Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona ola

Dlaczego on stanął na drodze mego życia i namieszał mi w sercu??

Polecane posty

Gość zrozpaczona ola

Podobno sposobem na zapomnienie o chłopaku jest nowa miłość. No ok ale jak już poznałam tego nowego dlaczego musiałam wracać do Polski? To jest takie nie fair :-(Przedwczoraj rano skończyły się wakacje i znajomość z idealnym kandydatem na chłopaka. Pomóżcie mnie , pocieszcie, nie wiem co ale coś zróbcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozduch
yyyy... nie wiem na ile mogłoby cię to pocieszyć ale... "co cię nie zabije, to cię wzmocni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona ola
On Belg, 22 lata, będzie nauczycielem w-f, cudowny chłopak, poznałam go w tamten poniedziałek, ostatni raz widziałam w czwartek wieczorem. Wczoraj wrano wróciłam z Monfalcone gdzie byłam na wakacjach na kempingu a on ze swoimi 3 kolegami i 3 kolezankami. w czwartek siedziałam z nimi na pizzy był milutki, pocałował mnie, przytulił na pożegnanie i długo patrzył za mną aż zniknęłam za murem. On nie jest z takich co poznają dziewczyny tylko po to żeby je wylizać on pocałował mnie w policzek. Ja 16,5 roku ale powiedziałam mu że mam 17. Myślę ze zabrakło nam czasu żeby się lepiej poznać. Niestety. Mam z nim 2 zdjęcia na których ąż promieniuje z nas radość która po godzinie zew mnie uszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozduch
wierz mi, jeszcze będzie ci obojętny bo kiedyś to przebolejesz, i spotkasz jeszcze kogoś wartego twojej uwagi, może w odpowiedniejszym miejscu i czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy.....jak Ci to powiedzieć...młodziutka jesteś:) Miła przygoda i ładnie się zakończyła....tyle...ot - wakacje. Gdybyśmy miały być z każdym facetem ktory nas odprowadza wzrokiem albo ktory jest miły.....albo z ktorym fajnie się gada.....moja droga, życia by brakło:) trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona ola
Ja już nie wiem co mam robić to jest okropne ja wiem, że jestem gówniarą która ma rozterki sercowe i jakieś tam pierwsze miłości ,a le tpo trzeba przeżyć ale jak. Nawet nie wiecie co bym dała żeby to jeszcze raz wszysko przeżyć oddałabym wszystkie pieniądze żeby go na sekunde zobaczyć. ?To jest tak okropnew że mam łzy w oczach nie wiem co sie ze mną dzieje Ona tam bedzie do 21 07 ja jade 13 do chorwacji i wraca 23 jak sobie że jak będe przejeżdzać przez słowenie i że bede od niego tylko 100 km a nie 1000 to nie wiem czy nie wybije okna i nie pojde do niego z buta chocby iala isc 23 tyg w mrozie. Monfalcone jest we wloszech 25 km od triestu i 36 km od granicy ze słowenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna Ula
On nie jest z takich co poznają dziewczyny tylko po to żeby je wylizać on pocałował mnie w policzek a skąd Ty wiesz o tym? Cooo po miesiącu spotykania sie?:P Czy po 2 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna Ula
To, że pocałował w policzek to świadczy o tym, że nie lata na inne tak? ahaaaaaaaaaaaaaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona ola
on ma 22 lata nie pali nie pije nie zarywa do każdej gdyby był taki głiupi że po 4 dniach znajomości sie całuje ale on nawet nie próbował. Zaprosiłmnie do swoich przyjaciól zapoznał z nimi i gadał ze ną. Jak siedziałam przez 2,5 godz koło niego to był najpiękniejsze 2,5 godz w moim życiu. Ja juz nie wiue cop i odwala . Wczoraj tak sie nim nie przejmowałam ale teraz to masakra cały czas mam go przed oczami i myśle co robić zżeby go zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna Ula
Przecież są telefony, e-maile, komunikatory... znajomośc można kontynuować... zawsze to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona ola
wiem wymieniliśmy sie telefonami , mailami . on ma msn ja tez mialam ale chyba znowu zainstaluje. Ale co ? I tak musze przezcekać z tymi mailami do 23 a pozatym to nie jest tak jak byśmy sie widzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona ola
dziś znowu to samo cały czas patrze na nas na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×