Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostryga

samotni we dwoje - odrzuceni przez przyjaciół

Polecane posty

Gość ostryga

jesteśmy rok razem , sami kompletnie sami. Moi znajomi mnie strofują że jestem głupia i naiwna, bo on odejdzie wcześniej czy później bo jest dużo dużo dużo młodszy, non stpo mnie buntują, a jego znajomi nie zaakceptowali mnie, bo jestem dużo starsza i pomówili go o to, że jest dla kasy, a w końcu poza pieniędzmi mam urodę, figurę, dowcip, błyskotliwość. Tak więc jesteśmy sami, jednak nie wiem na jak długo sobie wystarczymy, bo dużo łatwiej byłoby być na bezludnej wyspie. jak znaleść przyjaciół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pewno innych ludzi nie ma
na swieice? znajdzie sobie nowych wspolnych znajomych i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ze swoim partnerem 7 lat i bez przyjaciol zyjemy,bo to tak na prawde bagaz nie potrzebny,szukaj znajomych nie przyjaciol a szczegolnie wspolnych,lepiej na tym wyjdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryga
no przecież nie napiszemy sobie na czole, Szukamy przyjaciół. to nie jest takie proste jak wam się wydaje. w kinie sami, w kawiarni sami, na bilardzie sami, nikt przecież do obcych się nie dosiądzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryga
do una napisz jak spędzacie wolny czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...dlaczego z nim jesteś ? Nie bardzo wiem, czego chcesz od życia ? Wybrałaś ukrywanie się przed wszystkimi i związek z dużo młodszym od siebie, zrobiłaś to świadomie. Niepokojące jest jednak to, że czujesz się z nim samotnie. Rozwiązaniem tej \"samotności\" byłyby być może jakieś hobby, coś czemu byś mogła poświęcić swój czas poza związkiem z młodszym partnerem - np.nauka jakiegoś języka obcego. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryga
widzisz nam brakuję dzielenia się współnymi emocjami, przeżyciami, itp.. ludzie to gatunek stadny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty ostryga nie wiesz jak masz spedac czas z ukochanym?...kino,basen,restauracja,pizza,wypady do lasu,wypady na plaze,wspolne grille,piknik na lace,nawet sleczenie przed tv jesli cos was interesuje,jezioro,sluchanie muzyki,czytajcue sobie ksiazki...tak mniej wiecej...teraz jest lato to czerp z zycia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryga
znam kilka języków obcych, mam dwa fakultety, nurkuję, gram w tenisa, rower, wrotki i jestem kuratorem społecznym... ale to co innego. tu chodzi, że nie mamy z kim pójść na rower wrotki, na tenisa itp możemy być sami, ale to smutne śmiać się samemu z własnych dowcipów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny punkt widzenia
Może nie należy tak łatwo rezygnować ze starych znajomych. To że Cie , jak mówisz strofują i buntują" napewno wynika z troski o Ciebie. Wiem ,ze takie układy sa bardzo trudne do zaakceptowania, ale jeśli Twoi znajomi są przciwni, to pewno dlatego,ze nie wierzą ,ze może Ci się udać z tym mężczyzną, chca Cię chronić. Próbowałaś z nimi rozmawiać na ten temat? Wyjasnić im? Może z czasem przekonają się , zobaczą, ze Wasza miłość przetrwa próbę czasu i zrozumieją, co dla Ciebie było dobre...a tymczasem...co Ci poradzić? O prawdziwych przyjaciół coraz trudnie, Ja poznaję ludzi przy okazji jakichś wyjazdów, wycieczek i staram się potem podtrzymywać te znajomości. Ale tez straciłam wielu znojomych kiedy rozstałam się w mężem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osrtyga a dla mnie nie jest smutne smiac sie ze swoich dowcipow RAZEM...ja ciebie nie rozumiem,razem jest byc najlepiej a znajomi sami sie znajda,szczegolnie jesli jestescie komunikatywni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauka języka obcego, to był tylko przykład na to, jak można poznać nowych ludzi i zaprzyjaźnić się z nimi, a także wymieniać poglądy, mieć komfort mówienia o rzeczach, które oni zrozumieją, nie wyśmieją, nie skrytykują, zaakceptują. Związek nie polega jedynie na trwaniu ze sobą przez 24 h. Czasami trzeba od siebie odetchnąć i móc porozmawiać w gronie swoich znajomych, choćby przy okazji wspólnych ćwiczeń jogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla pocieszenia
,,,nie poddawaj się tak łatwo,,,mam znajomego który również jest w takim związku jak Ty ,,,,i wreszcie wszyscy to zaakceptowali,,,głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ostrygi
a skad jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×