Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pelka-kro

starające się kobietki z zachodniopomorskiego

Polecane posty

Gość pelka-kro

zapraszam was serdecznie! Kto planuje dzidzię w najbliższym czasie? Ja jestem juz po pierwszym cyklu i nic, ale się nie poddaję. Mam nadzieję, że nie będę długo czekać. Macie jakieś szczególne zalecenia w staraniu się o dzidzię? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robic to codziennie
:) i to z orgazmem;) pewny sposob:D powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelka-kro
z reguly konczy sie to przyjemnie, ale mi chodzilo o konkretne sposoby - typu tabletki, hormony, pozycje, temperatura.... i tym podobne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robic to codziennie
no tak, ale jesli dopiero zaczynasz to nie masz powodow do brania lekow, ja bez lekow dwa razy trafilam:) poczytaj o orgazmie, oprocz wielu innych zalet pomaga zajsc w ciaze;) a jak bedziesz robic to codziennie, nie przegapisz owulacji, no chyba ze wolisz to robic z termometrem i innymi duparelkam:O coz to za przyjemnosc, niczym rozmnazanie rasowych pieskow, "dzis mam owulacje, musimy sie kochac":P wyluzuj i badz spontaniczna, ewentualnie zacznij kwas foliowy lykac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robic to codziennie
co do pozycji, mysle, ze najlepiej jak bedziecie to robic stojac na glowie:P nasienie bedzie splywac do srodka:P sorki, ale niektore naprawde robicie jakis kosmos z poczecia dziecka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelka-kro
aaa co z faktem, ze najlepiej i najpewniej zajsc w ciaze kochajac sie co dwa dni, aby plemniczki sie nie oslabialy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robic to codziennie
ja tam bez takich cudow zaszlam, robiac to codziennie, a ty kombinuj, kombinuj;) pewnie jak jestes zdrowa i tak ci sie uda, czego oczywiscie ci serdecznie zycze, tylko zastanow sie, jak ten gatunek przetrwal bez specjalnych technik, pozycji, wykresow:) poprostu wyluzuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jestem ze Szczecxina no i w 7 tygodniu. Mam prośbę polećcie mi jakiegoś ginka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robic to codziennie
ja tez 7 tydzien:) ja chodze na jagiellonskiej calkiem tam milo;) polecam pieleszka i slazyka, obaj prowadzili moja pierwsza ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja pierwsza ciąża i jestem przerażona troszkę bo nie mam ginka no i krótką szyjkę macicy. Chodzisz prywatnie , bo ja poszłam na pierwszą wizytę to 100 skasowala żadnych badań nie zrobiła i nawet kwasu foliowego nie poleciła brać. Podaj mi jak możesz jakiś bliższy namiar :) Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robic to codziennie
to nie tajemnica, to przychodnia przy szpitalu mswia na jagielonskiej 44:) kolo torow kolejowych na gorce. i za nic nie place bo to panstwowy, w pierwszej ciazy usg robili mi chyba z 5 razy, kwas i witaminy przepisali, pozniej polozna, ktora siedzi tam zwykle w gabinecie odwiedza cie w domu:) matka mojego kolegi zreszta:O nie sa moze jacys tacy super, ze zagaduja, robia kawke i nie wiadomo jakie cuda, ale robia dobra robote i nie mam im nic do zarzucenia, w koncu co 5 minut maja pacjetke, nie maja czasu na pierdoly, a ogolnie nigdy nic przykrego nie powiedzieli. jedynie jarczynskiego odradzam, taka swinia i to nie tylko moja opinia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelka-kro
witam dziewczyny...ja chodze do doktor płodowskiej - ma swoj gabinet na slonecznym! przecudowna kobieta!!! sławunia robiv to co dziennie - gratuluje ciazy! mam nadzieje, ze i mi sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny , dzięki za namiary no ale Słoneczne to troche zadaleko dla mnie. Mam namiar na fajną babkę - Rajewska no ale prywatnie :( a wogle to wszyscy na wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestem ze szczecina no i w 9 tyg. chodzę do dr puchalskiego przyjmuje na piotra skargi i prywtniw w spondylusie , a do usg polecono mi drjerzego węgrzynowskiego może coś o nim wiecie??? dajcie znać :) to moja pierwsza ciąża i jestem trochę skołowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelka-kro
Farciary... ja dopiero mam pierwszy cykl za soba i w dodatku nie trafiony... chcialabym byc w ciazy i cieszyc sie jak wy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam slub miesiac temu... nie myslelismy wczesniej o dziecku az tu nagle stwierdzilismy, ze miloby bylo miec jeszcze kogos obok siebie! pierwszy cykl staran moge uznac za pechowy! Czekam teraz na @ a pozniej ruszam z dzialaniami! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło tak jakby rzutem na taśmę :) całkiem sprawnie :) mąż był nawet trochę zdziwiony, że ops... i mamy naszą fasoleczkę, co prawda jesteśmy 2 lata po ślubie ale dopiero teraz wystartowaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz problem...mialam dostac @ 24 czerwca..nie dostalam zrobilam juz dwa testy i nic! Zaczelam brac tabletki na wywolanie @ - pod jezyk. Dwa dni minely a tu nadal nic! poczekam do niedzieli i polece do mojego ginekologa. nie wiem co sie stalo! ciaze moge wykluczyc na 100% bo dwa testy to potwierdzily! ech ciezko - dopiero za mna 1 cykl...myslalam ze uda nam sie za pierwszym razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robic to codziennie
kropelko, mi test okolo 3 tygodnia nie wyszedl, a jestem w ciazy! po co lykasz jakies swinstwa, przepraszam, ale mam wrazenie, ze jestes lekomanka. daj swojemu organizmowi odpoczac od tabletek, niech wejdzie w swoj rytm. no chyba ze lekarz zaleca ci inaczej, ale ja pisze jako juz podwojna matka, i to bez wiekszych staran i kombinacji. juz ci pisalam, wyluzuj, jak ma sie udac, to sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcecie szybko zajść w ciąże polecam testy owulacyjne. Są bardzo skuteczne. Ja dzięki nim zaszłam w ciąże za drugim razem. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco. I pamiętaj, że jeżeli szukasz jakiegoś produktu w najniższej cenie to używaj porównywarki cenowej CoZaCena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×