Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hmmmmmmmmm

rozstepy jak je zlikwidowac?

Polecane posty

Gość lila
Dnia 23.07.2006 o 19:07, Gość ja mam od 5 lat napisał:

rozstępy...jak je "nabyłam" miałam 13 i nawet nie wiedziałam co to jest;(teraz mam 18 i boję się co będzie jak ktoś je zauważy.kupiłam milion kremów,ale mało pomogły tzn moje rozstępy są cienkie i białe...ale są Słyszałyście o jakiś zabiegach na rozstępy?

na ceneo są  dwa dobre produkty  ava na rozstepy i bimgo spa algowo kolagenowy  zabieg na rozstepy

nakłada sie na skóre wmasować należy obwinąć sie folią spożywczą na 30-60 min  ściągnąć folię i wklepać resztę kremu pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka1

Generalnie kuracja kosmetykami to tylko połowa sukcesu - przy dużym problemie polecam zabieg w klinice 🙂 ja akurat wybrałam zabieg SECRET RF - mega skuteczny i bezpieczny - nie miałam po nim żadnych powikłań,  a tego przecież zawsze się boimy w przypadku zabiegów. Generalnie u mnie efekt był widoczny naprawdę już po 1 zabiegu i jest długotrwały 😮 i co ważne - można go wykonać też w lecie. Ten zabieg ma mnóstwo klinik, ale lista jest w internecie, zobaczcie. Polecam jeszcze raz! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Polecam ich laserowe usunięcie, najlepiej w UniEstetica w Krakowie! Świetna klinika! Podczas ciąży z moim pierwszym dzieckiem nieszczególnie dbałam o moje ciało- szybko pojawiły się tego rezultaty. Brzuch, nogi, pośladki- wszystko popękało. Nie miałam zamiaru tego zaakceptować. Podjęłam decyzję o usunięciu rozstępów tak prędko, jak tylko to będzie możliwe. Wybrałam klinikę Uniestetica, bo przyjaciółka z podobnym problemem mi ją poleciła. Szybciutko moje ciało przypominało znów to, które pamiętałam sprzed porodu. To wszystko za sprawą dr. Kowalczuk. Dziękuje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominique

ogólnie zanim zdecydujemy się na zabieg to najlepiej sprawdzić jednak kremy itp. Ja miałam to szczescie, ze znalazłam strialys, i wlasnie nie musiałam korzystać z zabiegow. na czerwone rozstępy to zdecydowany numer jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankabaska

Próbowałam polecane kremy przez blogerki i efekt był żaden więc w internecie znalazłam info o super zabiegu Secret RF i stwierdziłam - raz się żyje! W Warszawie wykonuje go kilku lekarzy, zabieg nie boli i naprawdę warto poświęcić trochę kaski na to zamiast wydawać na niesprawdzone kosmetyki. Ja osobiście bardzo bardzo polecam, fotki są też na stronie www http://www.rfsecret.pl/ ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leavs

Mam bardzo podobne zdanie, że jeśli chcemy się skutecznie pozbyć rozstępów to najlepiej jest się poddać jakiemuś skutecznemu zabiegowi, dzięki temu możemy mieć pewność, co do tego, że będą one skuteczne. Ale też muszę przyznać, że w świecie medycyny estetycznej jest sporo dostępnych zabiegów i czasem ciężko jest się w tym odnaleźć, co i jak dlatego ja czytam regularnie blog dra Wasiluka. Bardzo podoba mi się to,że on tam szczerze pisze, że coś jest skuteczne a coś nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia

Mnie bardzo pomógł dr Pabiańczyk z Krakowa. Teraz po masakrycznych rozstępach na brzuchu nie mam prawie śladu, a skóra jest przyjemnie gładka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Oczywiście, że się da. Ja po ciąży poszłam do La Guel i jestem zadowolona.Zawsze czułam się dobrze w swoim ciele i te rozstępy nie były moim wielkim kompleksem, ale uznałam, że skoro mąż stawia, to czemu nie. I w sumie dobrze wyszło, bo zapisałam się też na kilka innych zabiegów - oczyszczanie, regeneracja. Cenie sobie naturalny i świezy look, a przy dziecku nie mam czasu się ''poprawiac'', więc wolę sobie wyskoczyć i odpocząć od świata raz na miesiąc niz codziennie cos działać przy cerze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje rozstepy maja cztery lata a krem uzywam od dwoch tygodni i widze roznice. A takze skora stala sie bardziej napieta i delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×