Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nineczka7777777

Czy gdziekolwiek w Polsce można dostać oryginalne produkty

Polecane posty

Gość mat
W Warszawie otwiera się niedługo Valentino!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodabobi
A w którym miejscu dokładnie? Albo w Złotych Trasach jest może jakiś sklep z ubraniami lub gadżetami np. Louisa Vuittona, Diora, Prady albo Dolce&Gabbany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mat
Valentino na Krakowskim Przedmieściu. Nie wiem na 100 %, ale w galeriach handlowych raczej nie znajdziesz marek o których wspomniałaś - dostępne są w Redford&Grant albo w którymś butiku na Mokotowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help help helpowa lejdi
a gdzie ja w warszawie znajdę jakies kozaki Prady? W ogóle, jakby mi ktoś podrzucił kilka adresów z ciuchami/butami i torebkami ekskluzywnych, światowych marek w Warszawie, byłabym niezmiernie wdzięczna :) Widziałam w Klifie i Galerii Mokotów sklepy Lilla Moda, ale to, co tam mają, to zaledwie kropla w morzu potrzeb i do tego większość nie w moim stylu :-O Sa wteż w tych galeriach jakies niewielkie butiku innych projektantów, ale aż żal bierze, że sprowadzaja raptem 2, 3 pary róznych fasonów butów:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.deluxury.pl/index.php dużo markowych rzeczy Poza tym po co Wam sklepy w Polsce. Gdyby mnie było stać na takie przykładowo buty balerinki za 3.000 to jeździłabym na zakupy do USA albo do Niemiec czy Londynu a nie kupowała w Polsce te resztki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebay
wystarczy wejsc na ebay i masz...bez ruszania sie z domu:D. jak dobrze poszukasz ,to ebdziesz miala oryginaly i to w dodatku w normalnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mat
Jeśli chodzi o buty Prady to jedynie w Redford&Grant - mają stronę internetową więc możesz zadzwonić lub napisać czy jest po co iść. Mają też wiele innych luksusowych marek, dlatego warto się tam wybrać. Na mokotowskiej jest kilka ciekawych butików jak na przykład Flash. Jest tez Luxury&Liberty, niedługo otwarcie Kenzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
w Warszawie (albo Krakowie,nie jestem pewna)otwarto Armani'ego- tyle wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa a kraków
to 2 rózne miasta:P To tak, jakby ktos zadał pytanie na kafeterii a szukał na nie odpowiedzi np. na wizaż.pl :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesiekk
ebay ma racje, po co szukac sklepow , jak mozna kupowac na aukcjach...chyba tylko po to zeby sie polansowac i dostac oryginalna torebeczke papierowa z nazwa marki, w ktorej sie pozniej bedzie nosilo mleko i bulki ze sklepu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewellllina
jak ktoś kupuje torebkę prady, versace czy LV i zbierał na to przynajmniej pół roku, to bułek i mleka nie będzie nosił, nie bój się:D Natomiast jeżeli ktoś ma kasy jak lodu i dla niego to pestka wywalić10-20tyś. na torebeczkę z logiem projektanta światowej sławy, to może i nawet kupy psie do nich ładować na spacerze z pupilkiem:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmopolitan
a jak znalezc dystrybutorow na polske tych firm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewelinki i podobnych
żeby zbierać pół roku na TOREBKĘ to trzeba być bardziej tępym od jałówki z której powłok skórnych tą torebkę zrobiono jestem kobietą ale jak czasem czytam jak puste i głupie potrafią być baby które dostają wścieklizny cipy na widok logo Prady to aż żal się robi takich bezmózgich zwierzątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DG Cavalli Versace Armani
w Katowicach jest wiele takich sklepów np: w hotelu monopol jest oryginalny salon versace z pełną ich kolekcją a drugi salon versace jest w silesia city center, nastepnie salon armani rownież w silesia city center zaraz obok versace, w salonie mirage w sielsia city center mozna dosta pełna kolekcję D&G oraz akcesoria versace i cavalli. w silesi jest rownież salon replay (spodnie w cenie 800 zl) poza tym w bielsku białej jest pasaż pod orłem oferujący odzież versace czy armani z zeszłych kolekcji poza tym w warszawie na placu trzech krzyży jest salon armaniego oraz burberry. podane powyżej miejsca sa w 100% sprawdzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianka123456
W Łodzi na Piotrkowskiej 28 jest butik z butami i torebkami Chanel, Furla, LV, Prada, Gucci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola2901
KOchani, a o centrum Promenada w Warszawie zapomnieliscie?? nie dosc ze sa marki versace, Minge, iceberg, Lagerfeld itd to sa butiki Polskiej Szkoły Designerskiej!! tam mozna znalezc naprawde super rzeczy... POlecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lockerz mycha9393o2.pl
Witam was. Na tej stronce możemy wygrać znakomite nagrody typu Xbox, PS3, PSP, PSP Go i różne inne rzeczy. Wystarczy tylko mieć zaproszenie na tą stronę i można się rejestrować. Punkty a tak zwane PLZ-ty można zdobywać bardzo szybko a tutaj podaje przykłady: - Za rejestracje dostajemy 2 PLZ - Po rejestracji ukarze nam się gierka taki tetris który trwa 10 sek w tym czasie musimy uzbierać jak najwięcej PLZtów (od 1 PLZ do 50 max - mi udało się zebrać 43 PLZ) Ta gra jest raz na wieczność. - Za zalogowanie się na stronie dostajemy 2 PLZty (raz na dzień) - Za odpowiedź w dziale Dailies dostajemy 2 PLZty (tylko odpowiedź dnia) Ale jeżeli zdobędziemy 20 przyjaciół punkty będą podwojone np. - Za zalogowanie się dostaniemy 4 PLZ - Za odpowiedź dostaniemy 4 PLZ + koszulka Lockerz gratis! Ja w tej chwili mam 84 PLZ a gram około 1,5 tygodnia Pewnie nurtuje was pytanie czy ta strona to jakieś oszustwo, ależ nie. Lockerz jest prawdziwą firmą. Jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Niektóre nagrody które możemy wygrać po uzbieraniu punktów. - PS3 - 675 PLZ - Nintendo Wii - 250 PLZ - PSP 3000 - 200 PLZ - PSP Go - 675 PLZ - Różne gry (większość na konsole) - 100 PLZ - Telewizor Full HD 42\' - 2000 PLZ - Pendrive 2 GB - 40 PLZ i wiele wiele więcej nagród CHcecie zaproszenie?? Piszcie na mejla: mycha9393@o2.pl ;) POwOdzenia w zdobywaniu nagrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjgj
w silesia city centrum jest w katowicah jest tam burrbery armani lewic i chyba d&g zara i reselvelt tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciuchy jak ciuchy ,ale bielizne i kosmetyki kupuje na www.estien.pl dwa razy kupowalam i jestem zadowolona, napiszcie czy ktos zna livię corsetti(bielizna) i estien(kosmetyka profesjonalna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam okulary Dior
i D&G i powiem Wam,że jakość pierwsza klasa. Niektóre okulary mam od 4-5 lat i są nadal piękne,szkła prawie bez zarysowań (a zawsze wkładam do torebki bez futerału bo zapominam ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Polsce w większych miastach są już butiki tych 'największych'... nie mam tylko przekonania w jaki sposób prosperują, gdyż nigdy nie widzę w tych miejscach ani pół klienta! mnie jednak zależy nie tyle na metce, co na jakości i przystępnej cenie. ale kiedyś... któż wie, może przyjdzie czas na ciuchy od chanel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sklepie wolnoclowym
na lotnisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolgi
napisy do mnie ... st.chor.wp@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann80PS
Ja już po sklepach prawie nie chodzę prawie wszystko zamawiam przez internet a co do firmowych rzeczy w dobrej cenie to polecam, butik włoski https://havana.pl . Moja opinia o nim jest doskonała, z zagranicznych to www,mytheresa.com tyle ze więcej zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne szpilki mają na tym havana pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeróżne w zależności kto co lubi. Ja osobiście mam kilka par okularów, różne kolory, różne style, wszytko fajnie wygląda i jest modne. Mam ich dużo ponieważ za niską cenę kupuję na stronie allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×