Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anitataaaaaa

Jakie buty do czerwonej sukienki ?

Polecane posty

Gość anitataaaaaa

Idę na wesele... Zakupiłam czerwona sukienkę. Jaki buty i torebka do niej będą pasować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitataaaaaa
dzięki !! sukienka jest takiego koloru jak paski i napis "zostań klientem" na górze ekranu w reklamie mBanku ... Pani w sklepie doradzała mi złote ... ale nie wiem czy nie będzie to tantdetne . myślama też o delikatnych sandałkach czarnych ( tylko paseczek iz przodu i paseczek na kostce.. ale wtedy musiałabym wziąć też chyba czarną torebke ... iżle mi się kojarzy czerwień z czarnym ... a te srebne ... Hmm może to i pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złote albo
czarne lekkie sandałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złote też będą pasowały, ale bardzo rzucają się w oczy, więc pomyśl czy będziesz się w nich dobrze czuła .... ale jeżeli to będą delikatne złote lub srebrne sandałki to będą pasowały idealnie nie tylko do tej sukienki, ale prawie do wszystkiego, nawet do zwykłych dżinsów .... Jeżeli się na nie zdecydujesz to nie przesadź z biżuterią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjkjjkk
czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może zielone
albo żółte? Też będą piękonie kontrastowały. Czerń jest zbyt powszechna jeśli chodzi o buty i zbyt oklepana. Wszędzie tylko czarne buty. Koszmar. Dziewczyny jest lato zaszalejcie trochę z kolorami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hryhryr
kremowe lub bezowe dopasowane odcieniem tez ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitataaaaaa
dzięki za dobre rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka...
Czrne bedą wyglądały ponuro, ale pasują. Chyba najlepsze byłyby ZŁOTE !!! są teraz modne i będą ładnie kontrastowac i sie wyróżniać. Tylko NIE czerwone !!! Będzie nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie
tylko biale pantofelki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmm
beżowe - wszystkie odcienie, ale nie za ciemne czerwone - ale trzeba dopasować do koloru sukienki ( ryzykownie) złote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
czarne - najbezpieczniejszy zestaw, bo bez problemu dobierzesz torebkę złote - ładnie, ale to trochę buty jednorazowego użytku beżowe - jasne - wydłużą nogę, nie będą odwracać uwagi od sukienki, będą do innych zestawów czerwone -niemodne!?! bzdura -niemodny to może być krój spodni, a nie konstrukcja stroju;-((. jak dobierzesz tylko odcień do sukienki to bardzo ładnie może wyglądać. Wtedy możesz "poszaleć" bardziej z dodatkami. Poza tym - red is sexi... (mówi to włąscicielka czerwonych szpilek nosoznych do granatowych-szarych garniturów). granatowe? - byłoby to niabanalne połaczenie kolorów, ale eleganckie. Tylko w tym sezonie raczej nie trafisz nigdzie granatowych, dobrych jakościowo butów- one będą dopiero modne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie bym zalozyla bezowe, ladnie i zgrabnie dobrane, moga wygladac na prawde super z czerwona kiecka :) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie zloto- pieknie podkresla opalenizne i pasuje do czerwieni, czarnych bym nie ubierala bo sa za ciezki do czerwieni (jak mozna to okreslic) zdecydowanie zlote!! (przegladnij jakies gazety dla kobiet gdzie sa zdjecia z roznych imprez -na wielu takich gdzie mialy czerwone suknie-mialy rowniez zlote buty;) ale do ciebie nalezy decyzja,najwazniejsze zebys dobrze sie czula.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelka
zielone lub zolte,efekt bedzie super do tego dodatek zielone majtochy babki na glowe i lecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwazam tak samo jak Pani ze sklepu złote beda slicznie pasowaly ,zloto ogolnie wrocilo teraz do lask;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złote
i zadne inne.. delikatn sandałeczki.. beda pasowałydo wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
moja siostra ma czerwoną suknię z satyny(?) ze srebrną broszka pasie... i kupiła czarne szpilki, bez paców tez atłasowe ze srebrnym akcentem i b. ładnie to wygląda:P :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiolom
Ja t4eż idę na wesele i też kupiłam czerwoną sukienkę i do tego czerwone balerinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym założyła czerwone albo złote buty typu peep-toe. Strasznie na nie teraz choruję, a do czerwonej sukienki raczej założyłabym czarne. (wolę nie pozostawać bardziej widoczną niż panna młoda jeżeli mówimy o weselu). Ogółem mówiąc, jeżeli chodzi o kolor, jestem za czerwienią i złotem. Jeżeli o krój - peep-toe, albo jakieś wygodne balerinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8h8g8g
jabyłam na weselu 3 meisiące temu i miałam czerwoną (malinową)sukeinkę i złote sandałi.Peep toe do delikatnej sukeinki pasują średnio. Ja na pocvzatku tezmyslałam o czerni a to tak banalnei by było. Gdybym mogła znaleść zielone ( ale w moim ukochnaym odcieniu zieleni)pewnei bym wybrała te albo... granatowe.Żółte nie bo nie lubiętego koloru i ei miałabym tego z czym zestawićpotem. Te złote były ok ale to chba już takie banalne połączenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla_kobieta
zdecydowanie granatowa, albo habrowe... widzialam fantastyczne w ALDO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiska
Nie sądzę, żęby złote buty były jednorazowego uzytku. Posiadam sandałki delikatnie złote z dżetami i bardzo dobrze pasują do letnich , jasnych ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeorade
A brązowe buciki? szpilki oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie!! Za miesiąc moja koleżanka wychodzi za mąż i mam być swiadkiem. Na allegro kupiłam czerwoną sukieneczkę a nie wiem jakie butki założyć??!! Czy czółenka czy sandałki.Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neelaa
Ja też idę na ślub. kupiłam czerwoną sukienkę i ma w pasie srebrną broszkę. wiele osób doradzało mi czarne buty i torebkę. ale dzięki temu co tu przeczytałam doszłam do wniosku że kupię delikatne srebrne szpilki z paseczkami i srebrną torebeczkę do butów. no a do tego delikatny srebrny łańcuszek. dziękuję. jesteście super ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×