Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Szukająca miejsca

GDZIE ZROBIĆ WESELE POD WARSZAWĄ?

Polecane posty

Gość gość
My organizowaliśmy wesele w restauracji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim. To bardzo fajne miejsce i nam odpowiadało najbardziej. Piękne wysokie sklepienia, miły klimat, obsługa i dodatkowo ogródek.

Gość gość
Zajazd nad Wisłą w Jordanowie jest bardzo fajny. Byliśmy tam dwa razy na weselu i za każdym razem było super. Do tego mają piękny ogród, który tak czy inaczej warto obejrzeć :)

Gość gość
W Grodzisku w restauracji Piknik. Znakomitym pomysłem jest wynajęcie zabytkowych i odrestaurowanych samochodów "ogórków", czyli The Car Bar - www.thecarbar.pl

Gość gość21212
Ja miałam wesele w Kaniach pod Warszawą w domu weselnym Astoria. Fajna salka, duża, okolica spokojna. Menu za 170 zł na osobę na mega wypasie, ogólnie ze wszystkim idzie sie dogadac wiec polecam.

Gość gość
Pod Warszawą polecam salę weselną http://www.salaujakuba.pl . Lokalizacja idealna, jest cisza, spokój, bez miejskiego zgiełku usmiech. A jesli chodzi o organizację wesela- mogłam liczyć na pomoc obsługi, która doradzała i była z nami w stałym kontakcie. Zdecydowaliśmy sie na tradycyjne polskie menu i to był strzał w dziesiątke- było przepyszne. Sala jest przede wszystkim fajnie zagospodarowana- można ustawić stoły dla gości w roznych konfiguracjach, a nadal pozostaje duza przestrzen na parkiet i dla muzyków.

Gość gość
Grodzisk Mazowiecki. Jest tam restauracja Piknik oraz The Carbar (zabytkowe-eventowe samochody), które uświetnią każdą imprezę.

Gość gość
A braliście pod uwagę salę Polna Róża koło Legionowa? Mnie się bardzo ale to bardzo podobało jak zorganizowali nam stół owocowy i stół myśliwski. Wyszło na prawdę pysznie, a goście mega chwalili

Gość mani901
Sprawdz Astorię, to jest pod Warszawą, wiec cisza, spokoj, ladna okolica, obok lokalu ogrod. Personel jest elastyczny w kwestii dogrania szczegolow, mila atmosfera, przygotowania do slubu przebiegly u nas bezstresowo dzieki ich pomocy.

Gość gość
A kto powiedział że wesele musi byc w hotelu albo w innym dworku? Bylam początkiem sierpnia na weselu zorganizowanym w ogrodzie pana mlodego. Mega fajnie to wszystko wygladalo + ustawione samochody z The Carbar a w nich fotobudka, finger foody, drinki i DJ. Oni też zapewniali gościom catering. Takie wesela mają swoj klimat, sa oryginalne i na dlugo zapadaja w pamieci gosci. www.thecarbar.pl

Gość gość
Gościnna Chata w Piastowie jest pierwszorzędnym miejscem na takie imprezy. Byłam tam na dwóch weselach i zawsze wszystko było idealnie. Wyśmienite jedzenie miła obsługa i ładny lokal nic dodać nic ująć.

Gość gość
Jak ktoś nie ma zbyt wiele gotówki, to może być nawet plener, własny ogród czy park. Zobacz na ofertę www.thecarbar.pl - zorganizują najlepsze wesele ever, dojadą, przygotują catering i drinki, ozdobią miejsce wesela. Polecam gorąco

Gość gość
Cześć jestem Michał . zbieram na wesele . tak na wesele :) . jeśli ktokolwiek chciałby mi pomóc zapraszam. Prosze o wsparcie chocby 1 zl . zrzutka.pl/z/Mc udostępniajcie prosze

Gość gość
Cześć jestem Michał . zbieram na wesele . tak na wesele :) . jeśli ktokolwiek chciałby mi pomóc zapraszam. Prosze o wsparcie chocby 1 zl . zrzutka.pl/z/Mc udostępniajcie prosze

Gość gość
Lepiej pod warszawą bo są lepsze ceny. A kojarzysz w Radzyminie salę Martynka ? Tu są zdjęcia i w ogóle ich oferta - http://martynka.net.pl/ swoją drogą bardzo korzystna. Ale ode mnie mogę powiedzieć, że znają się na tym co robią i super imprezy tam organizują

Gość gość
Ja sam skorzystałem ze strony którą polecił mi znajomy https://chrzcinyikomunie.pl/ , bez problemu po godzinie dobrałem odpowiednia dla siebie sale, w razie jakichkolwiek wątpliwości owa storna posiada także bezpłatną pomoc w wyborze :) Pozdrawiam i zapraszam

Gość gość
Ostatnio byłam na weselu w Domu Bankietowym Avilla i mogę z całym przekonaniem mogę polecić ten lokal , o ile pamietam było to gdzieś w okolicach Bemowa

Gość gość
Proponuje Ci odwiedzić Pałac Lasotów. Byłam tam dwa razy na imprezie i jestem zauroczona tym miejscem. Bardzo ładny budynek otoczony pięknym i zadbanym parkiem. A sama impreza po prostu super. Świetne jedzenie, super obsługa. Naprawdę można tam zadać szyku

Gość Gość

Polecam serwis https://chrzcinyikomunie.pl/ napewno tutaj znajdziesz lokal na swoje wesele.

Gość Ewela

My bawiliśmy się dwa tygodnie temu na weselu mojej siostry, robiła w Ranchu pod Bocianem 🙂 świetna miejscówka, położona w malowniczym miejscu, na przeogromnym terenie. Sala weselna była baardzo duża, a jedzonko pierwsza klasa, chętnie bym poszła raz jeszcze!

Gość honia

pod Warszawą....hmmm nie wiem czy to pod tą kategorie podchodzi ale jest takie magiczne miejsce, po prostu idealne na ślub z bajki. niedaleko zalewu zegrzyńskiego w Wieliszewie..Sala Smaki Życia. piękna sala balowa. cena nie jest duża jak za takie warunki ale w takim miejscu, z tak wysokim standardem...chyba warto?

Gość Irka

Można znaleźć jakiś ładny plener, dogadać i zrobić wesele pod chmurką. Teraz jest wiele możliwości, choćby wynajem namiotów weselnych - patrzcie jakie eleganckie http://www.vitabri.pl/    Moja córka miała własnie pod takimi namiotami wesele, a że pogoda idealnie dopisał było to niezapomniane przeżycie

Gość Moncia

My robiliśmy w Warszawie, bo jednak 90% gości mieszka w stolicy. Polecam firmę cateringową która zajmuje się organizacją przyjęć i wesel, Gastro-Team. Oni właśnie organizowali nasze wesele, które odbyło się na sali bankietowej. 

Gość Ana

Może to być Warszawa, a może być Grodzisk. Latem najlepiej sprawdza się plener-ogród i duży namiot, drewniany podest do tańczenia.

W organizacji imprezy pomoże www.thecarbar.pl 

Gość Kaja

My organizowaliśmy wesele w trzygwiazdkowym hotelu w Lublinie - Locomotivie . Obsługa hotelowa zadbała, żeby ten dzień był niezapomniany i wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. 

Gość Ehh

W Jordanowie jest fajny hotelik z przepięknym ogrodem. Znajomi robili tam wesele - było super. Szczególnie, że jest to nad samą Wisłą, a przed hotelem masz przepiękny ogród. Czy mają terminy - zadzwoń i zapytaj.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować