Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Szukająca miejsca

GDZIE ZROBIĆ WESELE POD WARSZAWĄ?

Polecane posty

Gość Szukająca miejsca

Szukam niedrogiego, ładnego i sprawdzonego miejsca na wesele w okolicach Warszawy. Znacie jakieś sprawdzone miejsca?

Nie wiem w jakim przedziale cenowym miejsca Cię interesują , chyba normą są ceny w garnicach 150 zł i zależy na ile osób. Poniżej podaję linki do sal , gdzie wesele może liczyć na pewno do od 80 do150 osób , albo i więcej ... I tak - ceny do 150 zł: www.sala-magnolia.pl - Ząbki www.quatro.waw.pl - ZĄbki http://www.akant.jon.pl/ - Szosa Lubelska http://www.canwa.waszewesele.com/ofirnie.html - Wał Miedzyszyński www.cristi.polskidom.oit.pl - Zielonka http://www.hotelmistral.pl/index1.html - Marki Powyżej 150 zł - do 180 zł : www.hrabski.com.pl - w stronę Janek www.hotellord.com.pl - w stronę Janek www.dedek.pl - park saski Więcej nie pamiętam ... :) Ja mam w Magnolii :)

Legionowska restauracja Prezydencka jest, hmmm, kiepskim pomysłem... Okolica jest poprostu dresiarska - nieciekawi ludzie po 20... ja bym się bała zostawić tam auto... Poza tym, restauracja nad sklepem mięsnym??? A z okolic Legionowa, to ośrodek kultury w Jabłonnie, lub pałacyk również w Jabłonnie... Niestety, nie znam cen ...

Gość AGGGGGGGGAAAAAA
Zalezy na ile osob potrzebujesz, ja robie co prawda przyjecie po slubie cywilnym na 40 osob,ale wiem,ze w tej sali ktora wybralam robia tez wesela, restauracja KASKADA w Raszynie ul. Sportowa1c, latwy dojazd, super kierowniczka, mozna miec wlasny alkohol, my placimy 60zl/os w tym masz jedzenie, owoce, napoje, muzykę z plyt (wlasne plyty), są elastyczni jesli chodzi o czas wynajmu. Cena za osobe na wesele to max 140zl,ale to zalezy od ilosci osob, jedzenia itd, mozna sie spokojnie dogadac Pozdrawiam

Gość ola1981
Ja polecam Promenadę nad Zalewem Zegrzyńskim, super miejsce w lesie, jest też plaża i pomost - można pare zdjęć sobie zrobić. Sala ogromna i elegancka. Pokoje w przypadku noclegu też super. www.promenadacountry.pl

Gość BYŁAM
1 maja byłam na weselu w Dworku Marzenie w Przyborowicach i zdecydowanie mogę to miejsce polecić. Jedzenie, obsługa i wystrój znakomite. Odległość od Warszawy dość duża, bo ok. 40-50 km, ale kusząca może być cena - 120zł/os. oraz to, że właściciele oferują miejsca noclegowe.

Gość maiora
Mory k.Warszawy przy wyjeździe na Poznań ul. Poznańska 8 Sala na ok. 100 osób umeblowana antycznie. Miejsca parkingowe. Cena do 150 zł ,ale mozna negocjować. Np. swój alkohol , napoje , ciasta. Polecam.

Gość jotuze
Ciekawe jaką częśc wypowiedzi w tym temacie, stanowią posty właścicieli domów weselnych :)

Gość marta083
Czesc wszystkim Ja robilam wesele 4 tygodnie temu w restauracji Kolchida na Wale Miedzeszynskim. Chcialam cos nietypowego i udalo sie w 100% Polaczenie kuchni gruzinskiej i polskiej doskonale sie sprawdzilo. Jest to nowa restauracja dlatego rowniez korzystna cenowo (my za osobe placilismy tylko 120 zl) Alkohol mozna zamowic w restauracji, albo kupic wlasny. W cene mielismy juz wliczone dekoracje. Gdyby ktos mial pytania prosze pisac : senela@o2.pl

Gość my juz po 25 lipca 2009roku **
Witam ja polecam sale ,, Fascynacje'' w ŻUKOWIE w okolicach Milanowka.Mialam tam wesele 25 lipca 09r.Bylo wspaniale.Obsluga fajna, jedzenia duzo i bardzo smacznego.Tort przepyszy takiego nigdy w zyciu nie jadlam.Polecam szczerze.Otoczenie sali piekne, duzo zieleni mejsca do posiedzenia dla gosci.Jest taka przestrzen, ktora zapewnia konfort.My zapalilismy pochodnie na dworzu i efekt poprostu bajeczny.Szczerze polecam.

Gość gabryjela29
Cześć :) Zastanawiam się czy nie zrobić wesela w Cristi Polski Dom Zielonka Byłam oglądałam , fajne miejsce , duża sala jednak nie do końca jestem przekonana czy organizacja ( jedzenie , obsługa , kontakt z menagerem ) przebiega płynnie i jest w pełni zadowalająca Bardzo proszę o opinię na ten temat Dzięki :)

Gość mr.ali.
Ja na pewno odradzam firmę Quatro - nieprofesjonalna obsługa!! cena nie adekwatna do jakości usług, poza tym właścicieli więcej w lokalu nie ma niż są, więc ciężko obejrzeć salę.. Jak się kiedyś umówiłem na oglądanie sali, to nie przyjechali na umówione spotkanie jak i również nie odbierali telefonu. Stanowczo odradzam!

Gość W zukowie moze i fajnie ale w
tym roku biora 190 zl od talerzyka!!!

Gość brunetkazielonookaa
Ja właśnie będę miała wesele w Przybyszówce w Kobyłce, byłam tam już na weselu i jak się zaręczyłam to nie miałam watpliwości, że chce własnie tam. Sala duża, jedzenie dobre, wszystko po remoncie jest. Umowe mam spisaną na 180 zł/os i w tym ma praktycznie wszystko, jedynie musimy alkohol dokupić.

Gość maska1984.
Ja ze swojej strony mogę podać kilka sal w okolicach Otwocka. W miejscowości Otwock Wielki są 3 sale weselne: - Rybaczówka http://www.rybaczowkawesela.pl/ - Dworek na Wodoktach http://nawodoktach.com/ W tych dwóch salach, położonych obok siebie byłam już kilka razy i mogę je szczerze polecić. Dobra obsługa, smaczne jedzenie, nie ma się do czego przyczepić. Jest gdzie wyjść i trochę odpocząć. Trzecia sala to: Lipowy Gościniec http://lipowygosciniec.pl/ Byłam jeszczekilka razy w sali Gala w Sobiekursku. Też było dobrze, nie mam zarzutów. http://www.sala-gala.pl/ Poza tym podaję stronę dla przyszłych nowożeńców: http://weselewotwocku.pl :)

Gość happy event
Witam. Wszystkich zainteresowanych znalezieniem wyjątkowego miejsca na przyjęcie weselne, fotografa czy też oprawy muzycznej zapraszamy na stronę happy-event.pl

Ostatnio graliśmy w przepięknej remizie strażackiej pod Warszawą w miejscowości Dobre- genialne miejsce i katering był genialny, zdjęcia z sali znajdziecie na www.korsrelax.pl w galerii w weselu Asi i Jarka

Ja byłam na weselu w domu polskim cristi jak wspomniała monia.kami78- i TRAGEDIA! brak klimatyzacji pot po tyłu cieknie. na dodatek drugie danie podaja na jednym talerzu z którego każdy bierze dla siebie i jak weźmie już jedna czy 2 osoby to dla reszty nie ma, tak mało tego podają. Ja miałam wesele w Piasecznie www.esencja.com.pl piekna sala gustowna szykowna. Ja zwracam uwage na szczegóły żeby były ładne pokrowce na krzesła, serwetki żeby nie były jednorazowe które sie wyrzuca do kosza i żeby na stołach było ładnie. i tam własnie tak jest.

Zastanawiam się nad weselem w mniejszej sali (Kryształowej) w Crysti Domu Polskim w 2011 roku? Czy mogłabym prosić o więcej opinii od osób które tam organizowały swoje wesela??:)

Gość nestele
Do Wioletta 1984 - interesuje mnie jak z jedzeniem w Borowinie ponieważ słyszałam różne opinie na ten temat.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować