Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narazie na pomarańczowo

Spotykamy się, ale nie wiem czy ona chce czegość więcej.

Polecane posty

Gość narazie na pomarańczowo

Spotykam się z pewną dziewczyną narazie na stopie przyjacielskiej. Jak sprawdzic czy ona chce czegoś wiecej. Szanse oceniam na 50/50. Ale chce miec pewnośc. Jest jakiś test, zeby to sprawdzic? Dodam, że nie mam śmiałości do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narazie na pomarańczowo
może odpiszecie cośkolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----
napisz troche więcej, jak ona się zachowuje gdy sie spotykacie,jak się zachowuje, gdy się dłużej nie widzicie, mam na mysli, czy dzwoni do Ciebie , pisze, pierwsza proponuje spotkanie, czy raczej wszystko inicjujesz Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narazie na pomarańczowo
a jezeli to zazwyczaj ja iinicjuje to zanczy ze sprawa przegrana? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----
nie, dlaczego; nie wiem, jakie sygnały Ty wysyłasz, czy dajesz jej do zrozumienia ,że Ci zalezy, czy może spotykacie sie jak przyjaciele, dawno ją znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narazie na pomarańczowo
nei dawno, ale barszo blisko juz jestesmy w sensie przyjazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narazie na pomarańczowo
zaproponuje jej anala co wy na to? pojudzie na to z checia?? mam duzego fiuta ale chyba jej nie rozerwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narazie na pomarańczowo
proszę się nie podszywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----
może właśnie traktuje Cie jak przyjaciela? Niestety to często się zdarza, znam to z doświadczenia, niby przyjaźniłam sie tylko z facetem, a teraz dowiaduję się,( nie od niego) że on jest zakochany, wczesniej nie wysyłał żadnych sygnałów, że ma na myśli coś więcej niź przyjaźń...trudna sytuacja się z tego zrobiła bo ja nie chcę zrezygnowac z tej przyjaźni ale też nie jestem w nim zakochana....może po prostu najlepiej z nią pogadaj, powiedz jasno....albo-albo...powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----
Ciągle nie napisałeś, jak ona sie zachowuje przy Tobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----
Chodzi o to czy jest na tych waszych spotkaniach spieta, nerwowa, wystraszona a może śmieje się i jest naturalna.Jeżeli jej zalezy to na pewno jest dla Ciebie bardzo miła, uśmjiechnieta,szuka tez kontaktu, dotknie Cie niby przypadkiem, jest ładnie ubrana, uczesana, delikatny makijaż( to znaczy,że zalezy jej aby dobrze wypaśc w Twoich oczach) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----
miało być ,,uśmiechnięta''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary mam ten sam problem
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----
przypadkowy kontakt to znaczy co? Gdzie sie zwykle spotykacie i co wtedy robicie ( kino, disko...)Jesli można wiedzieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----
A może ona wcale nie traktuje Cie po przyjacielsku, tylko właśnie czeka na nastepny Twój krok....Skoro sie widujecie, rozmawiacie, chodzicie na kawe to jest wam ze soba po prostu dobrze i myśle, że ona tez tak mysli i raczej na pewno Cie nie odrzuci jesli zaproponujesz cos więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary mam ten sam problem
czyli co koles ma jej powiedziec cos w stylu," czy moge cie pocalowac " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma dotknąć
jej podbrodka spojrzec w oczy...pauza :) a potem delikatnie sie zbliżyc do ust ale nie calować i w byc w malutkiej odleglości a potem do polizka i cmoknac w policzek:) a jak bedzie happy do w usta:) i calowac sie razem:) sam zobaczy jej reakcje:) i bedzie wiedziała, ze jemu bardzoo i zrobia krok dalej:) Ale napewno nie pytac, ale i nie calowac z nienacka.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----
stary- Po prostu pocałuj ja w policzek na pożegnanie( nie pytaj czy możesz), zycz kolorowych snów ze soba w roli głównej...takie drobne sygnały daja do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie na pomarańczowo \"Spotykam się z pewną dziewczyną narazie na stopie przyjacielskiej. Jak sprawdzic czy ona chce czegoś wiecej. \" ????????????????? a co kolega ma na myśli? Co to w/g kolegi jest to CoŚ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałbym zeby to ona zrobiła pierwszy krok. ze wszywtkimi dziewczynami jakie miałem tak własnie bylo.. albo one robiły pierwszy krok, albo jakos samo wychodziło, alejakos i tak z ich inicjatwy raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary mam ten sam problem
dobrze ze wszedlem na ten temat, mialem kilka dziewczyn i nie mialem z tym zadnego problemu, ale teraz nie wiem co jest :-) Z tym pocalunkiem to mowisz eze dal bym plame jak bym zapytal. Cholera niby to wszystko takie proste a jednak takie trudne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma dotknąć
09.07] 15:13 o własnie mnie by dały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary mam ten sam problem
sory Pomaranczowy ze tak Ci sie wcinam w temat, ale przechodze przez to samo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×