Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amantka wszech czasów

czy uwazacie ze to bylo chamskie?juz sama nie wiem,pomózcie!!

Polecane posty

więc tak kiedys wracalam z Anka,Rafalem i Emanuelem z Wawy,jestesmy w tramwaju,i wkoncu musimy wysiadac,i facet przez pomylke zamknal drzwi ktore przytrzasnęly noge Rafałowi,nasza grupka sie z tego smiala,a stare małpy nie mogły wyjsc,więc dla rozlużnienia napiętej sytuacji powiedzialam \"no Rafał przepuśc babcie\"(stala tam babka po 40stce:) ) i ta ropucha spalila buraka,i odpowiedziala\"bardzo bardzo śmieszne\" :) czy uwazcie ze to bylo chamskie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiałka
tak to bylo bardzo nie na miejscu ale dzisiaj taka glupia mlodziez jest wiec coz zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli tak powiedzialas do tej pani to widac po tym ze jestem pusta smarkula ktora jest rozpiesczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co.....
od kilku lat o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amantka...skoro to było kilka lat temu to co ci się tak nagla przypomniało? Ten apel \"pomóżcie\" wskazywałby...że sprawa jest pilna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakierka
Tak, to było chamskie. Kobiety w tym wieku są bardzo przeczulone na punkcie wieku, chcą uchodzić za młode i tak się czuć. Zrobiłaś komuś diużą przykrość i to bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda
chamskie na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakierka
No to sama już wiesz. Następnym razem się zastanów co mówisz. Nie warto robić wszystkiego tylko po to, żeby się popisać przed znajomymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszły..jak zwykle w obronie Moniki..tak masz na imię, prawda? :) Ale to było niemiłe...bo rozumiem że ta \"babcia\" nia należała do waszej zgranej paczki i chyba nie uważała tego za \"jaja na okragło\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaslte-linka
masz szczescie ze nie trafilas na moja tesciowa - odgryzlaby ci glowe i wyplula do smietnika za cos takiego. no coz nie wszyscy maja poczucie humoru :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdadaf
a tak napisałas jakos niesładniowo ze ja zrozmiałam ze z warszawy do..nie wie gdzie mieszkasz..przypuscmi w karkowie..wracałąs tramwajem hheheh po pierwsze składnia bo drugie kobieta w wieku 40 lat nie jest babcią...jest dorosłą kobietą..jak bedziesz miała 40 lat sama sie przekonasz jak sie beda z ciebie małolaty naśmiewac GRATULUJE i jeszcze z kolegi sie smiac ze mu noge przyskrzyniło, jakby tobie przyskrzyniło pewnie bys wielka awanture urzadziła. idiotko amantko głupich czasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet gdyby
miała 80 lat,to nie miałaś prawa tak się odezwać .To najzwyklejszy brak szacunku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakierka
Ja nie mam 40 lat tylko 20, ale moja mama jest po czterdziestce i wiem, jak bardzo było by jej przykro w takiej sytuacji. Jaja można robić sobie z różnych spraw, ale nie koniecznie tak, żeby kogoś krzywdzić. Równie dobrze możesz podejść na ulicy np. do mało urodziwej dziewczyny, i powiedzieć: "ale jesteś brzydka! masz okropne pryszcze i obrzydliwą twarz..." Śmieszne? Pewnie dla "rozbawionej paczki" tak. Ale dla kogoś, kto walczy z kompleksami już nie za bardzo. Myślcie czesem o innych, nie tylko o sobie! Amantka ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszły.....może nas nic nie obchodzic...ale Ty mi wyglądasz na piekielnie zaborczego człowieka. A amantka ma na imę Monika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety? To że znamy jej imię w niczym WAM chyba nie przeszkadza...głowa do góry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakierka
Dobra, nie wypowiadam się już, bo widzę że szkoda mojego czasu... :( Wierz mi, za parę lat przestaniesz patrzeć na świat w tak prymitywny sposób i będziesz już wiedziała, że wcale nie byłaś taka z*jebista jak ci się wydawało... Że w ogóle nie byłaś z*jebista :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaa
no to niezła z ciebie BLACHARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×