Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chłopak28

Jak zerwać z dziewczyną z dzieckiem

Polecane posty

Wczoraj dowiedziałem się że dziewczyna z którą się spotykam ma dziecko. Nie chce się angażować w ten związek ale również nie chce zranić z tej osoby. PROSZĘ O DOBRE POMYSŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak oli
powiedz ze nie masz zamiaru nianczyc cudzego pachora i niech sie wali z kims innym bo ty uzywanej dupy nie chcesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak oli
wczesnie zaczela dawac dupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak oli
no a po co mu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusz
a co z ta nie masz perspektyw? dlaczego? bo ma dZIecko? a czy to w czymś przeszkadza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadi8syd98says8d
Możesz wyjaśnić to tak że KŁAMAŁA. Nie powiedziała wczesniej że ma dziecko. Tym możesz usprawiedliwić odejście. Nie musisz z nią zostawać. Masz prawo do tego by chcieć mieć tylko SWOJE dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________
przeciez laska z bachorem zawsze bedzie stawiac na 1 miejscu bachora wiec wypady we dwoje gdzies odpadaja bo bachor sie rozchoruje itp......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mój rozmarynie rozwijaj się
zerwij tak samo jak z dziewczyną bez dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak powiem bo .......
nie - nie mow ze kalmala mam koelzanke z dzieckim, liczy sie zawsze z tym, ze chlopak nie bedzie jej chcial, mowi zawsze od razu postaw sprawe jasno- np. ta kolezanka sie nei obraza, bo wie, ze kazdy ma prawo tak zareagowac jesli jestes dojrzaly- mow tylko PRAWDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotika
chłopaik oli i ta kurwa kreska to pojeby, prawda jest taka ze jak kochasz kobietę to nie przeszkadza ci ze ma dziecko .Ja mam dwoje dzieci z pierwszego małzenstwa , teraz jestem w związku i jest ok,mój chłopak zaakceptow3ał dzieci:) więc wy dwa głąąby nie macie o niczym pojęcia.POWIEDZ JEJ ZE POGODZIŁES SIĘ Z BYŁA DZIEWCZYNA I WRACASZ DO NIEJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz szczerze
coi jak, w sposob, ktory ja najmniej zaboli.Ze nic do niej nie masz, ale sytuacja cie przerosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_ala
słuchaj, jeżeli przeszkadza ci tylko dziecko, to powiedz jej o tym szczerze. ja również jestem matką i jakoś nie przeszkadza mi macierzyństwo w wyjściu do kina, na dyskotekę czy gdziekolwiek zechcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie gadanie jak kochasz to i 5 zaakceptujesz . TYLE ŻE TO GÓWNO PRAWDA ZWYKŁY BABSKI IDEALIZM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_ala
po prostu zerwij i tyle. podaj prawdziwy powód. wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migoootka
Mysle, ze powinienes jej rzeczywiscie powiedziec, ze nie jestes w stanie zostac ojcem dla jej dziecka. Klamstwo ma krotkie nogi. Zreszta moim zdaniem ta sytuacja nie wymaga "naciagania prawdy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vasdfs
poniekąd masz rację ja bylam z facetem który mial 3 dzieci i nie umiałam się do nich przekonać. Może bym potrafila, gdybym sama miała dzieci z poprzedniego związku... ale nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za problem?:) Poprostu powiedz, że nie chcesz już z nią być i tyle. Doskonale Ciebie rozumiem, też nie chciałabym wiązać się z kimś, kto ma dziecko. Jeśli zapyta dlaczego ją zostawiasz-powiedz jasno, że nie chcesz się angażować w taki związek z powodu dziecka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demri parrot
dokładnie- szczerość zawsze popłaca, wiem coś o tym. nie mydl dziewczynie oczu tylko powiedz dokładnie w czym problem. może ją to zrani, ale z czasem doceni twoją postawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka pomysłów lepszych i nie
1. Powiedz, że to kwestia religijna. Ona wierzy np. w Boga, a Ty wolisz dokonywać całopalenia kóz na ołtarzu ;-) - tak nakazuje Ci Twoja religia :-P 2. Nie pasujecie do siebie charakterami. Wiesz o tym i nie chcesz jej skrzywdzić. 3. Poznałeś kogoś ciekawszego i uczciwiej będziesz się czuł, jeśli jej o tym zakomunikujesz (uwaga: nie należy mówić tego kobiecie, która jest nadnerwowa i ma do tego ciężki przedmiot w zasięgu ręki ;-) ). 4. Namów kumpla, żeby ją poderwał. Wejdź w umówionym momencie i powiedz jej, że nie sądziłeś, że ona jest taka :-P 5. Powiedz, że nie chcesz temu młodemu człowiekowi fundować niepewności jutra i niegodnej egzystencji :-P 6. Powiedz, że postanowiłeś się poświęcić... np. nauce :) 7. Powiedz, że zaczynasz angażować się politycznie i wstąp do Samoobrony. Albo nawet PIS - w końcu jadą na jednym wóżku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerość zawsze popłaca, od kiedy i po co pisać takie puste hasła. Najlepszy pomysł to jesteś za dobra dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×