Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość załamanaa

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ?

Polecane posty

Gość Dawid

Prostego odchudzania nie ma bo bez ćwiczeń i odpowiedniego żywienia ciężko jest coś osiągnąć.

Suplement który mi pomógł to Afrycan Mango który zmniejsza łaknienie, a to był mój największy problem

Link do stronki gdzie zamawiałem: https://nuticeo.wordpress.com/

Pozdrawiam,

Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masza

Ja akurat stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi się osiągnąć W końcu pozbyłam się nadwagi. Była walka, ale ją wygrałam. I wiem jedno, już nigdy nie doprowadzę się do takiego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania09

Ja od pocztaku czerwca stosuję phentermine 37,5 i schudłam 10 kg. Więc polecam ten środek. Efektów ubocznych jak do tej pory brak a na wage już nie boję się wejsc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia33

Mnie koleżanka przekonała do zastosowania Slimunox, jako środka wspomagającego dietę i nie żałuje tej decyzji. Od momentu jak zaczęłam stosowac te tabletki, to skończyła sie chęc na podjadanie pomiędzy posiłkami, ponadto chyba przyśpieszył mój metabolizm, bo waga zaczęła spadać systematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rupert

Jeśli komuś zależy na szybkich efektach, to raczej poszedłbym w stronę diety sokowej. Ja stosuję dla oczyszczenia organizmu, ale waga spadła po kilku dniach na sokach, aż byłem zdziwiony. Na pewno jest to zdrowsze niż stosowanie jakichś suplementów. I też przyjemniejsze, bo soki smakują obłędnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataszaJ

Moim zdaniem nie ma pewniejszego sposobu na pokonanie nadwagi, jak zastosowanie Slimunox, Ja dzięki tym tabletkom pozbyłam się 14 kilogramów nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Moim zdaniem nie ma skuteczniejszego sposobu na pokonanie nadwagi jak połączenie Slimunox oraz diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz szybko schudnąć to polecam tego bloga:

dietalux.wordpress.com

Masz tam opisany specyfik który pomaga schudnąć w szybki sposób (mi pomógł stracić 15 kg)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z pomocy dietetyka z Kliniki AntiAging i dzięki specjalnie opracowanemu programowi dietetycznemu szybko udało mi się zrzucić zbędne kilogramy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×