Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aneta_Marzena

Czym spłycić BLIZNY POTRADZIKOWE?Komus sie udało??

Polecane posty

W takim przypadku polecane są peelingi chemiczne lub laseroteriapia- najlepiej udać się do salonu na konsultacje i dobór odpowiedniego leczenia. Serdecznie zapraszamy na taką bezpłatną konsultacje i ustalenie odpowiedniej kuracji dla Pani. 15-115 SPA Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda konieczne są konsultację eksperta, bo nakładanie samemu kwasów to jakaś masakra, tak jak obcinanie samemu włosów. ;-) Próbowałam to wiem :-) Ja polecam Wam na blizny potrądzikowe z tego co wiem najnowszą metodę tzn. Igłowy termolifting RF bo z fala radiowa. Daje super efekty, zastanawiam się nad tą metoda tylko na razie zbieram kasę, bo jeszcze nie pracuję. Ale kumpela z liceum miała to robione i powiem, że jestem pod wrażeniem bo już ma prawie gładką twarz a jeszcze coś tam innego robi(kwasy i mezoterapię)... Zazdroszczę jej ale już niedługo ja się pochwalę, bo za miesiąc planuję iść na ten zab. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moje blizny spłyciłam zabiegami laserowymi w bytomskiej klinice Amaryllis, była to seria 3 zabiegów z odstępami czasowymi, sam zabieg nie należy do przyjemnych ale efekty są 100%, polecam wypróbować, jak dla mnie to najlepszy sposób na pozbycie się blizn potrądzikowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola_kacz
Mi się udało - laserem :) Byłam na trzech zabiegach robionych laserem ResurFX w salonie Vici Clinic w Krakowie. Jest ogromna różnica. Takiego efektu nie uzyskasz żadnym domowym sposobem :) Zabiegi trochę bolą ale warto się poświęcić dla efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser frakcyjny co2 u mnie spłycił znacznie blizny. Bylam jak dotad na dwóch takich zabiegach u dr Nielepkowicz. Zabieg nie bolał, dobre znieczulenie zadziałało. Po zabiegu obrzęk i dyskomfort są, ale ja byłam zdeterminowana bo po trądziku wygladałam naprawdę okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogę zapytać o cenę? Zastanawiam się nad pójściem na taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerkaKRK
Jednak najlepsze efekty daje zabieg laserem ResurFx. Jest skuteczny i bezpieczny. Moja siostra poddała się 3 takim zabiegom w Vici Clinic. Podobno to bolesny zabieg ale można użyć maść Emla, która znieczula skórę. Polecam, bo efekt końcowy jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiCoNkA
polecam serdecznie zabiegi Mobilift na skórę dotkniętą trądzikiem w przeszłości (^_^) to najlepsze co mnie spotkało naprawdę. A zabiegi wykonywałam w gabinecie Clinica Cosmetologica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam już różnych kremów, tych naturalnych i tych silniejszych i nie ma po nich poprawy. Używam ich tyko jako kremu nawilżającego, bo łagodzą lekko zaczerwienienia. Chciałabym pójść na jakiś zabieg laserowy, bo juz nie wierzę, że krem może pomóc. Te lasery naprawdę są skuteczne? Nie chciałabym znowu wyrzucić pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko lasery na blizny trądzikowe! Byłam w takiej sytuacji, stosowałam przeróżne kremy i nic...Generalnie byłam w Clinica Cosmetologica w Gdyni na darmowej konsultacji co jest mega spoko, bo nie trzeba płacić za samą poradę. Pani kosmetolog poradziła mi zabieg Dermapen i poszłam na niego bo nie miałam już nic do stracenia. Nie żałuję, bo nigdy taj dobrze nie wyglądałam, nie musze się malować codziennie i nakładać dużo podkładu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1111
Jeśli jesteś z Wrocławia to polecam Wyspe Piękna dziewczyny naprawde potrafia zdziałac cuda. A w szczególności Pani Karolina, doskonale ocenia stan cery i dobiera maseczke do jej typu, potem jeszcze zabiegi niwellizujace kolor blizny i twarz gładka bez sladu po przebarwieniach czy bliznach potradzikowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się! :) Polecam wykonanie serii zabiegu dermapen. Urządzenie pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też kosmetyczka proponowała ten zabieg ale ja miałam w zasadzie tylko takie ciemniejsze plamki które mi zeszły po kuracji bio oilem, moim zdaniem wystarczy tylko poczekać aż trądzik zniknie zupełnie i wtedy smarować, to daje całkiem dobre efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja usunęłam blizny za pomocą lasera frakcyjnego CO2, zabiegi wykonywałam w Klinice Sfera u dra Migały. Efekt mnie pozytywnie zaskoczyl, nie spodziewałam się że będzie tak ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, laserem zrobisz to najszybciej ale na na pewno też nie najtaniej, poza tym zawsze możesz spróbować specyfików z apteki np bio oil, tyle że na końcowy efek trzeba poczekać minimum 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraClinicaCosmetologica
Ceny laserów stają się już coraz bardziej dostępne. Natomiast, jeśli zależy nam na skutecznej formie terapii i uzyskaniu widocznej poprawy skóry to jest to jedyna droga. Uważam, że zmagając się z różnymi niedoskonałościami, warto zadbać o siebie i swoje samopoczucie. Czasem naprawdę wystarczy nie wiele by sobie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie laser frakcyjny CO2, ja próbowałam wszystkiego, nie pomogło nic. Dopiero laser zdziałał cuda. Zabiegi robiłam u doktora Migały w Klinice Sfera http://www.klinikasfera.pl. Trafiłam z polecenia i nie żałuję, zmiana widoczna gołym okiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabieg laserowy. Próbowałam wielu metod - kremów, peelingów jednak zabieg laserowy zadziałał najlepiej. Polecam udać się do Dermapoint do Katarzyny Mierzwińskiej tam gdzie ja byłam. Zabieg został wykonany bardzo dokładnie i po bliznach obecnie nie ma prawie żadnego śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolkaka

zabieg Carbolift który jest połączeniem mezoterapii mikroigłowej oraz karboksyterapii - bardzo skuteczny!!! byłam na nim w SC Beauty Clinic i po bliznach potrądzikowych ani śladu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Najlepsze efekty w przypadku blizn potrądzikowych są po zabiegach ESTGEN. Mogą być połączone z mezoterapia mikroigłową lub radiofrekwencją mikroigłową. Zdjęcia efektów można zobaczyć na stronie www.estgen.pl 

Są tam też adresy gabinetów, które wykonują zabiegi. Osobiście jeżdzę do Poznania do Beauty Premium, bo tam mam najbliżej. Na razie zrobiłam 2 zabiegi, ale już blizny zrobiły się płytsze a skóra dużo gładsza. Na szczęście na zabiegi jeżdzę raz w miesiącu więc nie koliduje mi to z życiem codziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwudziestoletnie blizny stają się płytsze, a skóra się wygładza. Dla mnie jest to niesamowite odkrycie i produkt, który mogę zdecydowanie polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×