo atesty robią swoje i już wiadomo co i jak, ale wózek to bardzo ciężki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Karolinac napisał:

Właśnie ja pamiętam ile mnie kosztowało, zeby wszystko dobrze dla malucha dobrać, a wózek to już był największy dramat, bo jest tyle czynników, żeby on był dobry, lekki, stabilny i solidny, a do tego wygodny w użytkowaniu, że po tych przebojach już staram się doradzać mamom, żeby one nie musiały się aż tak męczyć i denerwować jak ja w swoim czasie. Z fotelikami jest odrobinę łatwiej,bo atesty robią swoje i już wiadomo co i jak, ale wózek to bardzo ciężki wybór.

a to jaki masz wózek? 🙂 Będę sie starać o kolejnego malucha, a poprzednie wózki to był dramat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola
Dnia 7.02.2019 o 14:40, Karolinac napisał:

Właśnie ja pamiętam ile mnie kosztowało, zeby wszystko dobrze dla malucha dobrać, a wózek to już był największy dramat, bo jest tyle czynników, żeby on był dobry, lekki, stabilny i solidny, a do tego wygodny w użytkowaniu, że po tych przebojach już staram się doradzać mamom, żeby one nie musiały się aż tak męczyć i denerwować jak ja w swoim czasie. Z fotelikami jest odrobinę łatwiej,bo atesty robią swoje i już wiadomo co i jak, ale wózek to bardzo ciężki wybór.

Dokładnie, wybór wózka to nie łatwa sprawa. Mi pomagali w sklepie Bobozakupy.pl - tam kupowałam przez internet, dobrze doradzają, tak jak pisała wyżej jakaś Pani - doradzaja "jak mama" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wózek spacerowy Julie z Lionelo . Zaraz po porodzie wróciłam do aktywności fizycznej, więc zależało mi, aby wózek był jednocześnie lekki, kompaktowy oraz w rozsądnej cenie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.02.2019 o 14:48, kasia_białka napisał:

a to jaki masz wózek? 🙂 Będę sie starać o kolejnego malucha, a poprzednie wózki to był dramat...

Koniec końców kupiłam Salsę 4 z ABC Design 🙂 I bardzo jestem w sumie z niego zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkaaa

Dla mnie najlepszym wózkiem jaki mogłam kupić to anex sport . Bardzo dobrze się go prowadzi i do tego ma świetna amortyzację .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

koła żelowe? jest taka opcja w anexie? czym się róznią od pompowanych? w sensie czy są lepsze czy gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulinna_M

Takie koła to już powoli standard i są zdecydowanie lepsze. Z tego co ja kojarzę te nowe modele Anexa maja żelowe właśnie koła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria36

Jest więcej marek wózków wielofunkcyjnych godnych polecenia Bebetto są funkcjonalne i mają ładny design, podobnie Anex, czy Espiro. Kupowaliśmy dla naszej pociechy ostatnio Anex Sport i nie zawiedliśmy się mają go w różnych atrakcyjnych kolorach. Polecam sprawdzić tutaj mają spory wybór wielofunkcyjnych: emaluszek.pl/produkty/wozki-dzieciece/wozki-wielofunkcyjne-2w1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Tak, ostatnio jest naprawdę w czym wybierać jeśli chodzi o wózki, dużo się pojawiło naprawdę fajnych ale ja jestem jakoś przyzwyczajona do x-landera, przy pierwszym dziecku mieliśmy x-move a teraz kupiliśmy x-pulse. Aż żałuję że poprzedni odsprzedałam, gdybym wiedziała że się tak szybko przyda to bym sobie zostawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanna

Ja nie sprzedawałam, nasza dwójka wychowana w wózku Anex, jestem bardzo zadowolona, wygodny, fajny wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita

Ostatno znalazłam fajny sklep z tego rodzaju rzeczami sklep-tosia.eu i przyznam że i ceny i wybór robią wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Wybór wózka dziecięcego to nie lada wyzwanie, jednak mając określoną sumę jaką chcemy na nie przeznaczyć oraz podstawowe opcje jakie sąnam potrzebne znacznie łatwiej o wybór. Mnie niezmiernie pomogła obsługa w sklepie sklep-tosia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka

Ja polecam wozki vega! Kupiłam wózek na allegro  jestem zadowolona! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula

Dla kogoś kto szuka dobrej jakości w dobrej cenie polceam wózki cybex które znaleźć można w sporej gamie na sklep-tosia.eu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Jula napisał:

Dla kogoś kto szuka dobrej jakości w dobrej cenie polceam wózki cybex które znaleźć można w sporej gamie na sklep-tosia.eu. 

Tosia, wypad, ale już. Nikt u ciebie nic nie kupi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Wózek dla maluszka mam z camini 2w1 frontera. Zależało mi na łatwej obsłudze i dużej gondoli. Od koleżanek słyszałam dużo dobrego na jego temat i się nie zawiodła. Służy mi już kilka miesięcy i narzekać nie mogę :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Jak szukasz dobrego wózka w okolicach 1500 to proponuję zajrzeć do bejbi.eu/15-wozki-klasyczne. Jeszcze lata temu z nimi współpracowałam przy pierwszej ciąży, a teraz oferta znacznie się poprawiła. Dość znany sklep z akcesoriami dziecięcymi z Łodzi. Ogólnie można zaufać, bo potrafią solidnie doradzić, wskazać różne alternatywy, a i katalog jest bardzo bogaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaaa

Ja jako matka chrzestna zadeklarowałam się siostrze że kupię wózek dla małej i przyznam, że bardzo pomogli mi z wyborem w sklepie Tosia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna

My kupiliśmy dla synka muuvo quick i jest naprawdę świetny, a w sklepie tosia jest ostatnio na promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

u nas anex e typ i nie zamieniłabym na żaden inny, jak ktoś jest aktywny tak jak ja i wszędzie go pełno, to polecam, wózek zgrabny, nie za cięzki, skrętny i bardzo solidnie wykonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymienionych wózków nie znam, ale sama kupowałam wózek dla mojej córy na https://www.forkids.pl/  zdecydowałam się na model Baby Design Husky i jest to 2w1 - wózek z gondolą i spacerówka. Bardzo solidnie wykonany wózek, lekki w prowadzeniu, intuicyjny w obsłudze, łatwo się składa i rozkłada. Do tego ma mnóstwo dodatkowych akcesoriów - torba, podnóżek, ochrona przed deszczem czy moskitiera, śpiworek i nakładka ochronna na spacerówkę, która chroni malucha przed chłodem. Użytkuję wózek już drugi rok i nigdy nie miałam z nim problemu. Polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirkaaaaaa

lubię proste formy, które są praktyczne - wlasnie taki jest anex m type, lekki, stabilny i bezpieczny wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My też cenimy sobie prostotę, wózek ma być funkcjonalny i nie musi być pokryty złotem i tysiącem wzorów ale każdy ma swój gust. Postawiliśmy na x-landera x-move. Fantastycznie się sprawuje na spacerach w leśne tereny, ładnie wykonany, duży, ma wszystko czego oczekiwałem od wózka. Wygodnie się prowadzi i mimo swoich gabarytów lekko pchnięty płynie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim najnowszym odkryciem jest Larktale, to genialne spacerówki dla nowoczesnych rodziców, którzy lubią aktywnie spędzać czas z dzieckiem. My go zabieramy wszędzie – na spacer, w podróż – bo składa się tak, że wchodzi o podręcznego, do samochodu. A jego lekkość zaskoczyła mnie totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze znajomą ostatnio rozglądałyśmy się za spacerówką dla mojego maluszka. Wybrałyśmy model frii z caretero, który jak na razie sprawdza się świetnie. Lekko się prowadzi, idealny do spacerowania po piaszczystych drogach w parku i jest łatwy w obsłudze czego chcieć więcej ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My zdecydowaliśmy się na CYBEX Mios Spring Blossom. Pięknie wykonany wózek, a do tego lekki na czym mi najbardziej zależało. I jeszcze regulowana rączka, bo mąż wysoki, a ja niska 🙂  Byliśmy w sklepie Tosia, który poleciła moja znajoma z pracy, ale nie było na Ursynowie tego modelu. Zarezerwowaliśmy i czekamy na odbiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam wózka, jest słabej jakości użytkuje od października jest marzec zaczęłam w listopadzie. Stelaż macha się jakby miał zaraz się rozsypać, koło po domu jak jeździsz trzeba jazdę na wprost bo odblokowane latają jak głupie i nie da nie jeździć nim przód tył na krótkim odcinku, gondola porażka plastik fantastyki, może to i wygląda ale nie funkcjonuje. W środku wkładka od budki nie zdejmowalna jak ubrudzisz piszesz cała, jak się popsuje coś w gondoli odsyłacz cała, podnoszenie w gondoli tragedia co za ... wymyślił trzymanie całego ciężaru dziecka na jakiejś plastikowej szynie po środku, co powoduje przekrzywia nie się fz iecka i opadanie na jedną ze stron, na dodatek, nie jest to dobry mechanizm, opada pod ciężarem dziecka nie raz spadło bo blokada się "omsknela", złoto odpada to standard akurat tu się nie spodziewałam wieczności, ale po jednym spacerze w śniegu,żenada. I jeszcze wypuścili wadliwa gondole najpierw nie chcieli uznać gwarancji później w końcu przyznali jak zobaczyli że ich błąd bo nie dali podbitki pod rant na materiał wózka i Pękala eko skóra. Nie polecam czasami wygląd nie idzie w parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam wózka junama fluo line, diamond jest słabej jakości użytkuje od października jest marzec zaczęłam w listopadzie. Stelaż macha się jakby miał zaraz się rozsypać, koło po domu jak jeździsz trzeba jazdę na wprost bo odblokowane latają jak głupie i nie da nie jeździć nim przód tył na krótkim odcinku, gondola porażka plastik fantastyki, może to i wygląda ale nie funkcjonuje. W środku wkładka od budki nie zdejmowalna jak ubrudzisz piszesz cała, jak się popsuje coś w gondoli odsyłacz cała, podnoszenie w gondoli tragedia co za ... wymyślił trzymanie całego ciężaru dziecka na jakiejś plastikowej szynie po środku, co powoduje przekrzywia nie się fz iecka i opadanie na jedną ze stron, na dodatek, nie jest to dobry mechanizm, opada pod ciężarem dziecka nie raz spadło bo blokada się "omsknela", złoto odpada to standard akurat tu się nie spodziewałam wieczności, ale po jednym spacerze w śniegu,żenada. I jeszcze wypuścili wadliwa gondole najpierw nie chcieli uznać gwarancji później w końcu przyznali jak zobaczyli że ich błąd bo nie dali podbitki pod rant na materiał wózka i Pękala eko skóra. Nie polecam czasami wygląd nie idzie w parze. Materiał w środku też słaby szybko się zmechacil, torba dwa suwaki porażka nie funkcjonalna, trzeba się namęczyć jak masz jedną rękę wolna, no i ona otworzyć aby coś wyjąć bo jeden nic nie da, brak przegródek np na butelkę z mlekiem aby trzymało. Materac też miękki nie zalecany dla noworodków, po praniu się skawalił w środku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×