Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qwertyuiopasdfghj

A ja już odpadam, mam 24 lata, nie szukam dziewczyny, zostanę starym kawalerem

Polecane posty

Gość Qwertyuiopasdfghj

Ile czasu można z nadzieją żyć, że się pozna, chodzę na spacery, chodzę do kina, spotykam się ze znajomymi, nic! Wszystkie dziewczyny zajęte, wszystko już przepadło. Podaje się. Nic już nie będę robił w tym kierunku. Zdaje się na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie, jakiś rozsądny mężczyzna :) Gratuluję ! :D Nie martw się, kawalerowie są zawsze do wzięcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwertyuiopasdfghj
teraz pora ogladnac sie za facetem, wtedy bede na 100% spelniony. a dziewczyny niech ida w cholere jesli mnei nei chca to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Radosnym Uśmieszkiem
Wszyscy przegraliście życie! Tylko ja jestem tą wygraną! A reszta - gnój przenosić i rowy kopać, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latek
ja tes odpadam , nie warto szukać , teraz zaczynaja sie ruchac mająć 14 lat ,małe dziwki , nie chce takiej dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiąca królwena
ja nie jestem dziwką wypraszam sobie mam 23 lata za bardzo sie przejmujecie tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiąca królwena
nie obrażaj mnie jak mnie nie znasz jestem zwykłą dziewczyną i szanuje się i swoje ciało łosiu jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzekasłów
A nie możesz na jakimś poratlu randkowym się zalogować? Przecież możesz wystawić tam swój profil. Nie muszisz być samotny - nalezy jednak trochę sie do tego przyłożyć. Uwierzyc w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szukam zadnej bo nie mam na to czasu (praca) ani ochoty ( po pracy nie mam juz na nic ochoty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze twoj tatus robi w mejskim przesiebiorstwie kanalizacyjnym za 600 zeta na mies nie oznacza ze masz wszystkich oceniac jedna miara swojego biednego tatusia kreta kanałowego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak tak zarabia ..... chyba na sutenerstwie hehehehe i to po godzinach miedzy kanalami a domem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Autorze tego topiku,korzystaj ze słońca rozsądnie,bo chyba przegiąłeś,jeżeli mając 24 lata uważasz się za starego kawalera.Ja mam 31 i to mne możnaby było nazwać starą panną,chociaż się tak nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem sama i sie nie poddam..i znajde... a moze trzeba dać sobie spokój to wtedy jakis sie napatoczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj wujek
nie mial nigdy dziewczyny i teraz juz mu sie zbliza 40stka i znalazl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczona dama
Ciekawe czy jest tu jajkiś do wyboru? :O :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do założyciela topiku ja też nikogo nie mogę znaleźć, jestem wolna więc nie wszystkie dziewczynu juz kogoś mają:) a jeśli chodzi o te 14 latki co mają za sobą pierwszy raz----- ich wybór:) ja czekałam z tym na tego jedynego ale cóż.....skończyło sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×