Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kuchniozmieniacz

Jakiej firmy sprzęt AGD do kuchni ?

Polecane posty

Gość gość
Ja znowu bardzo sobie chwalę sprzęty agd gastronomiczne, na przykład Winterhalter - maja na prawdę mega dobre zmywarki, które są bezawaryjne i bardzo dokładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynika7
Ja właśnie szukam dobrej lodówki i okazuje się, że wysoka jakość nie musi być droga. Najbardziej odpowiada mi model http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/przechowywanie-zywnosci/chlodziarkko-zamrazarki/-/catalog/14889051/ckbbf-172- z komorą świeżości. Można w niej dłużej przechowywać żywność. System No Frost, więc nie trzeba często jej rozmrażać. To praktyczne i wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
pewnie że nie musi być nie wiadomo jak droga :) ja od lat mam lodówkę od Candy i powiem wam, że sprawdza się super :) studentom na stancję ostatnio kupiłam z innej firmy i już są jakies problemy, ze szron widać itd. a u mnie nofrost i od tylu lat się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie w ogóle zakupujecie taki sprzęt ? ja myślałam o media expert to znany sklep i mają duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazania

Jeśli chodzi o kuchnie, u mnie był dylemat na jaką kuchenkę się zdecydować. Długo miałam kuchenkę gazową i nigdy już nie chcę jej mieć. Korzystałam też z płyty ceramicznej, ale indukcja bije ją na głowę. Mam Electrolux Bridge SlimFit i jestem z niej naprawdę zadowolona. Mogę połączyć kilka pół grzewczych w jedno. Pola dostosowują się do rozmiaru garnka. Ogólnie to była świetna zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolei

Ja się waham pomiędzy taką jak Twoja a Sense Fry, w tej drugiej podoba mi się ten czujnik który zawsze pilnuje temperatury patelni i chyba zdecyduję się właśnie na nią. Chociaż wiadomo, że jako kobieta mogę jeszcze zmienić zdanie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra opcja Szczególnie jeśli chcesz powiesić w jednym pionie mikrofalę czy piekarnik. Wyglada to o wiele lepiej niż sprzęty innych firm, które tak naprawdę dość trudno do siebie dopasować. Tak aby to dobrze wygladało.  Polecam po prostu przeznaczyć sobie wolny wieczór oraz samodzielnie poczytać sobie opinie o poszczególnych sprzętach:

https://sklep.gkpge.pl/hotpoint-ariston

Dobre opinie ma Hotpoint Ariston. Obecnie mam sprzęt tej firmy u siebie i nie narzekam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lubię samsunga, jak jest taka opcja to z reguły wybieram właśnie jego, ew. simensa bo są bardzo podobni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdecydowałam na płyte SenseBoil electroluxa. Jestem bardzo zachwycona. Nie spodziewałam się, że będzie ona aż tak pomocna. Płyta automatycznie reguluje moc podczas gotowania wody i mam pewność, że nic mi nie wykipi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2021 o 00:39, Madzia1 napisał:

Ja się zdecydowałam na płyte SenseBoil electroluxa. Jestem bardzo zachwycona. Nie spodziewałam się, że będzie ona aż tak pomocna. Płyta automatycznie reguluje moc podczas gotowania wody i mam pewność, że nic mi nie wykipi.

Również mam ten sprzęt i jest mega dobry. Opcja z automatyczną regulacją mocy bardzo mi pomaga w kuchni. Jeszcze z połączeniem z okapem electroluxa to coś pięknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy do kuchni jest electrolux. Bardzo solidna firma z porządnym agd. Ostatnio kupiłam mega piekarnik SenseCook i jest boski. Posiada on termosondę która monitoruje temperaturę wnętrza potrawy, bez ryzyka niedopieczenia czy przepieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o sprzęty AGD marki Toshiba, znacie? Może ktoś ma? Najbardziej interesuje mnie pralka i lodówka, ale chętnie poznam też inne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2021 o 08:15, NatalieC napisał:

Mam pytanie o sprzęty AGD marki Toshiba, znacie? Może ktoś ma? Najbardziej interesuje mnie pralka i lodówka, ale chętnie poznam też inne opinie

Ja mam pralkę Toshiba TW-BL80S2PL i jak dla mnie super. Ma funkcję prania w zimnej wodzie, przez co zużywa mniej energii i jednocześnie chroni przed utratą koloru pranych ubrań. Jakość prania bez zarzutu, wszystko idealnie czyste. Poza tym pralka bardzo ładnie prezentuje się w łazience, ma fajny japoński dizajn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2021 o 18:22, Ignata napisał:

Ja mam pralkę Toshiba TW-BL80S2PL i jak dla mnie super. Ma funkcję prania w zimnej wodzie, przez co zużywa mniej energii i jednocześnie chroni przed utratą koloru pranych ubrań. Jakość prania bez zarzutu, wszystko idealnie czyste. Poza tym pralka bardzo ładnie prezentuje się w łazience, ma fajny japoński dizajn.

Przeczytałam Twój komentarz i aż musiałam sprawdzić ten japoński dizajn ;-) Przyznam, że nie wiedziałam, że Toshiba robi sprzęt AGD :-) Fajna, taka prosta w formie, ładne drzwiczki. Funkcja prania w zimnej wodzie to mega opcja, zawsze oszczędniej. Przeczytałam też na stronie, że ma wymienne łożyska, a to ważne, bo niektóre pralki nie mają i jak się zepsuje to klops. Wymiana całego bębna może przewyższyć wartość pralki. Niedługo też będę zmuszona wymienić pralkę więc może wybiorę właśnie tą? Podoba mi się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Agatka2292 napisał:

Przeczytałam Twój komentarz i aż musiałam sprawdzić ten japoński dizajn 😉 Przyznam, że nie wiedziałam, że Toshiba robi sprzęt AGD :-) Fajna, taka prosta w formie, ładne drzwiczki. Funkcja prania w zimnej wodzie to mega opcja, zawsze oszczędniej. Przeczytałam też na stronie, że ma wymienne łożyska, a to ważne, bo niektóre pralki nie mają i jak się zepsuje to klops. Wymiana całego bębna może przewyższyć wartość pralki. Niedługo też będę zmuszona wymienić pralkę więc może wybiorę właśnie tą? Podoba mi się 🙂

Pralka jest świetna, naprawdę polecam. Na początku się obawiałam, że to pranie w zimnej wodzie nie będzie takie skuteczne, ale wszystko jest wyprane idealnie, a rachunki za prąd dużo niższe, więc jeśli Ci na tym zależy, to będziesz zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie niezłą marką jest electrolux. Mam ich sprzęty i jestem zadowolona. Fajnie sprawdza się też pralka. Mam ją wbudowana w kuchni. Jak ktoś szuka to perfect care jest świetną serią pralek i suszarek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie ma wielkiej różnicy pomiędzy markami, przede wszystkim przy zakupie zwracam uwagę na funkcjonalność oraz na jakość wykonania. Ostatnio znalazłem fajne miejsce w którym kupiłem sprzęt dobrej jakości w bardzo fajnej cenie to Komis Techniczny Wrocław 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie zgodzę, bo między markami jest ogromna różnica. Niestety ma też znaczenie w żywotności sprzętów i tego jak się potem z nich płynnie korzysta. Mam pralkę electroluxa, ale wcześniej miałem inne marki i  widzę dużą różnicę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2021 o 11:27, Gacek napisał:

Tu się nie zgodzę, bo między markami jest ogromna różnica. Niestety ma też znaczenie w żywotności sprzętów i tego jak się potem z nich płynnie korzysta. Mam pralkę electroluxa, ale wcześniej miałem inne marki i  widzę dużą różnicę. 

a jaki masz model tego electroluxa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie niezbędny jest mały grill elektryczny. Robimy na nim praktycznie wszystko - tortille z warzywami, zapiekanki, wege-kotleciki z blendowanych warzyw, nawet kanapki na ciepło. Można na tym naprawdę szybko przyrządzić proste dania i przekąski.

Polecam również dystrybutor filtrujący wodę, dzięki temu nie ma konieczności picia wody z kranu:

https://dystrybutory.eu/wynajem-pm-34.html -

Jeśli nie jesteście przekonani do kupna, to jest mozliwość wynajęcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od lat gustuje w sprzęcie marki Samsung, przy budowie nowego domu, też postawiłem na ich rozwiązania. Ostatnim elementem wyposażenia kuchni była zmywarka. Model z automatycznym otwieraniem drzwiczek po skończonej pracy, które pozwala na szybsze czyszczenie naczyń, jest jak dla mnie numerem jeden. Szczerze polecam takie rozwiązania. #ambasadorsamsung #opiniawramachtestowaniaproduktu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku trzeba zidentyfikować do jakiej grupy ludzi się zaliczamy. W zasadzie są tylko dwie: szukający oszczędności tam gdzie ich nie ma oraz szukajacy wysokiej jakości. Wystarczy poczytać jak wiele narzekań w internecie jest ze stronych tych pierwszych. Nie ma się co dziwić bo jednak najtańszy sprzęt jest tak zrobiony by popsuł się zaraz po zakończeniu gwarancji. Z drugiej strony zapłacimy więcej za markowy sprzęt ale będzie służył przez długie lata. Dlatego warto zorientować się jakie marki są godne uwagi, a artykuły na ten temat znajdziemy tutaj - https://sprzety-do-domu.pl/ Reszta to już kwestia potrzeb oraz naszego gustu by dany sprzęt pasował do aranżacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem z AGD w moim domu, dlatego skorzystałem z oferty polecanego mi sklepu internetowego z częściami zamiennymi do AGD, gdzie zakupiłem m.in. szczotka do odkurzacza . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×